Ku przestrodze innych .Oszust na Tablicy-Allegro | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi. -Stanisław Jerzy Lec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ku przestrodze innych .Oszust na Tablicy-Allegro

Viking

Offline

Panowie tu zamieściłem post odnośnie oszusta który oglasza sie z ofertami sprzedaży pontonów ,silników do lodzi .


http://www.forums...ost_103231
 

Viking

Offline

Odświeżam bo dostałem info ze bydlaki działają w najlepsze .To się w moim łbie nie mieści by policja+ prokuratura była taka bierna. Po co oni są do stania z suszarka i nabijania kasy bo budżet pusty -to ostatnio usłyszałem od jednego policjanta przy kontroli drogowej , na moje pytanie jak to jest ze w ciągu 3 tygodni jestem czwarty raz zatrzymany .
 

Artur Betcher

Offline

Oby ich kiedyś dorwali.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

Robercie,to że jakiś policjant tak Ci odpowiedział to kpina,nikt nikogo nie zmusi do wypisania danej ilości MKK,a to że ludzie są oszukiwani to prawda tylko jestem ciekaw ilu z nich zgłosiło taki fakt na Policji.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dopóki nikt się nie zgłosi, że został oszukany i kwota "oszustwa" nie przekroczy 200 zł to policja tym się nie zajmie. Co innego jeśli sprawa jest w toku, a oni dalej działają.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Mariusz Kowalski

Offline

A dlaczego 200zł?Nie pisz czegoś czego nie wiesz.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Bo poniżej 200 zł nie podejmuje żadnych działań ze względu na niską szkodliwość społeczną.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Mariusz Kowalski

Offline

Dokładnie,wtedy można nałożyć mandat.
 

Marcin Skawinski

Offline

Polska rzeczywistość , można ludzi w konia robić i pozostać bezkarnym . ParanojaYyyyy
Rybki
 

Viking

Offline

Jakbyście przeczytali dokładnie całość to byście wiedzieli ze kwota jest wyższa niż 200zl ,ze ludzie zglaszaja się na policje ,według mnie to nie ilość zgłaszanych się osób powinna decydować czy ścigać bandytów czynie

Natknąłem sie na ciekawe ogłoszenie
http://www.oglasz...ilnie.html

Co o tym myślicie
nie chce tu wyrokować ale wydaje mi się ze to nie jest potrzebne temu gościowi do niczego innego jak tylko do oszustw i takim ogłoszeniom a raczej osobom policja powinna się przyjrzeć dokładniej
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Uwaga OSZUST! Forum ogólne o sumach 23 30 stycznia 2016 20:01
Ku przestrodze innych Sprawy organizacyjne 271 10 lutego 2015 20:16
Ku przestrodze lowiacych w zime Hyde Park 15 01 stycznia 2015 12:07
Oszust sprzedawca !! Forum ogólne o sumach 16 27 października 2014 22:48
Ku przestrodze Hyde Park 10 28 września 2014 21:14
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,672,652 unikalne wizyty