Ku przestrodze innych | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znosić zło jest sposobem, aby je zniszczyć. -Antoine De Saint Exupery


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ku przestrodze innych

Artur Betcher

Offline

Czekałem na mail i się doczekałem.

Już wcześniej mieliśmy dowód że Władysław O. kpi z nas wołając "zwrotki" pomimo tego iż sam się przyznał że wezwanie do zapłaty dostał ( czytać przez kilka stron wstecz). Jednocześnie podważał kompetencje naszej Pani mecenas.
Niemniej jednak prośbę do Pani mecenas wysłałem i potwierdzenie otrzymałem.

List polecony z wezwaniem do zapłaty został wysłany 18.05.2012 a doręczony 22.05.2012 o godz 15:55.

www.forumsumowe.pl/images/sprawa-lodki-wyslanie-wezwanie-do-zaplaty.jpg

www.forumsumowe.pl/images/sprawa-lodki_doreczenie-wezwania.jpg

Adres jest właściwy, personalia również i zostanie to jako dowód dołączone do postępowania prokuratora. ( oczywiście w oryginale, tu zamazaliśmy dane których podać do publicznej wiadomości nie możemy )
Ukrywanie dowodów też podlega karze.
Widać Pani mecenas nie jest ani słaba ani roztargniona.

Jednocześnie zadzwonił dziś do naszej Pani mecenas.
Proszę tej Pani nie nękać bo Pani mecenas nie udziela informacji w tej sprawie komukolwiek innemu spoza naszej trójki a chyba nie chodziło o reprezentowanie strony przeciwnej w postępowaniu karnym lub cywilnym Oczko To profesjonalistka.
Publikacja ta jest pisana wzorem każdej innej którą znalazłem w mediach i nie ujawnia danych osobowych.

Tak się zastanawiam jak długo będzie Władysław O. ciągnął tą komedię?
Warunki ugody zna, wezwanie do zapłaty otrzymał 7 miesięcy temu a jedynie koszta cały czas rosną które i tak finalnie będzie musiał pokryć.
Nie rozumiem jak można tak iść w zaparte zamiast sprawę załatwić polubownie i uniknąć w ten sposób wielu nieprzyjemności.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kazimierzp

Offline

No cóż Władysław O, coraz bardziej plącze się w zeznaniach, a pisanie przez niego bzdur np. że Artur przeklina czego na forum nie widać to już żenada, czasem każdemu się coś się może wyrwać. Teraz może zamiast umawiać się co do terminu oddania przywłaszczonych pieniędzy Władysław O. napisze że np. Artur jedząc z nim zupę w resteuracji siorbał przez co uraził jego dumę i nienaganne maniery. Najgorsze jest to że Władysław O. nie jest człowiekiem młodym, a zawsze do starszych żywiło się zaufanie, nie jest też początkującym modelarzem, który nie wie ile czasu potrzeba na zrobienie łódki o jakiej była mowa. Zawsze w życiu coś może wypaść, ja kiedyś też podjąłem się coś wykonać ale nie dałem radę więc zadzwoniłem do osoby od której wziąłem zaliczkę i pocztą kasę odesłałem.
Mam kolegę /Tomek Wołoszyn go także poznał/, chłopak prawnie nic nie jest winien swojej byłej małżonce a pomimo to chce wziąść kredyt i pożyczkę i zapłacić byłej, na tłumaczenia kolegów po co, dlaczego, twierdzi że robi to po to aby mógł rano przy goleniu spojrzeć w lustro i zobaczyć uczciwego człowieka.
Z racji Świat Bożego Narodzenia ja życzę Władysławowi O . pod choinkę prezentu w postaci lustra.

Na J.B. przeczytałem wypowiedź Władysława O. , którą pozwolę sobie zacytować" Na materiały nie przyszło ani grosza po wielu staraniach zakupiłem sprzęt od osoby która handluje nim idywidualnie nie mogę podać nazwiska bo nie pamietam ale, że osoba handluje na czarno jak z wielu z nas na forum. Defakto wolę nie pamiętać ze względu na śledztwo. Sprzęt dostarcza mi znajomy modelarz który odbiera go w Warszawie i dostarcza go do mnie w trakcie moich zawodów. Przesłuchany na Policji to potwierdza."

Protokół z przesłuchania trafia do prokuratora i prokurator na pewno uruchomił czynności mające na celu wykrycie czarnej strefy, bo nie chce mi się wierzyć że wiedząc o przestępstwie podatkowym "zamiótł sprawę pod dywan" Jestem ciekaw jak toczy się śledztwo w sprawie oszukiwania Urzędu Skarbowego, nie płacenia podatków, a z wypowiedzi Władysława O. wynika że w ten proceder jest zamieszanych kilka osób.
 

Artur Betcher

Offline

Dla mnie tłumaczenia " kupiłem, nie pamiętam od kogo, nie ujawnię " itp itd to zwykła ściema. Dobrze że wyszło to na światło dzienne bo widać jakimi " dowodami" podpiera się prokurator.
Dając wiarę takim rozmówkom a pomijając wszystkie dowody które dostał wystawia świadectwo własnej placówce.
Mamy 10 lat na to żeby i w sprawie karnej dojść sprawiedliwości a sprawę będziemy tak długo nagłaśniać gdzie się da aż wyjścia nie będzie.
Szarą strefę zostawmy. Każdy orze jak może. Tu w Paryżu na czarno też masa ludzi zarabia na chleb i choć ja wybrałem inną drogę - wolę pracować na biało - to jednak nie potępiam nikogo. Życie nie jest lekkie i nie zawsze ma się możliwość wyboru.
Problemem nie jest to a fakt żeby życie sobie układać nie sięgając po cudze.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kazimierzp

Offline

Ja też rozumiem że ludzie muszą jakość żyć i tego absolutnie nie neguję, ale prokurator to już chyba co innego, swoim urzędem reprezentuje prawo. Chociaż mnie nie jest w stanie już nic zadziwić po sprawie rozwodowej kolegi związanej z przyznaniem opieki nad dziećmi, która to odbyła się bez niego w procesie zaocznym, i świadkami były osoby podstawione przez żonę i teściową które znały go z widzenia. Z trzech opiekunek do dzieci, które pracowały w okresie trwania małżeństwa przesłuchano jedną, tą którą kolega zwolnił za brak opieki nad dziećmi, dwie pozostałe panie nie były przesłuchane.
Sprawa w końcu zakończyła się dla niego pozytywnie, ale nerwów go to kosztowało.
 

Artur Betcher

Offline

Pozostaje wierzyć że po nagłośnieniu sprawy i publikacji wszystkich dowodów prokuratura jednak zechce je wziąć pod uwagę.

Jeśli wszyscy nie otrzymamy zwrotu pieniędzy do 31.12.2012r to 3 stycznia 2013r sprawę z powództwa cywilnego zakładamy a tam będziemy domagać się dodatkowo odszkodowania i wykażemy wszystkie koszta poniesione w związku z próbami odzyskania pieniędzy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Z Henrykiem rozmawiałem przed godziną.
Odzyskał sprzęt.
Zostały pieniądze mu do odzyskania.
Sławek odzyskał pieniądze ( 1300zł, brak kosztów, brak odsetek)
Ponoć Mario też ma jakiś termin.
Jak by nie patrzyć to ta publikacja już połowicznie przyniosła efekt.
Nie koniec jednak. Nie wszystko zostało zwrócone i do tego jeszcze pewnie daleko a przy tym najprawdopodobniej bez sprawy cywilnej się nie obędzie niestety Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Chociaż dobre i to, choć Ty Artur będziesz miał problem z odzyskaniem pieniędzy, bo z tego co wyczytałem to przeklinasz i to przy dzieciach a tego nie pochwala Pan W.
 

Artur Betcher

Offline

Gdyby nie ja to nikt by nigdy tych pieniędzy nie odzyskał i to dlatego będę musiał swoje pieniądze w sądzie odzyskiwać. Jestem "czystym złem" które to zmusiło swoim uporem i pomysłowością do oddania tych pieniędzy Władysława O.
Bez obaw. Dla mnie oddanie pieniędzy sprawy nie zamyka bo to tylko zwrot tego co nasze a karę ponieść trzeba.
Nie można bezkarnie robić takich rzeczy a oddanie pieniędzy to żadna kara bo nigdy nie były jego.
To co zostało stracone je odzyskując to już inna bajka. Tego też będę się domagał.
Każdy też poniósł przy tym straty niematerialne i zapłata za nie będzie karą dla Władysława O.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Normalnie jesteś Wujek Samo Zło. Ale zgadzam się z Tobą, bo o swoje jak nie zawalczysz, to inaczej nie odzyskasz.
 

Robert Dubis

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Gdyby nie ja to nikt by nigdy tych pieniędzy nie odzyskał i to dlatego będę musiał swoje pieniądze w sądzie odzyskiwać. Jestem "czystym złem" które to zmusiło swoim uporem i pomysłowością do oddania tych pieniędzy Władysława O.
Bez obaw. Dla mnie oddanie pieniędzy sprawy nie zamyka bo to tylko zwrot tego co nasze a karę ponieść trzeba.
Nie można bezkarnie robić takich rzeczy a oddanie pieniędzy to żadna kara bo nigdy nie były jego.
To co zostało stracone je odzyskując to już inna bajka. Tego też będę się domagał.
Każdy też poniósł przy tym straty niematerialne i zapłata za nie będzie karą dla Władysława O.


Popieram ,w życiu nie tylko kasa się liczy.Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ku przestrodze lowiacych w zime Hyde Park 15 01 stycznia 2015 12:07
Ku przestrodze Hyde Park 10 28 września 2014 21:14
Ogromne kępy traw i masa innych śmieci. Łowiska sumowe 5 05 lipca 2014 09:21
Węzły do haków, krętlików i innych. Poradniki wędkarskie 7 31 sierpnia 2013 18:07
Ku przestrodze innych .Oszust na Tablicy-Allegro Hyde Park 12 27 sierpnia 2013 08:53
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,663,180 unikalne wizyty