Ku przestrodze innych | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ku przestrodze innych

Karol Wachnicki

Offline

Ta sprawa powinna być już dawno zamknięta,nie pisać,nie użalać się,nie rozdmuchiwać,tylko pojechac GRZECZNIE porozmawiać.Niestety chamstwo trzeba tępić chamstwem,inaczej żadne prawo nie pomoże.
 

Michal Gorski

Offline

Wiele dziwnych rzeczy w swoim życiu przeżyłem, sporo słyszałem ale takiego cyrku jeszcze nie widziałem Smutny Ktoś jawnie okrada innych a prokuratura umarza sprawę Smutny Szok!!! Niestety nie mam jak pomóc ale będę trzymał kciuki za sprawiedliwość!!!
Artur, nie dajcie się i piszcie odwołanie za odwołaniem do skutku!!!
Catch & Release
Kajtek...
 

Mariusz Zdralek

Offline

Panowie o ile dobrze rozumiem odpowiedź z prokuratury, problem polega na błędnym postawieniu zarzutu (zły artykuł) w świetle tego podanego, jako zarzutu. Fakt faktem trudno jest uznać, że czyn był zamierzony, czyli brak na to dowodów nawet, jeśli tak było. Do czego zmierzam otóż nasze dziwnie działające prawo działa na tyle dziwnie, że jeśli podasz kogoś z jakiegoś artykułu do prokuratury i źle uzasadnisz udowodnisz to odrzucą, pomimo iż wyraźnie widać, że sprawa śmierdzi na podpowiedź czy działanie z innego artykułu póki sami w pozwie tego nie uczynimy nie ma, co liczyć. Nie jestem prawnikiem, ale parę dziwnych już spraw przerabiałem samemu. Tak czy siak sugeruję zwrócić się wcześniej do prawnika. A co do czasem mocnych odpowiedzi tutaj radzę się ograniczyć żeby problemów z tego nie było.
 

Artur Betcher

Offline

Pismo przygotował prawnik. Zdawaliśmy sobie sprawę że będzie trudno jeśli chodzi o art 286 ( gdyż admin JB nie dał mi dostępu do moich prywatnych wiadomości ) ale zarzut zawłaszczenia ( art 284 )był pewniakiem tymczasem prokuratura go zignorowała całkowicie. Gdyby też poprawnie przeprowadzili sprawę nie było by takiego cyrku.
Śmierdzi mi to działanie i to na odległość...
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Radzio Kielbasa

Offline

I tak jak mówi Michał, nająć dobrą papugę i odwoływać do skutku, sprawa ewidentnie jest wygrana, tylko Polskie prawo jest poj...ne, i oczywiście doliczy koszty sprawy sądowej, adwokata itd. i koleś jest zrrujnowany, przez jeden głupi przekręt, na własne życzenieOklaski
 

Kosiec Piotr

Offline

No faktycznie sprawa jedynie do programu Jaworowicz. A co najlepsze żyjemy w państwie prawa "POLSKA". Z pewnością Pan komisarz bądź prokuratura nie chciał się bawić z tą sprawą ponieważ w ich oczach to błahostka. Nie ma co odpuszczać takie dziadostwo trzeba tępić. Mam tylko nadzieję iż ta sprawa ujrzy prawdziwe światło i chłopaki odzyskają to co stracili. A co do prośby to gdzie się da to z pewnością pomogę.
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Mariusz Zdralek

Offline

Chore to wszystko u nas sam, też mam złe doświadczenia z podobnymi sprawami.
Artur wróciłem do przeczytania uzasadnienia prokuratury, co do Art. Przywłaszczenie – przestępstwo z art. 284 kodeksu karnego piszą, że za uzyskane od Was œrodki dokonał zakupu częœci i wziął się za pracę, a na skutek nieporozumień ją zakończył a to, co miał przekazał innej osobie celem sprzedaży a z uzyskanych œrodków, miał Was spłacić. Czyli nie ma podstaw do stwierdzenia, że przywłaszczył, bo oddal komuœ. Brak tylko wyjaœśnienia, co dalej się stało z częœciami lub kasą. Ale to tylko moja ocena, powtarzam - nie jestem prawnikiem, ale skupiam się na tym, co sam napisałemœ i to jest z zrozumiałych powodów emocjonalne i temu, co prokurator odpisał, bo tam należy szukać, co z tym dalej. Ale oczywiœcie jestem tu po waszej stronie w sensie nie dotrzymania ustaleń, bo to Wy ponieœśliœcie koszty i stratę.
 

Marcin Szajda

Offline

Taka decyzja prokuratury jest niewątpliwie absurdalna, ale dokładniejsze rozpatrzenie sprawy w sądzie na pewno zmieni obrót o 180 stopni.
 

Artur Betcher

Offline

Jakie części kupił?? Te od RC LIPOL które kilkakrotnie potwierdzał że od nich odebrał czy te od przystojnego nieznajomego gdzie nie ma faktur???

I prokurator to zatwierdził??? Może od razu zapytajmy na jakiej podstawie?? Gdzie dowody??? Albo jak to jest w małym mieście gdzie wszyscy się znają??

Ponawiam apel o rozniesienie tej sprawy gdzie się tylko da bo zarówno o Władysławie O. jak i pracy Jaworskiej prokuratury oraz komisarza prowadzącego sprawę powinno być głośno.

Nie może tak być że mordercy nie wolno mordercą nazwać a złodzieja złodziejem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Szajda

Offline

Niewątpliwie komisarz prowadzący sprawę zasługuje na awans za takie karygodne niedopatrzenia ze swojej strony.
Nie zapominajmy, że w małych miejscowościach wszyscy się znają i mogła wystąpić jakaś koligacja lub zjawisko "kolesiostwa" a w Polsce to częste.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ku przestrodze lowiacych w zime Hyde Park 15 01 stycznia 2015 12:07
Ku przestrodze Hyde Park 10 28 września 2014 21:14
Ogromne kępy traw i masa innych śmieci. Łowiska sumowe 5 05 lipca 2014 09:21
Węzły do haków, krętlików i innych. Poradniki wędkarskie 7 31 sierpnia 2013 18:07
Ku przestrodze innych .Oszust na Tablicy-Allegro Hyde Park 12 27 sierpnia 2013 08:53
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,607,035 unikalne wizyty