Ku przestrodze innych | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę. Barbara Streisand


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ku przestrodze innych

Artur Betcher

Offline

Nie mam nic przeciwko przytaczaniu mojej poczty Usmiech

Dostałem też maila od pani mecenas że nr listu poleconego otrzymam Usmiech
Niepotrzebnie bo mamy dowód na to że takowe wezwanie Władysław O. otrzymał Usmiech

Czekam na wezwanie do sądu bo wszystkie dowody mamy Usmiech

Nikt też Władysława O. nie zniesławił, mnie tak, z nazwiska i dlatego pisałem że cieszą mnie publikacje Władysława O. Usmiech

Mój nr konta Władysław O. posiada, roszczenie zna, publicznie odmówił wykonania zlecenie ( 2 dowody na tę okoliczność ) a pieniędzy odmawia oddać pomimo że od maja zna treść wezwania, kwotę i konto.

Resztę banialuk nie komentuje.

Będzie zatem o tej sprawie głośno. I dobrze bo już pisałem że samo odzyskanie pieniędzy nie jest najważniejsze Usmiech

Nie rozumiem wściekłości za publikację tematu skoro Władysław O. został anonimowym Kowalskim Usmiech
Cieszy mnie jednak skutek tej publikacji a właściwie dwa:

1. Nie ufaj nikomu, net jest jaki jest i użytkowcy którzy się z tematem zetkną będą o tym pamiętać zawierając transakcje
2. Uszczęśliwiliśmy 3 osoby bo odzyskują co ich. Usmiech

Pozdrawiam wszystkich Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

elpazo

Offline

Zajady już mi pękają co jeszcze wymyślisz, potwierdzenie zwrotne proszę.może Ci uwierzą.
Dostałem też maila od pani mecenas że nr listu poleconego otrzymam Uśmiech
Niepotrzebnie bo mamy dowód na to że takowe wezwanie Władysław O. otrzymał Usmiech
Od Pani mecenas
 

elpazo

Offline

I jeszcze jedno pisałem że ani do Sławka czy Maria nie mam żali ani pretensji padli na naszej kłótni nic do nich nie mam. I mam odwagę ich serdecznie przeprosić co czynię.Przepraszam was
 

Artur Betcher

Offline

Czas pokaże jak się potoczy historia Usmiech
Użytkowników na bieżąco będziemy informować o szczegółach tej sprawy i innych z nią związanych.

Jeden z użytkowników forum podpisał się pod jednym z postów Władysław O.

Mam nadzieję że to żart i nie chodzi o tego Władysława O. Oczko

Jako poszkodowani nie zamierzamy ujawniać bowiem żadnych danych głównej postaci tego cyrku.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Jeszcze raz się powtórzę, mam cały czas nadzieję że sprawa zostanie załatwiona polubownie i wszystkie pieniądze zostaną zwrócone.
Co do przeprosin to oczywiście przyjmę je, jeśli cała sprawa zakończy się pozytywnie.
 

Artur Betcher

Offline

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji i trzymać kciuki.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Cały czas Władysław O. manipuluje faktami , zaprzecza im oraz podpiera się kruczkami prawnymi tak jakby zwykła przyzwoitość nie istniała.
Postanowiłem więc zapytać o tą "zwrotkę" kogoś kto zna się na prawie lepiej niż ja.

Całość w temacie na forum prawniczym:

http://prawne.org...-i-286-kk/


Mimo wszystko cieszę się że sprawa przynajmniej w przypadku trzech osób powoli się wyjaśnia.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Tomasz Jacek Marek napisał(a):

Jak dobrze zrozumiałem to zaczyna oddawać kasę tak,a jeśli to znaczy że przyznaje się do winy?


Nie szedł bym w tą mańkę. Gdzieś czytałem że sam jest pokrzywdzony....
Jeśli ktoś tylko przeczytał wszystkie screeny w tym temacie to wie co się stało.
Bazujemy na dowodach a nie na historyjkach.
Wnioski same się nasuwają i nie trzeba tego po imieniu nazywać ( publicznie )

Wcześniejszy post:

Artur Betcher napisał(a):

Cały czas Władysław O. manipuluje faktami , zaprzecza im oraz podpiera się kruczkami prawnymi tak jakby zwykła przyzwoitość nie istniała.
Postanowiłem więc zapytać o tą "zwrotkę" kogoś kto zna się na prawie lepiej niż ja.

Całość w temacie na forum prawniczym:

http://prawne.org...-i-286-kk/


Mimo wszystko cieszę się że sprawa przynajmniej w przypadku trzech osób powoli się wyjaśnia.


Miał tylko na celu pokazanie obłudy z jaką Władysław O. idzie w zaparte.

Sam zaś fakt że odda pieniądze winy nie zmaże ale to i tak dobry znak.
Co się stało to się nagle nie odstanie i nikt tego nie zapomni.

Koniec końcem sprawa łódki zostanie zamknięta z chwilą odzyskania przez wszystkich pokrzywdzonych pieniędzy.
Wtedy też będę miał prośbę żeby ogłosić to wszystko na każdym portalu na którym się temat lub link do niego znajduje.
Jeśli podawać informacje to tak jak robiliśmy to do tej pory czyli wszystkie bez wyjątku.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Hynek

Offline

Przeczytałem cały temat i serdecznie współczuję wszystkim zamieszanym.
Nie wiem czy w ogóle się widzieliście z tym gościem osobiście?
Ja bym obcemu kasy nie dał. Wiem, że pewnie ładnie czarował itp.
Może to trochę prostackie ale ja bym szybciej sprawę załatwił z takim ć***** pod warunkiem, że wiedział bym gdzie go szukać. Jak on tyle miesięcy walił w.... to ja bym bardzo szybko wyegzekwował od tego b**** i zł***** swoje pieniądze...
Biorąc pod uwagę pismo z prokuratury wynika, że taką sprawę niestety trzeba było od początku tak załatwić. Żal, że nawet wymiar sprawiedliwości nic nie zrobi...
Pamiętajmy, aby KRÓL zawsze wracał do wody !
 

Artur Betcher

Offline

Tomek to że nie jest pokrzywdzony wiemy. Celowo ujawniłem każdy jeden dowód w sprawie właśnie po to żeby nikt nie napisał że to jest wersja, każdy może je odczytać.
To że jest dłużnikiem również wynika z wielu dowodów ( dzięki Bogu je mamy bo przy jego mentalności w życiu nic byśmy nie dostali).
Żadna komedyjka tego nie zmieni.
Nieoddanie pieniędzy może go zaprowadzić do wyroku w sprawie karnej a tak zostanie mu na głowie "tylko" sprawa cywilna a jak będzie dalej utrudniał to być może i sprawa o składanie fałszywych zeznań za co nie wsadzają i kończy się na grzywnie.

Arturze wiemy dokładnie gdzie mieszka i takie załatwienie sprawy to żaden problem ale nie jesteśmy troglodytami. Nigdy bym się nie upodlił do takiego stanu żeby stać się bandziorem.
Ufaliśmy mu i szanowaliśmy go bardzo wiedząc że jest doświadczony w temacie form. To dlatego wystarczały rozmowy telefoniczne.
Panuj nad emocjami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ku przestrodze lowiacych w zime Hyde Park 15 01 stycznia 2015 12:07
Ku przestrodze Hyde Park 10 28 września 2014 21:14
Ogromne kępy traw i masa innych śmieci. Łowiska sumowe 5 05 lipca 2014 09:21
Węzły do haków, krętlików i innych. Poradniki wędkarskie 7 31 sierpnia 2013 18:07
Ku przestrodze innych .Oszust na Tablicy-Allegro Hyde Park 12 27 sierpnia 2013 08:53
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,663,993 unikalne wizyty