Ku przestrodze innych | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

- To moi najlepsi parafianie - mówi ksiądz proboszcz oprowadzając po cmentarzu. - Nie obmawiają mnie, nie piszą na mnie anonimów i najwięcej przynoszą dochodów. ks. Jan Twardowski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ku przestrodze innych

Zbyszek Grudner

Offline

Jestem przekonany, że każdy z nas o niej, jak i o jej głównym bohaterze ma podobne zdanie, ale mimo wszystko na tym jej etapie nie posuwałbym się w co niektórych komentarzach na forum publicznym aż tak daleko..
 

Grzegorz Petryna

Offline

Niezła jazda, niektórych ludzi naprawdę ciężko zrozumieć. Siąść i płakać tylko nad takimi jak E.
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Tomasz Jacek Marek napisał(a):


Niestety Panowie Wasze propozycje rozwiązania sprawy są dla mnie nie do przyjęcia,mimo że rozumiem Wasze rozgoryczenie.Musimy jednak patrzeć na sprawę jak cywilizowani ludzie i tak postępować,tak więc proszę o przemyślenie swoich spostrzeżeń zanim coś napiszecie.:


Koledzy ,niektórzy z Was wiedzą co na codzień robię.Otóż w tym chorym Państwie stoję na straży prawa.Nie napisał bym tu o niczym co było by jest łamaniem prawa.Wyjaśnię wprost nie piszę o karkach z BMW co przyjeżdżają i leją po mordach.Piszę o legalnie działających firmach ale widzę ze to bez sensu.
A że podejście prokuratora i KPP jest możliwa tylko w Polsce to już inna bajka i właśnie dlatego czasem wstyd że robie to co robie.
 

Slawomir T

Offline

W naszym kraju tolerowane są tego typu działania w świetle prawa i wielokrotnie poszkodowani czują się bezradni.
.Mam nadzieję że sprawa skończy się w sądzie i winny zostanie ukarany.
Bardzo proszę wszystkich o powściągliwość w swoich wypowiedziach nie dajmy się sprowokować.
 

Lukasz S

Offline

Miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. Nie może to winnemu ujść na sucho. Nie wiem jak mogą władze tak podchodzić do sprawy.
 

Artur Betcher

Offline

Ja tylko proszę żebyście pomogli rozdmuchać tą sprawę najdalej jak się da. Nie tylko na fora wędkarskie ale też na modelarskie i prawnicze oraz wszelkie hobbystyczne. Na jakiekolwiek portale tematyczne i nie tylko. Niech będzie ten występek sławny. Ku przestrodze innych.
Bardzo proszę.

Apeluje tez o umiar w wypowiedziach.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

A mnie dziwi fakt, że orły Temidy nie zdecydowały o przesłuchaniu poszkodowanych w tej sprawie. To daje wiele do myślenia.
 

Piotr Bednarek

Offline

Jak widać złodziei w Polsce nie brakuje...Co do rozdmuchania tej sprawy to napiszę coś jutro o tym na wędkuje.
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Jan Brzozowski napisał(a):

A mnie dziwi fakt, że orły Temidy nie zdecydowały o przesłuchaniu poszkodowanych w tej sprawie. To daje wiele do myślenia.


Mnie juz Janku nic nie zdziwi.
A co do forum to jutro rozdmucham sprawę wśród modelarzy
 

Radzio Kielbasa

Offline

Artur miałem podobny przypadek co Ty, ( jeżeli chodzi o prokuraturę) dostarczone wszystkie dowody, zeznania świadków, NAGRANIA telefonem kom. które ewidentnie wskazują na winę oskarżonego. 3 sprawy sądowe, a jednak pan "prezes "został uniewinniony przez sąd drugiej instancji, czym ostentacyjnie poinformował całą załogę, że jest niewinny i nie życzy sobie aby go nagrywano, więc wprowadził uchwałą zakaz używania urządzeń multimedialnych na terenie zakładu. Polskie prawo jest pisane pod tych którzy go nie przestrzegają i pod pracodawców, którzy upokarzają ludzi płacąc im te ochłapy i mówią że to jest wypłata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ku przestrodze lowiacych w zime Hyde Park 15 01 stycznia 2015 12:07
Ku przestrodze Hyde Park 10 28 września 2014 21:14
Ogromne kępy traw i masa innych śmieci. Łowiska sumowe 5 05 lipca 2014 09:21
Węzły do haków, krętlików i innych. Poradniki wędkarskie 7 31 sierpnia 2013 18:07
Ku przestrodze innych .Oszust na Tablicy-Allegro Hyde Park 12 27 sierpnia 2013 08:53
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,604,393 unikalne wizyty