Avatar, wizytówka, zmiany | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść. Alberto Sordi.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Avatar, wizytówka, zmiany

Artur Betcher

Offline

Od dziś zmieniłem maksymalny rozmiar avatara czyli naszej wizytówki po to żeby nieco uatrakcyjnić forum i sprawić Avatary bardziej czytelnymi.

Chodzi o to żeby zmieściło się w wyznaczonym polu i teraz jest toi 150x150.

Każdy kto nie umie w ogóle wsadzić zdjęcia wizytówki może na PW do mnie lub Maxa poprosić o pomoc i ustawimy mu Avatar. Ci którzy potrzebują z tym pomocy niech wskażą zdjęcie które mamy umieścić im w wizytówce lub wyślą mi na maila arturbetcher@gmail.com

Każdy który już ma avatar powinien zmienić na avatar o większym rozmiarze.

Proszę się nie krepować i tu w temacie pisać o Waszych problemach z tym związanych.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zbyszkowi Wąchale, Niedźwieckiemu, Martinowi, Piotrowi Mołdochowi, Januszowi Wideł i Elpazo zmieniłem na większe sam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

Jak zmniejsze rozmiar pikseli na taki jak jest podany do aviatara to zdięcie wychodzi mi niewyraźne to ja jednak może wyśle zdięcie na maila
 

Artur Betcher

Offline

Wyślij Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zrobiłem Mały i to ładnie Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

O super ja to jednak z kompem na bakier jestem Zmeczony
 

Robert Fitzner

Offline

Działa Oczko ,program PixResizer jest the best Oklaski
 

Artur Betcher

Offline

Zachęcam wszystkich do używania avatarów gdyż uatrakcyjnia to forum i nasze wpisy a także je wyróżnia od innych które w przypadku nie posiadania avatarów przez kilku postujących są zlepione. Idealnie by było żeby Wasze avatary miały 150 szerokości i były leżące.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotrek Rosinski

Offline

Odnośnie avatarów mam taką prorozycję żeby pod avatarem była jeszcze flaga kraju i nazwa miejscowości.
Lucek
 

Artur Betcher

Offline

Pogadam z Technikiem. Przypominam że można poustawiać sobie dane w profilu takie jak flaga GG Skype i datę urodzenia dzięki której pokaże się info pod SB że dany użytkownik ma urodziny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Zmiany w okręgu Katowice 2015r. PZW Federation Peche i inne organizmy 17 03 stycznia 2015 12:30
Skąd brać żywca? Zmiany w Ustawie o Rybactwie Śródlądowym PZW Federation Peche i inne organizmy 27 30 stycznia 2013 21:36
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany - przybył nowy techniczny Sprawy organizacyjne 111 09 grudnia 2012 21:07
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,584,924 unikalne wizyty