Zmiany na portalu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

W życiu są tylko wierne trzy rzeczy: pieniądze, pies i stara kobieta. Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zmiany na portalu

Artur Betcher

Offline

Witam.
Dostosowujemy forum do wyświetlania na wszelkich urządzeniach przenośnych.
Będzie przez to sporo zmian.
Zmieni się ogólna grafika portalu.
Proszę wszystkich o wychwytywanie błędów i o zgłaszanie w tym temacie.
Wszelkie sugestie odnośnie funkcjonalności, ułożenia paneli, grafiki też mile widziane ( niezbędne).

Proszę o sprawdzanie i na komputerach i na smartfonach, tabletach, komórkach.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Mój post zniknął.
 

Artur Betcher

Offline

Jaki post?? W którym temacie??? Napisz jeszcze raz bo ja grzebałem w nazwie tematu i może przez to nie dodałeś.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Nie można edytować zdjęć w hostingu.
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Ja nie moge edytować zdjęć w hostingu i każdy wpis podreśla mi na czerwono
 

Grzegorz Petryna

Offline

Post z sugestiami dotyczącymi zmian w tym temacie. Gdy wchodzę w moja galerię zdjęć, na zdjęcia nakłada się shoutbox.
 

Artur Betcher

Offline

Mi tam przeszkadza to że baner Hostingu wędkarskiego jest nad Szybką odpowiedzią bo przez to myślałem że jej w ogóle nie ma Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ankieta nie działa. Jakby działy: "Urodziny" i "Aktualnie on-line" przenieść na stare miejsce nie byłoby źle. Raz mam nawigację standardowo po lewej stronie a raz po prawej. Wyśrodkowuje tekst.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Ankieta nie działa. Jakby działy: "Urodziny" i "Aktualnie on-line" przenieść na stare miejsce nie byłoby źle.


Aktualnie online nie działa, skrypt się skopał, bo każdy aktualnie offline jest.

Fajnie by było, gdyby wrócił stary układ. Nie tak jak teraz, że w zależności gdzie jesteśmy na forum, to wszystko z różnych stron Haha

Cytaty też się posypały (style nie działają w ogóle?), nieczytelne jak cholera. Trzeba mienić kolor tła dla Quote.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Grzegorz Petryna

Offline

Użytkowników w ogóle nie widać. Mówię o liście co była po lewej stronie na dole.

Strona jest też za bardzo rozciągnięta w dół i trzeba się nieźle kółkiem nakręcić, żeby zjechać do dołu strony.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Avatar, wizytówka, zmiany Sprawy organizacyjne 40 07 marca 2015 14:45
Zmiany w okręgu Katowice 2015r. PZW Federation Peche i inne organizmy 17 03 stycznia 2015 12:30
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,456,579 unikalne wizyty