Sum 113kg 257cm kolejny Rybnicki rekord. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie być kochaną - to nieszczęŚcie; nie być już kochaną - to zniewaga. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sum 113kg 257cm kolejny Rybnicki rekord.

Grzegorz Petryna

Offline

Kilkanaście godzin temu na zbiorniku Elektrowni Rybnik padł kolejny nieoficjalny rekord Polski w sumie 113kg, 257cm. Osobą, która złowiła suma jest znany już na Forum łowca poprzedniego rekordu w okresie ochronnym. Tu jest link do tematu poprzedniego rekordu tego łowcy: http://www.forums...rowstart=0 Nie wiem na co był złowiony, gdyż nie podają, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa obstawiam rosówki. Sum wrócił do wody, cały i zdrowy jednak mam pewien niesmak, gdyż celowe nastawianie się na połów w tym czasie jest po prostu dla mnie nieetyczne. Jeśli jest naprawdę takim łowcą rekordów, powinien moim zdaniem pokazać to w sezonie, a nie poza nim. Wtedy by udowodnił, że jest gość. Proszę o konstruktywne wypowiedzi bez epitetów.

Wiele wskazuje na to, że Rybnickie Morze skrywa jeszcze wiele okazałych rekordów.

forumsumowe.pl/h/fshzw_21051371_3ff5e.jpg
 

Mariuszkk

Offline

Myślę ,że zeszłoroczny ,,wyczyn,, został wystarczająco skomentowany.PZW Katowice pomimo zgłoszeń łamania regulaminu nic z tym nie zrobiło.Wtedy złowił dla poklasku,teraz pewnie dla kasy za fotki-żenada i tyle.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Wg mnie nie powinno się tego w ogóle do wiadomości podawać a kolesia ukarać za łowienie w okresie ochronnym , choć pewnie wymówka takowa iż na karpie się nastawiał, ale skoro to już kolejna ryba w takim czasie złowiona to oznacza że gość z premedytacją to robi zly
 

Tomasz Kwek

Offline

Ostatnio też na karpie się nastawiał,a wyszło co wyszłoOklaski
Tomaszek
 

Marcin Skawinski

Offline

Zwykły falstart , nieuczciwa konkurencja i tyle , ja wole łapać kijanki w lato niż rekordy w okresie ochronnym. A dla gościa widać spodobała się taka zabawa bo rok temu powinni go zrugać i jeszcze kare dowalić , a nie klepać i chwalić w TV rekord nieoficjalny. Żenada i tyle , pilnowanie Rybnika które jest super łowiskiem powinno być priorytetem właściela .
Rybki
 

Artur Betcher

Offline

Dodaje tu posty Kazika i klenia które były w poprzednim temacie.

Kazimierz Pajak napisał(a):

Ryba w okesie ochronnym powinna być niezwłocznie uwolniona z haka i wypuszczona tak mówi regulamin, a ważenie i fotki to według mnie złamanie regulaminu i powinno być ukarane. Mnie natomiast to nie dziwi bo redaktorzyna jednej z poczytnych gazecin wędkarskich też w okesie ochronnym obfotografowywał się z metrowym szczupakiem w styczniu, szczupak wytarzany w śniegu czekał aż przyjdzie kolega i zrobi fotki. Tak wię przykład idzie z góry, dobrze że u nas jest zakaz reklamy tych pisemek. Cieszyć się można tylko z tego że w naszych wodach też rosną rybki ładnych rozmiarów. Łowcy nie pogratuluje bo to widać że facet nastawia się na suma w okresie ochronnym ale ponoć na Rybniku takich jest wielu.


kleniu napisał(a):

Co z tego, że ryba przepiękna. Ale ten koleś to pomyłka. Rok temu, teraz i za rok to samo?? Czy jego nie obowiązują zadne zasady?? Jak dla mnie to do ukarania i nic więcej. On i jego koledzy którzy tak dumnie pomagają. W okresie ochronnym nastawia się bez żadnych pierdół na suma. Przecież to ręce opadają na tego gościa. Teraz go zaczną pokazywać w tych pisemkach, ze jaki ładny choć w okresie ochronnym. ŻALL....
Jest nazwisko, data, miejsce, znaleźć i dowalić tak, żeby za rok mu się odechciało.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

kleniu

Offline

Dla mnie ta sprawa jest bez komentarza. A ten chłopiec, chłopczyk szymonek czy jak mu tam, to powinien wyłapać nie mała karą finanansową i nietylko. Nawet jeśli by się nic nie nauczył, to chociaż może też by go to troche zabolało i dało do myślenia. Chwala go, pokazują w mediach, to on nie widzi problemu. Rok temu, teraz, i co za rok tez płotki czy karpie będzie lowil z waga do 150kg?? Takie kity tym gościom z PSR czy PZW może wciskać, choć i oni nie są na tyle głupi by się nabrać na takie ciemnoty, zwłaszcza po numerze z tamtego roku. Te pochwały które sie zaraz zaczną są niezdrowe i nie na miejscu, a temu komuś już rok temu powinno sie dostac po skorze, choć taki gów..arz jest i tak niereformowalny, co widac po tej akcji w tym roku. Sorry za wyrazenia,, ale dla takiej bezmyślności, dziecinady i szczytu kretyństwa połaczonego z barbarzyństwem nie potrafie być poblażliwy.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Znowu powtórka z rozrywki Yyyyy
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Do wora z kolesiem za propagowanie połowu ryb w okresie ochronnymmmmmmzly
 

Artur Betcher

Offline

Reklamować go nie będziemy, tu nie będzie fotek i gratulacji. W zeszłym roku naprawdę na początku myślałem że to jest przyłów i że nie powinniśmy się czepiać. Sam go prosiłem o możliwość publikacji zdjęć. Teraz nie zamierzam a wszelkie zdjęcia usuniemy. Przykre jest to i dlatego więcej tego komentować nie będę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Po rekord sumowy do Polski Relacje z wypraw na suma 26 04 sierpnia 2016 20:07
Sum oficjalny rekord świata 273cm 130kg Znalezione w sieci 19 18 stycznia 2016 10:29
Szybkie karpiowanie i rekord życiowy ;);) Łowiska i relacje z zasiadek karpiowych. 21 23 sierpnia 2014 20:06
Jaki jest twój rekord suma? Forum ogólne o sumach 33 30 października 2013 09:59
Kolejny sumik Radka Nasze filmy o sumach 16 12 maja 2013 13:56
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,555,418 unikalne wizyty