Problem z laptopem | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bez względu na wszystko, co można powiedzieć o seksie, nie da się go nazwać godnym zachowaniem. Helen Lawrenson


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Problem z laptopem

Michal Gorski

Offline

Panowie mam problem. Od około tygodnia, co prawda sporadycznie ale jednak się powtarza, jak ruszę włączonego laptopa to znika obraz i robi się takie coś:

forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_01_19_093123_665a9.jpg

Czasami jeszcze miga w różnych kolorach. Raz się nawet sam zresetował.
Laptop do Dell Inspiron 7720.
Ma ktoś pomysł o co mu chodzi?
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

Ja miałem takie cyrki jak mi się przegrzewał. Buczał, mrugał itp :/
 

Michal Gorski

Offline

U mnie nic się nie dzieje jak go nie ruszam, ale jak przestawiam np z kolan na ławę to czasami lekki ruch i dupa a czasami mogę nim trząchać i nic.
Catch & Release
Kajtek...
 

Jacek Gebala

Offline

Wygląda na problemy z połączeniem pomiędzy wyświetlaczem(ekranem) i płytą główną. Należało by sprawdzić stan połączenia, ewentualnie przeczyścić styki na taśmie od panelu. Może być tak że taśma łącząca jest gdzieś uszkodzona i w zależności od położenia ekranu mniej lub bardziej wrażliwa na wstrząsy. W większości ekranów jest ona z jednej strony przymocowana na stale a z drugiej wkładana do gniazda na płycie głównej. Poszukaj na internecie , YouTube itd. często można znaleźć tam opisy /filmy jak to sprawdzić połączenie/wymienić ekran.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Michal Gorski

Offline

Jak się teraz wywali to spróbuję podłączyć pod tv, jeżeli to taśma to powinno na tv być chyba ok?
Catch & Release
Kajtek...
 

Jacek Gebala

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Jak się teraz wywali to spróbuję podłączyć pod tv, jeżeli to taśma to powinno na tv być chyba ok?


Dobry pomysł, - tak, po przełączeniu obrazu na zewnętrzny monitor- przy uszkodzonej taśmie nie powinno być tych problemów, ale przełącz na laptopie aby używał tylko zewnętrznego monitora a nie obydwu.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Artur Betcher

Offline

Tak. Na drugim ekranie będzie ok, mam takie coś od 2 lat na Sony.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Póki co nie chce się wykrzaczyć a już nim trzącham i trzącham Oczko Przestraszył się skubany Oczko Dzięki za pomoc, jak coś ustalę to dam znaka Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Trzaśnij młotkiem, na pewno jakieś objawy bedą Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robertrs

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Trzaśnij młotkiem, na pewno jakieś objawy bedą Haha


Jeden z pewnością! Rigor Mortis Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Niemały problem z sumami Łowienie sumów na grunt 8 16 stycznia 2018 19:42
Ponton 360 + Honda 20hp 4ro suw Problem Łodzie, pontony i inne środki pływające 20 25 lutego 2016 20:04
Olbrzymi problem Nęcenie suma, Wabienie sumów. 10 21 lutego 2016 16:09
Problem z DAM Quick Combat Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 3 05 sierpnia 2015 21:45
Problem z podwodnym spławikiem. Poradniki wędkarskie 67 28 czerwca 2015 20:10
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,677,258 unikalne wizyty