Polska kraj absurdów? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

" Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść " - Św. Paweł


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Polska kraj absurdów?

Piotr K

Offline

Co do Marszu Niepodległości to proponuję nie czerpać wiedzy z Walterowskiego TVNu.
Ponad 100tys normalnych ludzi, całe rodziny, kombatanci, wykładowcy SGH - to raczej nie jest intelektualne bydło Usmiech
Ale nie, w tv muszą pokazać 200 debili, często prowokatorów, a ludzie wierzą.
Nawet nie chce mi się tutaj za bardzo rozpisywać. Mamy być taką bezmyślną masą, która czerpie wiedzę z reżimowej telewizji, nie zna historii, wstydzi się pochodzenia, gardzi tradycją na rzecz nowinek z oświeconego zachodu, nie zadaje pytań tylko trzydzieści lat tyra na kredyt, a potem na starość oddaje mieszkanie w odwrotną hipotekę. Polski już prawie nie ma, majątek wyprzedany, nowoczesne technologie i przemysł zlikwidowane. Przodujemy w produkcji palet i zbieraniu czarnej porzeczki. Staliśmy się kolonią! To chyba powód, aby wkurzonym wyjść na ulice. Kto będzie spłacał długi, które zostały niemal podwojone podczas ostatnich 7lat?
 

Artur Betcher

Offline

Kolejny ciekawy absurd Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_pendolino_a1c2c.jpg

No w jakim Panowie, w jakim? beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Na wyspie Borneo? Haha
 

Artur Betcher

Offline

Na wyspie Borneo nie pozwolili by sobie na coś takiego beka

Afery korupcyjne to jeszcze mały pikuś ( bo w Polsce to norma, jacy obywatele taka władza ) przy tym co mi żona wysłała w linku dziś.
Plac zabaw nie zostanie nazwany Placem Kubusia Puchatka gdyż ten mógł być dziewczynką i nie nosił majtek beka

Na początku nie wierzyłem że na poziomie samorządowym mogą padać takie argumenty i że w ogóle jest możliwa dyskusja na ten temat ale się przekonałem:

http://www.fakt.p...04024.html

Takie rzeczy.... tylko w Polsce beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Kolejny ciekawy absurd Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_pendolino_a1c2c.jpg

No w jakim Panowie, w jakim? beka

Ot taka mała awaria pfft
YouTube Video
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Piotr K

Offline

Nawet wg Komisji Europejskiej na Pendolino wydaliśmy o 60 milionów euro za dużo. Będzie osiągało prędkość 160km/h, czyli tyle ile o wiele tańsze pociągi produkowane w Polsce. Do tego należy wymienić wadliwy system biletowy, niedostosowanie do torów oraz awaryjność zimą. Warto poczytać co to za firma, ta Alstom.... A Nowaka ścigają za zegarek :/
 

Mariuszkk

Offline

Takimi ,,przetargami,, to NIK powinien się zajmować z urzędu.
 

Piotr K

Offline

Mariusz Kulinski napisał(a):

Takimi ,,przetargami,, to NIK powinien się zajmować z urzędu.


Kwiatkowski (prezes) wywodzi się z PO
 

Grzegorz Petryna

Offline

Piotr Koroluk napisał(a):

Nawet wg Komisji Europejskiej na Pendolino wydaliśmy o 60 milionów euro za dużo. Będzie osiągało prędkość 160km/h, czyli tyle ile o wiele tańsze pociągi produkowane w Polsce. Do tego należy wymienić wadliwy system biletowy, niedostosowanie do torów oraz awaryjność zimą. Warto poczytać co to za firma, ta Alstom.... A Nowaka ścigają za zegarek :/



Alstom jest światowym producentem taboru kolejowego i nie tylko. Istnieje w Szwecji, Francji, Polsce i w wielu innych krajach. Wiem, bo jest kontrahentem w firmie w której pracuję.
 

Piotr K

Offline

Miałem na myśli nie to, czym się zajmuje, ale jakimi metodami się posługuje Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Polska Rapka pokonała Amerykańskiego Basa Hyde Park 20 17 lutego 2013 16:00
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,576,527 unikalne wizyty