Trolling POLSKA | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Pesymistą jest ten, kto przedwcześnie ujawnia prawdę. -Cyrano De Bergerac


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Trolling POLSKA

Przemyslawn

Offline

Witam koledzy!!!
Mam pytanie do wszystkich tych którzy łowią wąsatego tą metodą na Naszych wodach. Czy można by było dołączyć do jakieś ekipy, żeby kilka razy w sezonie z Wami połowić?? W sierpniu tego roku wybieram się nad Ebro, także z częścią z Was na pewno się poznam. :-) Chciałbym zakupić sobie jakiś fajny sprzęt do tej metody, ale sami rozumiecie... wydać z 1200zł tylko po to, żeby raz do roku ( albo rzadziej ) z niego skorzystać... także możliwość trolling'owania w Polsce nadała by temu sens. Pozdrawiam.
 

pike007

Offline

Przemyslaw Nagorka napisał(a):

Chciałbym zakupić sobie jakiś fajny sprzęt do tej metody, ale sami rozumiecie... wydać z 1200zł tylko po to, żeby raz do roku ( albo rzadziej ) z niego skorzystać...


Sprzęt nie musi byś "fajny" i nie musi kosztować 1200zł. Dobry i sprawdzony w boju sprzęt do tej metody można kupić za połowę tej kwoty. Całe szczęście, że jak kompletowałem dwa lata temu swój pierwszy zestaw pod stacjonarkę to nie kupiłem "fajnego" bo teraz bym żałował.Przez dwa sezony czyli 2014 i 2015 byłem na trzech nocnych zasiadkach.
 

Przemyslawn

Offline

Kwotę 1200zł podałem tak " w zaokrągleniu ": wędka Mikado MLT Baltic Cod- około 250zł. Przyzwoity młynek 400-500zł ( np Penn Spinfisher 4500-5500 ). Szpula plecionki też swoje kosztuje ( a przecież trzeba kupić na zapas ), do tego wobki, odczepiacz grom... i do trzech zer się dobije Haha
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Przemyslaw Nagorka napisał(a):

Kwotę 1200zł podałem tak " w zaokrągleniu ": wędka Mikado MLT Baltic Cod- około 250zł. Przyzwoity młynek 400-500zł ( np Penn Spinfisher 4500-5500 ). Szpula plecionki też swoje kosztuje ( a przecież trzeba kupić na zapas ), do tego wobki, odczepiacz grom... i do trzech zer się dobije Haha


Bo to tanie hobby nie jest grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

pike007

Offline

Również jestem na etapie kompletowania sprzętu do spinningu/trolling za sumem. Myślałem dokładnie o takim samym zestawie jak twój czyli Mikado MLT Baltic Cod 210 - 170zł , Penn Spinfisher 4500 - 380zł + 270metrów dobrej plecionki 100zł ,łącznie 650zł.
 

Przemyslawn

Offline

Panowie, ale nie o pieniądzach jest mowa :-) Jakbym ich nie miał, to bym się tematu wcale nie podejmował. Na sam wyjazd z forum nad Ebro taki zakup po prostu mi się nie opłaca. ( na szczęście istnieje możliwość wypożyczenia ) A że chciałbym popływać za sumem również na naszych wodach to stawiam pytanie: Czy któryś z kolegów praktykuje coś takiego i czy ewentualnie można by było się kilka razy w sezonie dołączyć??
 

Mariusz Nowak

Offline

Podstawowa wędka do trolingu Shimano vengance ax boat 240mh 200g koszt od 125zł, kołowrotek ryobi artica 8000fd od 215 zł ,wchodzi na niego plecionki 0,50 mm około 120 metrów .Tobie wystarczy 0,40 150m razy dwa.Kilka woblerów około dwa odczepiacze grom ,zapasowe kotwice i krętliki.Sprzęt który wymieniłem łowię na taki i nie mam żadnych zastrzeżeń do niego .Kołowrotek ma spory zapas mocy dał radę sumowi 60 kg na luziku.A z jakiej części Polski jesteś?Okok
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Przemyslawn

Offline

Bardzo dziękuje za konkretną odpowiedź. Jestem z Olsztyna. :-)
 

Damian Szumilas

Offline

Mariusz mam pytanie bo widzę że pochodzisz z moich rodzinnych stron. Gdzie ty pływasz? Może kiedyś byśmy się ugadali na jakiś wypad??;p
 

Mariusz Nowak

Offline

Damian ja pływam Wisła okręg tarnowski i rzeka Nida.A jeśli chodzi o łowienie to nie ma sprawy ,możemy się spotkać i popływać.Okok
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wrocław - trolling Umawialnia informator dot. imprez 2 12 sierpnia 2018 11:23
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Pytanie odnosnie żyłki sea master trolling? Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 24 czerwca 2017 13:33
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Zawody trollingowe ''Sum Warty'' Yamaha Trolling Chalenge w Gorzowie wlkp. Umawialnia informator dot. imprez 2 03 lipca 2016 22:27
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,567,909 unikalne wizyty