Polska kraj absurdów? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

''Wydaje mi się, że mógłbym mieć lepszą kondycję gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie'' beka Ricardo "El Matador" Mayorga (29-8-1, 23 KO)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Polska kraj absurdów?

Artur Betcher

Offline

Taka to nasz polska mentalność niestety i to że policja jest za mało stanowcza.
Jak by tak polska policja miała takie uprawnienia jak CRS tu we Francji to gówniarstwo by w domu w gacie robiło a nie dymu szukało.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Maries

Offline

Normalne, młodość musi się wyszumieć.
Któż w młodości nie dymił?
To, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - się nie liczy.
 

Artur Betcher

Offline

Maries napisał(a):

Normalne, młodość musi się wyszumieć.
Któż w młodości nie dymił?


Ja nie wyrywałem chodników i nie niszczyłem witryn sklepowych. Nie rzucałem "mołotowem" w policję i nie plułem na trud ludzi którzy budowali moją przyszłość. Gardzę impotentami intelektualnymi co w taki sposób wyrażają swoje emocje i żałuję że nie ma w Polsce takich oddziałów CRS bo by zasrańcy migiem się nauczyli szacunku i kultury.
Jak w ogóle można usprawiedliwiać takie zbydlęcenie??

Takie podsumowanie tego "patriotyzmu" można znaleźć tutaj: wiadomosci.onet.pl/kraj/patriotyzm-ma-wiele-twarzy-nie-tylko-rzucanie-kostka-brukowa/nwjc85

Lub tutaj:
wiadomosci.onet.pl/warszawa/marsz-niepodleglosci-w-warszawie-ja-nie-swietuje-mam-wyprawke-z-policja/c77p4
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

wojtek zdunik

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Taka to nasz polska mentalność niestety i to że policja jest za mało stanowcza.
Jak by tak polska policja miała takie uprawnienia jak CRS tu we Francji to gówniarstwo by w domu w gacie robiło a nie dymu szukało.


sadistic.pl/zamieszki-w-murzynskiej-dzielnicy-paryza-vt286263.htm
 

Artur Betcher

Offline

Ale macie pojęcie....
9 lat temu to było. Niech tak teraz zrobią w stolicy, dnia dzisiejszego.Poza tym nie usprawiedliwiając tu ich, jednak mieli dużo więcej pretekstów a nie tylko chęć chuligańskich wybryków jak to ta swołocz w Polsce robi.
Tych którzy myślą że tu w stolicy Francji jest możliwe takie zbydlęcenie w tym czasie jak to w stolicy Polski zrobili zapraszam na tournee..... Nich się wykażą tutaj....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Taka to nasz polska mentalność niestety i to że policja jest za mało stanowcza.
Jak by tak polska policja miała takie uprawnienia jak CRS tu we Francji to gówniarstwo by w domu w gacie robiło a nie dymu szukało.


Właśnie dziś słyszałem wypowiedź w tv że jakby to miało miejsce we Francji to by było co najmniej 5 trupów, tam się nie cackają jak u nas ,powinni po 10 lat im dowalić i każdemu kibolowi który robi zadymę w Anglii też dymili ,żelazna dama szybko ich nauczyła jak należy się zachowywaćwysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Kazimierzp

Offline

No niech się wyszumią tylko czemu niszczą to co ktoś zrobił a inni czyli my społeczeństwo daliśmy pieniażki z podatków. Tych zatrzymanych powinno się ztrudnić do prac przy budowie dróg, układaniu kostki brukowej itp. powinni pracować od "skowronka do żaby " , w słońcu, deszczu, mrozie za przysłowiową kromkę chleba, wtedy by sie wyszumieli. Grzywny nic nie pomogą bo jak tatuś jest politykiem czy jakims partyjnym kacykiem to kasę na grzywnę "załatwi " z kasy państwowej.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Zgadzam się z zdaniem Artura, totalne zbydlęcenie i brak szacunku do samego siebie. A sami się uważają za patriotów, siejąc ferment i zniszczenie wokół. Do kamieniołomów bym wysłał, tam by się mogli wyżyć.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Zgadzam się z zdaniem Artura, totalne zbydlęcenie i brak szacunku do samego siebie. A sami się uważają za patriotów, siejąc ferment i zniszczenie wokół. Do kamieniołomów bym wysłał, tam by się mogli wyżyć.


OkokOkokOkok Popieram to są bandyci i tyle
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

wojtek zdunik

Offline

Na marszu było ponad 100 tysięcy "normalnych" ale tego w telewizji nie zobaczysz.
Ani tego
http://wiadomosci...osob/2zqkr

ale mam inną starą perełkę, sam nie wierzę
http://www.parafi...a-pawla-ii
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Polska Rapka pokonała Amerykańskiego Basa Hyde Park 20 17 lutego 2013 16:00
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,576,400 unikalne wizyty