Polska kraj absurdów? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Polska kraj absurdów?

Artur Betcher

Offline

Dosyć znana sprawa z ostatnich miesięcy.
Przesiedział 8 lat w psychiatryku. Po latach Sąd Najwyższy uznał, że... niesłusznie. "Zniszczyli mnie"
http://natemat.pl...czyli-mnie

Najlepsze jest jednak to że nie brakuje też takich którzy nie znając sprawy w ogóle twierdzą że w sumie to i mu się należało.... Ot taka "polska" mentalność....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Hubert Tykwinski

Offline

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/13-10-denaturat-w-miejscach-publicznych-mozna-pic-legalnie,931570.html?playlist_id=18229
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Hubert Tykwinski

Offline

A na tym mi zależało,ale jeszcze w tym kraju -nie da rady
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/w-nowych-dowodach-osobistych-brak-meldunku,515206.html
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

blue cat napisał(a):

Filip Kwasnik napisał(a):

Ja byli na plusie to pasowało. Teraz raty po 300 zł większe i płaczą dziady jedne. Na tym polegało ryzyko brania takich kredytów. Raz lepiej ,raz gorzej Usmiech


nie do końca masz rację !!!

znaczy nie znasz tematu, ja myślałem podobnie jak Ty, teraz myślę inaczej

trzeba rozróżnić 2 kategorie frankowiczów.

od razu informuje, że nie mam kredytu we frankach

bardzo dużo ludzi młodych, marząc o swoim "eM" szło po kredyt i co się dowiadywali ?, że niestety nie mają zdolności kredytowej w PLN, ale we frankach mają i mimo że nie chcieli franków, to nie mieli wyjścia, bo chcieli jakoś żyć, mieć rodzinę, pokój dla dzieci, normalność

więc niejako zostali zmuszeni do podejmowania ryzyka.

ja uważam że tej grupie powinno się pomagać, nawet pieniędzmi z budżetu.

natomiast Ci co kupowali 3 mieszkanie, kamienice, czy inne dobra we frankach, powinni sami ponosić koszt ryzyka.


Pomożesz jednym, zaraz drudzy się oburzą, dlaczego nikt im nie pomógł. Popatrz na przykład na górników. Rząd ustąpił w ich sprawie, teraz każdy następny chce coś dla siebie ugrać.... Błędne koło.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Martink

Offline

Niejako chcieli własne "eM" - ale skoro po obliczeniu zdolności kredytowej nie było ich stać, to po co się pchali ( ryzyko kursu każdy znał ). Czemu pomagać tylko im a nie każdej rodzinie z kredytem na głowie ?. Jak to ktoś mądrze powiedział - Nie bierz kredytu w walucie w której nie zarabiasz.
 

wojtek zdunik

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Dosyć znana sprawa z ostatnich miesięcy.
Przesiedział 8 lat w psychiatryku. Po latach Sąd Najwyższy uznał, że... niesłusznie. "Zniszczyli mnie"
http://natemat.pl...czyli-mnie

Najlepsze jest jednak to że nie brakuje też takich którzy nie znając sprawy w ogóle twierdzą że w sumie to i mu się należało.... Ot taka "polska" mentalność....

Hahaha
to i tak 3 lata krócej niż we Francji
http://www.rmf24....Id,1671315
 

Piotr K

Offline

ja uważam że tej grupie powinno się pomagać, nawet pieniędzmi z budżetu.


Pomagać pieniędzmi z budżetu?
To są chyba jakieś jaja.

Czyli osoby (na przykład młode rodziny) które spłacają swój kredyt w złotówkach mają się jeszcze dokładać do frankowiczów. No sorry.

Trzeba nauczyć ludzi odpowiedzialności.
Może jeszcze damy kredyty bezdomnym NINJA (no income, no job and no assets) jak w USA i też je razem solidarnie spłacimy.

Prawda jest smutna, jeśli nas na coś nie stać (w tym przypadku na spłatę), to najlepiej sobie darować. Nasi rodzice w przeważającej większości nie mieli od razu mieszkań.
Kredyt na 40 lat to dobrowolne niewolnictwo i nic nie rozwiązuje. Najpierw zapłaci się 200% wartości mieszkania, a potem na starość sprzeda się je za 22% wartości w ramach odwrotnej hipoteki, aby było na leki.
 

Martink

Offline

Piotr Koroluk napisał(a):

ja uważam że tej grupie powinno się pomagać, nawet pieniędzmi z budżetu.


Pomagać pieniędzmi z budżetu?
To są chyba jakieś jaja.

Czyli osoby (na przykład młode rodziny) które spłacają swój kredyt w złotówkach mają się jeszcze dokładać do frankowiczów. No sorry.

Trzeba nauczyć ludzi odpowiedzialności.
Może jeszcze damy kredyty bezdomnym NINJA (no income, no job and no assets) jak w USA i też je razem solidarnie spłacimy.

Prawda jest smutna, jeśli nas na coś nie stać (w tym przypadku na spłatę), to najlepiej sobie darować. Nasi rodzice w przeważającej większości nie mieli od razu mieszkań.
Kredyt na 40 lat to dobrowolne niewolnictwo i nic nie rozwiązuje. Najpierw zapłaci się 200% wartości mieszkania, a potem na starość sprzeda się je za 22% wartości w ramach odwrotnej hipoteki, aby było na leki.


Dokładne, to jest mega przykre, że polski emeryt musi robić takie rzeczy, by móc "normalnie" przeżyć ;/
 

wojtek zdunik

Offline

Martin Kowalski napisał(a):

Piotr Koroluk napisał(a):

ja uważam że tej grupie powinno się pomagać, nawet pieniędzmi z budżetu.


Pomagać pieniędzmi z budżetu?
To są chyba jakieś jaja.

Czyli osoby (na przykład młode rodziny) które spłacają swój kredyt w złotówkach mają się jeszcze dokładać do frankowiczów. No sorry.

Trzeba nauczyć ludzi odpowiedzialności.
Może jeszcze damy kredyty bezdomnym NINJA (no income, no job and no assets) jak w USA i też je razem solidarnie spłacimy.

Prawda jest smutna, jeśli nas na coś nie stać (w tym przypadku na spłatę), to najlepiej sobie darować. Nasi rodzice w przeważającej większości nie mieli od razu mieszkań.
Kredyt na 40 lat to dobrowolne niewolnictwo i nic nie rozwiązuje. Najpierw zapłaci się 200% wartości mieszkania, a potem na starość sprzeda się je za 22% wartości w ramach odwrotnej hipoteki, aby było na leki.


Dokładne, to jest mega przykre, że polski emeryt musi robić takie rzeczy, by móc "normalnie" przeżyć ;/

Nie musi, wystarczy dobrze wychować dwójkę dzieci.
 

Martink

Offline

Niektórzy ich po prostu nie mają ;/
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Polska Rapka pokonała Amerykańskiego Basa Hyde Park 20 17 lutego 2013 16:00
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,586,875 unikalne wizyty