Silniki Parsun opinie. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Silniki Parsun opinie.

Artur Betcher

Offline

Przenoszę tu 2 posty które się wkradły do innego tematu. O silnikach Parsun dyskutować w tym temacie.
Proszę też nie pisać że coś jest gówno bo tak potrafi każdy, proszę to czymś poprzeć, łatwo jest wystawić negatywna opinię ale proszę to czymś poprzeć.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Niedzwiecki

Offline

Witam, powiem tak 3 wady jako nowy silnik.
1, Paliwo nie dochodziło do układu gaźnikowego,pełno opiłków metalu w lini paliwowej.
2 .Nie działało zabezpieczenie blokujące silnik w ogóle nie pasowało do zabezpieczenia]
3.Brak mocy, ponton Kolibry KM 280 i tragedia w pływaniu.
Ps. Jeżeli silnik jest tańszy o polowe od konkurencji to wiadomo o co chodzi ,miałem sprzedałem i nigdy już nie kupie .Pozdrawiam
 

sadam

Offline

Ja 10 godz docierałem silnik w beczce na wolnych obrotach, potem wymieniłem olej. Warto nowemu silnikowi przeczyścić świece bo w moim była zaoliwiona.....gasł na wolnych czasamipfft Każdy ma swoje wymagania nikogo nie namawiam przecież....u mnie sprawuje się bez zarzutu a sporo go używam.

Jutro wstawię filmik jak smiga na moim Kolibri km 300, to raczej podłoga jest do dupy w tych modelach pontonu.
 

Artur Betcher

Offline

Fajnie bo film przyda się wszystkim. Trzeba było kupić model D jak ja Usmiech
Piszcie zdania z dużych liter, to nie boli Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Michalak

Offline

Podsumuję to tak.Za wygodę trzeba płacić a jak ktoś umie i lubi trochę pogrzebać to wygląda na to że może na tym silniku coś zdziałać.
 

Artur Betcher

Offline

niedzwiecki napisał/a:
Witam, powiem tak 3 wady jako nowy silnik.
1, Paliwo nie dochodziło do układu gaźnikowego,pełno opiłków metalu w lini paliwowej.
2 .Nie działało zabezpieczenie blokujące silnik w ogóle nie pasowało do zabezpieczenia]
3.Brak mocy, ponton Kolibry KM 280 i tragedia w pływaniu.
Ps. Jeżeli silnik jest tańszy o polowe od konkurencji to wiadomo o co chodzi ,miałem sprzedałem i nigdy już nie kupie .Pozdrawiam


Może wlałeś ropy zamiast benzyny a na sortowni pomylili kluczyki?? Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

saalar

Offline

A mówią że polska taka nietolerancyjna. A Chińczyków u nas więcej niż gdziekolwiek indziej. Pontony, silniki, wędki, ryż...
 

Artur Betcher

Offline

Na całym świecie jest pełno chińszczyzny. Nierzadko to buble ale czasami zdarza się coś sprawnego Oczko
Wróćmy do tematu
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

saalar

Offline

A tak na powaznie ten silnik to wygląda tylko ladnie. Jak na moje oko to podobny do tohatsu. Słyszałem rózne opinie. Zapewnie będzie jak z pontonami. Z chińczykiem zawsze jest tak że trzeba trafić bo tam tego robia za dużo i za szybko i kontrola jakości troche uboga.
 

sadam

Offline

Kupiłem w Pruszkowie, namiary z Allegro bo wtedy akurat ten koleś miał najtaniej. Dziś na wodzie od 9 rano do 17stej, połowa czasu w trollu, co jakiś czas gaz do dechy w czasie przepływania na dalszą miejscówkę.
Nie mam porównania z innymi, ale na razie mnie nie zawiódł i dla mnie osobiście jest ok. Lakier nie schodzi, może troszkę już głośniejszy niż przy dziewiczym odpaleniu ale bez tragedii..
Właściciele lepszych marek robią mu złą renomę no nie wiem czemu ...żeby poprawić własne ego że mają coś lepszego albo cuśWink. O spalaniu to trudno powiedzieć, trollując na najwolniejszych obrotach to spalanie ma symboliczne, ile pociągnie na maxa na zbiorniku nigdy nie sprawdzałem.
Jednak 5ka dla mnie trochę za mała, ale większe ważą już pod 40kg a 25kg to w jedną rękę się bierze i wrzuca na pawęż bez problemu.
Najlepiej gdybyś miał porównanie różnych silników, zobaczył jak pracują i wtedy sam dojdziesz do wniosku czy warto płacić 2 razy tyle za prawie identyczny silnik
Przy kolibri KM 300 tak pomyka po Narwi.

YouTube Video


YouTube Video


YouTube Video


Filmiki trochę chaotyczneOczko ale jakiś obraz jest.
Jakieś 2 tyg temu wymieniłem w tym silniku olej w spodzinie, simeringi trzymają bo majonezu nie było. W silniku olej wymienię na wiosnę, ale na bagnecie widać że troszkę przepalony. Po roku użytkowania stan oleju bez zmian żadnych dolewek.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Silniki spalinowe ze zmienna predkoscia trollingu. Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 06 lutego 2019 21:15
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Proszę o opinie Mikado Cat Territory 2+1 Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 2 20 listopada 2018 23:26
Ukradziono dwa silniki Mercury. Forum ogólne o sumach 15 14 listopada 2016 09:53
Zestaw do spinningu. Opinie, własne doświadcyenia. Poradniki wędkarskie 6 03 września 2015 00:55
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,579,738 unikalne wizyty