Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Minister nie powinien żalić się na gazety. Nie powinien ich nawet czytać. Powinien je pisać. Autor: Charles De Gaulle


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

Janusz Michalak

Offline

Czy ktoś zna tą firmę i może coś powiedzieć.

TRESSE AMERICAN LINE 250m 60/100 www.pechediscount-andorre.com/silure-siluro/tresse-silure/tresse-american-line-250m-60-100.html
.
.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Trudno powiedzieć nie spotkałem się jeszcze z tą plecionką.

W dobrej cenie masz jeszcze PE DYNEEMA BRAID FISHING LINE 120LB 500YD SPECTRA RED
Avallone ją używał, tylko ma skłonności do skręcania się.
 

Artur Betcher

Offline

To prawda, mam ją nawet cały czas na jednym Cormoranie i rzeczywiście się skręca ale to tak samo jak większość plecionek.
Jedyna nie skręcająca się której używam od lat to Spiderwire Stealh zielona.
 

Janusz Michalak

Offline

Miałem to wrzucić w okazje sprzętowe ale nie znalazłem tematu, więc zanim go założymy wasze opinie na temat plecionki Power-Pro

www.aukro.cz/item1065522075_sumcova_snura_power_pro_1300m_95kg_sleva.html 462,55 zł za 1300m
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Jeśli jest oryginalna to klasa sama dla siebie...Bardzo dobra plecionka.Oczko

Okazje sprzętowe masz tutaj http://www.forums...read_id=46
.
 

Janusz Michalak

Offline

Czy ktoś już widział tą plecionkę i zna jej cenę? www.konger.pl/pl/start/sprzet/722-Konger--Team-Catfish-250m-0-50mm
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Janusz z plecionkami Kongera dał bym sobie spokój, czasem lepiej trochę dołożyć i mieć spokój na parę lat.

Power Pro 80lb/0.43/270m zielona za 130zł

Jeszcze tu masz, ale ta to chyba koło oryginału nawet nie leżała, plecionka Power-Pro za 70zł masz 300m 0,45mm www.zlotarybka.com.pl/zylki,-plecionki-plecionka-propower-sum-300m-o_l_1_1212.html.
 

Janusz Michalak

Offline

O Kongera pytałem bardziej z ciekawości. Kupiłem od Czecha Pawer-Pro ale na metry na jeden kołowrotek 150m na próbę, ale czy to oryginał to też nie wiem. Mam wagę tylko do 22kg więc nie mogę jej sprawdzić. Może jakieś wasze patenty?
 

Slawomir Jozwiak

Offline

To sprawdź na tej wadze co masz, jak nie puści na węźle przy 22kg to jest ok.Oczko
 

Slawomir Jozwiak

Offline

A ciekawe jak ta plecionka się sprawdza Tandem Baits 0.40 mm i jaką ma wytrzymałość.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,298,543 unikalne wizyty