Ukradziono dwa silniki Mercury. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupi. - Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ukradziono dwa silniki Mercury.

Artur Betcher

Offline

Witam.
Znów smutna wiadomość.
Jednemu ze znanych wędkarzy ( Paweł Garbus Kołodziejczyk) ukradziono dwa silniki. Info wyciągnąłem z FB.
Dziś w nocy w Lubniewicach ukradziono dwa nowe silniki Mercury 20 km i 4 km oraz wszystkie moje przynęty. Dla osoby która wskaże miejsce lub winnych nagroda. A gdyby tak te h**e które to zrobiły czytały ten wpis to mam dla was wiadomość - Na pewno się spotkamy bo ja poświęcę wszystko żeby się z wami h**e spotkać

forumsumowe.pl/h/fshzw_merkury_20hp_08025.jpg
Od siebie dodam jedynie tyle że mam nadzieję że go ktoś złapie przed policją.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Sip

Offline

Najpierw skradli trzy motorówki z Mariny w Gorzowie w tym policyjną teraz Lubniewice. Plaga jakaś normalnie , możliwe nawet, że to ci sami.
 

Arkadiusz Klasa

Offline

To juz kurestwo najwyzszych lotow takie cos
 

Artur Betcher

Offline

Łapy ciąć przy łokciach i zaraz by inni zastanowili się czy warto!
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

To jest Polska, jakiś czas temu w mojej okolicy rąbnęli przez noc 7 silników z mariny, obiekt monitorowany i strzeżony to było jakieś dwa lata temu do dziś nie odnalazł się żaden
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

Uważam że wszyscy którzy cenią swoje środki pływające powinni je zabezpieczać i do tego mieć ubezpieczenie. Moja łódka przykładowo nie dość że jest ubezpieczona to do tego zabezpieczona na kilka sposobów, ma monitoring 24/24 a do tego całodobowo jest obserwowana. Rok temu na moja łódkę komuś spadł niedopałek ( zabawa na statku). Facet czekał 3 godziny żebym przyszedł do łodzi i żeby mnie poprosić o wejście na pokład i sprzątnięcie kiepa gdyż ochrona nie dała mu zejść bez mojej zgody na pokład. Kiedyś w nocy ktoś próbował po linie spuścić się na nią a zrezygnował po tym jak zobaczył starszego pana z dwururką w rękach. Ponoć wspinał się po linie szybciej niż schodził. Być może chciał tylko sobie na niej posiedzieć ale nie było mu dane i zapamięta to na długo. Od tamtej pory żadnych ekscesów nie odnotowano. Oczywiście jak ktoś będzie specem to ukradnie wszystko gdyż nie istnieją rzeczy których ukraść nie idzie i dlatego łódkę mam ubezpieczoną.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

juby1987

Offline

Przydało by się choć odrobinę więcej szczegółów, osobiście jestem ostatnio bardzo dużo nad wodą a do tego co najmniej raz w tygodniu jestem u jakiegoś szkutnika, handlarza sprzętem wodnym bądź na jakimś warsztacie motorowodnym, w większości tych miejsc widuje tego typu silniczki, zawsze mógł bym zwrócić uwagę na nie, tylko że co mi po tym jak i tak takiego silnika nie rozpoznam, przydał by się chociaż nr silnika.
Ps. ja na swoich drogich a łatwych w ukradzeniu zabawkach wybijam w kilku ukrytych miejscach inicjały P.B. wybijaki na allegro kosztują grosze ale wtedy ani zmiana numerów nie pomoże ani ani ich usunięcie, kiedyś kosa spalinowa wróciła do mnie właśnie przez te inicjały po trzech latach nie miała już żadnych numerów, nie działała wróciła bo pokryły się znaki szczególne ze zgłoszenia z sprzętem znalezionym w jakiejś dziupli [rzez policję. to jedyny przypadek gdy policja zdziałała coś dobrego ale to po prostu przypadek.

jako ciekawostkę napiszę zeszłoroczną sytuację.
W zeszłym roku u mojego mechanika motorowodnego pojawił się pan poszukujący silnika do swojej łodzi dokładnie szukał silnika Suzuki nie pamiętam jakiej mocy, silnik mu ukradziono ale sprzęt został(manetka okablowanie itp.), mój mechanik wszedł na allegro przy zainteresowanym znaleźli tylko jeden taki model więc wysłał tam Pana aby sprawdził czy to nie jego silnik, okazało się że silnik wystawiony na allegro był silnikiem tego pana, pan wezwał policję, wszystko się dobrze skończyło ale mimo wszystko na taki silnik zanim wróci do właściciela trzeba czekać około miesiąc.
 

Arkadiusz Klasa

Offline

Moim zdaniem na te silniki byl juz zyd I watpie ze sie znajda komus wpadly w oko I koniec
 

juby1987

Offline

Nawet jeśli były ukradzione pod zamówienie to ktoś z forum może je przez przypadek spotkać u nowego właściciela dlatego numer by się przydał, popieram każdą akcję przeciwko kradzieży i paserce. Nie wnikam w finanse Pana który został okradziony ale złóżmy że pół życia na te silniki pracował uczciwie dorobił się ich kupił z uczciwego źródła a jakaś menda mu to odebrała ja by się czuł fatalnie, do tego przynęty z którymi oprócz kasy często wiąże się sentyment.
 

JanuszKR

Offline

Zdaje mi się czy ten rok jest jakiś wyjątkowy jeżeli chodzi o tą hołotę ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam silnik Mercury EFI 15 SeaPro MH 2018r IGŁA Sprzedam sprzęt wędkarski 6 03 marca 2019 22:12
Silniki spalinowe ze zmienna predkoscia trollingu. Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 06 lutego 2019 21:15
Silniki Parsun opinie. Łodzie, pontony i inne środki pływające 29 16 marca 2016 13:52
SILNIKI ELEKTRYCZNE HAIBO VST Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 27 stycznia 2015 13:56
Silniki do naszych łodzi i pontonów . Łodzie, pontony i inne środki pływające 9 30 czerwca 2014 07:29
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,534,015 unikalne wizyty