Play Station 4 :) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ludzie w ogóle nie myślą. Oni tylko myślą, że myślą. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Play Station 4 :)

Jaroslaw Radzki

Offline

Witam podłącze się lekko do tematu, w niemcolandii też 4-ka rozeszła się błyskawicznie za 400euro, ale wydaje mi się że myk leży w cenie gier do nowej PSP jak i całego dodatkowego osprzętu hehehe biorąc pod uwagę że psp3 kosztowało z dwoma grami 299euro a psp4 sama kosztowała 400, to za to gry do psp4 są dwa razy droższe jak do psp3 hehehe więc cóż, ale jakość gier w połączeniu z dobrym telewizorkiem to pierwsza klasa mniód Oczko jak tylko znajdę coś na stałe w niemcolandii i kiedy sie pokażą znowu psp4 z pewnością zakupię rewelacja Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Powiedzcie mi jedno. Czy jakieś jej wersje wyszły?? Starsza, nowsza?? Czymś się różnią?? Bo znalazłem nową z dwiema grami w opakowaniach za 300euro.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Jest narazie jedna wyszła. Używkę znalazłeś czy nówkę? Jak nówka to aż za tanio albo mega okazja. Też zależy jakie gry.

W Polsce teraz za 1600 z GTA V dostaniesz nówkę
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Jest narazie jedna wyszła. Używkę znalazłeś czy nówkę? Jak nówka to aż za tanio albo mega okazja. Też zależy jakie gry.

W Polsce teraz za 1600 z GTA V dostaniesz nówkę


Dokładnie tak jest, jak na razie jest tylko jedna wersja PS4. Jedynie mogą się kolorem obudowy różnićgrin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

To za 300euro to było oszustwo, w mojej dzielnicy gość mieszkał podobno, nie dał tej, nie zgodził się zadzwonić, pisał że nie może ustalić spotkania i tylko pocztą wysyłka Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

To za 300euro to było oszustwo, w mojej dzielnicy gość mieszkał podobno, nie dał tej, nie zgodził się zadzwonić, pisał że nie może ustalić spotkania i tylko pocztą wysyłka Haha


To przynajmniej wiesz skąd taka promocyjna cena Okok Normalnie to tak jak Filip wspomniał 1600 zł, czyli około 400 euro jakby nie patrzeć.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Napisałem do gościa że to mi wygląda na oszustwo i ze zgłaszam sprawę na policję i 3 minuty później było usunięte ogłoszenie Haha
Ma się nosa Haha
Wkleję Wam jak wyglądała korespondencja Usmiech

Ja; Napisałem maila że jestem zainteresowany i ze mieszkam obok niego oraz dałem mój nr telefony.

ON: > Bonsoir,
> Je viens juste de prendre connaissance de votre réponse à propos de ma PS4 + 2 jeux + manette + abonnement NEUF. La console est garantie 22 mois, elle est disponible au prix de 299€ ferme. Elle est en parfait état, vendue avec ces accessoires et ces papiers d'achat (facture, garantie et sa boîte d'origine).
>
> PS4 neuve avec le pack In Famous Second Son, une manette, un abonnement et les jeux Watch Dogs et Need For Speed Rivals, neufs également
>
> J'ai payé la PS4 pour mes fils mais ils préfèrent la Xbox One. Je suis sur Paris ( 75015 ) mais je ne pourrais pas avoir de temps stable pour un éventuel rendez-vous ou une remise en main propre pour des raisons professionnelles, donc je vous ferai l'envoie du colis via une compagnie efficace qui se chargera de vous la livrer à votre domicile sans aucun souci à 299€ TTC.
>
> PS: Les frais de port sont à ma charge donc ne vous inquiétez pas, la société de transport bien évidemment après avoir reçu votre adresse complète de livraison, se chargera de vous livrer la console à votre adresse sans aucun soucis et le paiement s'effectuera à la poste le jour de la livraison.
> Veuillez me faire parvenir votre adresse complète:
>
> NOM :...........................
> PRÉNOM :.............................
> ADRESSE COMPLÈTE DE LIVRAISON :.........................
> NUMÉRO DE TÉLÉPHONE :......................
>
> afin que je puisse le faire parvenir à la société de transport afin qu'elle puisse vous livrer la console comme prévue.
>
> En attente de votre retour
> Cdt, Mr DETROIS

Ja: 0613131140

ON: Veuillez me faire parvenir votre adresse complète:

NOM :...........................
PRÉNOM :.............................
ADRESSE COMPLÈTE DE LIVRAISON :.........................
NUMÉRO DE TÉLÉPHONE :......................

afin que je puisse le faire parvenir à la société de transport afin qu'elle puisse vous livrer la console comme prévue.


W tym momencie stało się jasne że coś tu śmierdzi bo skoro gość nie chce kontaktu telefonicznego ani się spotkać choć mieszka niby obok mnie tylko woła promocyjne 299euro żeby zapłacić kurierowi to jest to kant. W dodatku wszystko nowe i dwie gry w tym Usmiech

Wysłałem więc maila o zgłoszeniu na policję i ogłoszenie wcięło Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Taka właśnie promocja to była Usmiech
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Opcja jest tylko jedna że nie dostaniesz PS4 za mniej niż za 399 euro jeżeli ktoś sprzedaje dużo taniej to na 100% jest kant, obecnie są w niemcolandii promocje na ps4 ale prześcigają sie w liczbie dodawanych gier ale nie ma cen poniżej 400euro.
 

Artur Betcher

Offline

Kto pyka w Far Cry 4?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Abonament w Play problem Hyde Park 27 16 października 2013 17:39
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,579,313 unikalne wizyty