Abonament w Play problem | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz. Autor: Marszałek Bassompierre de


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Abonament w Play problem

Artur Betcher

Offline

Witam.
Pytanie do posiadaczy abonamentu Play-a.
Dzwonię do kolegi i mówi mi że odejmuje mu jakieś minuty. Nie płaci za rozmowę ale coś mu tam zabiera jak ktoś do niego dzwoni z zagranicy. Kiedyś pracowałem nawet w komisie z telefonami i jako tako obyty byłem z warunkami umów ale nigdy się nie spotkałem z czymś takim. To nie roaming przecież, to ja do niego dzwonię a nie on do mnie i nie przebywa on za granicami kraju.
O co może chodzić??
Jeśli ktoś ma telefon w Play i może pomóc wyjaśnić byłbym wdzięczny.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

Ja mam abonament w PLAY ale nic mi nie zabiera jeśli ktoś do mnie dzwoni,jedynie jak ja jestem za granicą i bym odbierał telefon to wtedy kasiorka ucieka Okok
 

Michal Gorski

Offline

Artur, nich kolega zadzwoni do Biura Obsługi. Powie im o co chodzi, wejdą na jego konto i sprawdzą. Inaczej będzie ciężko coś ustalić.
Ja również od dwóch lat jestem w Play'u, rozmawialiśmy przez ten czas kilka razy, czasami naprawdę dość długo i nie zauważyłem żeby coś mi znikało.
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Sprawa wyjaśniona. Nic nie zabierają, ewidentna pomyłka kolegi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Też dałem się złapać reklamie.Przeszedłem do Playa i zaczęły się schody.Najpierw zaczęli naliczać za usługi których nie zamawiałem,potem walnął telefon zastępczego nie dali na reklamacje odpowiedzieli martw się sam. Na kolejne odpowiadali na zasadzie "kopiuj wklej" Tam zapewne pracują zaprogramowane na olewajstwo niemyślące roboty. Nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania wynikające z ich odpowiedzi. TO DZIADOWSKA FIRMA NIE POLECAM NIKOMU PRZESTRZEGAM
 

Michal Gorski

Offline

No to mamy odmienne zdanie. Po 6 latach przeszedłem do Playa z Orange. Złego słowa nie piwiem, zero problemów, zasięg prawie wszędzie a bywam na konkretnych zadupiach, minut od groma w niskiej cenie. Biuro obsługi sto razy lepsze niż w Orange.
Z mojego punktu widzenia gorąco poleca chociaż faktycznie nie wiem jak się ma sprawą reklamacji telefonu bo nie korzystałem.
Catch & Release
Kajtek...
 

DanTe2491MA

Offline

Zbigniew Konarzewski napisał(a):

Też dałem się złapać reklamie.Przeszedłem do Playa i zaczęły się schody.Najpierw zaczęli naliczać za usługi których nie zamawiałem,potem walnął telefon zastępczego nie dali na reklamacje odpowiedzieli martw się sam. Na kolejne odpowiadali na zasadzie "kopiuj wklej" Tam zapewne pracują zaprogramowane na olewajstwo niemyślące roboty. Nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania wynikające z ich odpowiedzi. TO DZIADOWSKA FIRMA NIE POLECAM NIKOMU PRZESTRZEGAM


To jaki jest najlepszy operator ?? Haha
 

nowy25

Offline

Michal Gorski napisał(a):

No to mamy odmienne zdanie. Po 6 latach przeszedłem do Playa z Orange. Złego słowa nie piwiem, zero problemów, zasięg prawie wszędzie a bywam na konkretnych zadupiach, minut od groma w niskiej cenie. Biuro obsługi sto razy lepsze niż w Orange.
Z mojego punktu widzenia gorąco poleca chociaż faktycznie nie wiem jak się ma sprawą reklamacji telefonu bo nie korzystałem.


No to jak dla mnie, to nieźle popłynąłeś Michał. Ja w Playu jestem już chyba od 6 czy 7lat i jedno wiem na pewno. biuro obsługi jest do d..y!!! Jeżeli mówisz że jest lepiej niż w orange to nawet nie chcę myśleć jakie tam miałeś przygody. Play może nie jest zły, ale brakuje mu jeszcze dużo, zwłaszcza w obsłudze klienta.
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Obsługa jest świetna, ostatnio moja siostra podpisywała nową umowę i chciała wziąc abonament wraz z telefonem, na to koleś z obsługi 'Powiem pani że nie opłaca się brac telefonu, niech pani pozbiera pieniądzę i kupi za gotówke' Usmiech
C&R
 

nowy25

Offline

Kamil. Odnoszę wrażenie, że mylisz pojęcia. Ja nie mówię o kupnie tel. czy podpisaniu umowy, ale o rozwiązywaniu późniejszych problemów które wynikają z różnych przyczyn. Nie życzę temu nikomu ale oby nikt nie miał sprawy do nich lub problemu, bo jeśli sami do tego nie dojdziemy i nie wyjaśnimy to o takim załatwieniu sprawy ze strony BOK możemy tylko pomarzyć. Miałem z nimi do czynienia już o kilka razy za dużo i wiem, że jeżeli sam tego nie zrozumiem albo nie wyjaśnię to mogę zapomnieć, że ktoś z BOK mi pomoże. A mam już z nimi doświadczenia kilka lat, więc wiem co mówię.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Niemały problem z sumami Łowienie sumów na grunt 8 16 stycznia 2018 19:42
Play Station 4 :) Hyde Park 86 12 stycznia 2018 19:09
Ponton 360 + Honda 20hp 4ro suw Problem Łodzie, pontony i inne środki pływające 20 25 lutego 2016 20:04
Olbrzymi problem Nęcenie suma, Wabienie sumów. 10 21 lutego 2016 16:09
Problem z DAM Quick Combat Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 3 05 sierpnia 2015 21:45
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,292,997 unikalne wizyty