Błędy na forum. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

''Wydaje mi się, że mógłbym mieć lepszą kondycję gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie'' beka Ricardo "El Matador" Mayorga (29-8-1, 23 KO)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Błędy na forum.

Artur Betcher

Offline

Co prawda to nie błąd ale dostałem info od Admina serwera że będziemy niedostępni to i Wam wszystkim przekazuje.

Drogi Kliencie,
w nocy z 6 na 7 wrzesnia tego roku serwer, na ktorym znajduje sie Twoje konto, bedzie wylaczony w godzinach od 22:30 do 07:00 (w zaleznosci od mozliwosci, czas niedostepnosci moze byc krotszy). Jest to spowodowane koniecznoscia rozwiazania technicznych problemow i konserwacji sprzetu w Datacenter. Prosimy o dostosowanie wlasnych planow pracy na serwerze z uwzglednieniem wskazanego czasu niedostepnosci serwera. Za utrudnienia przepraszamy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Szajda

Offline

Nie wiem czy tylko u mnie czy inni też zauważyli ten wyskakujący błąd.
Przy edycji posta wyskakuje :

Not Found

The requested URL /forum/forum/post.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8g DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.11 Server at www.forumsumowe.pl Port 80
 

Artur Betcher

Offline

Do użytkownika Pomoc Techniczna wysyłajcie te wiadomości od razu
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Szajda

Offline

Ok wysłane do podanego użytkownika.
Pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Bardzo ważny apel do wszystkich znających już dobrze forum.
Piszcie posty i okazyjnie testujcie edytując je lub usuwając od razu czy idzie.
Piszcie też w SB będąc i w temacie na forum, i na głównej i w newsie czy gdziekolwiek żeby przetestować dodawanie, edycję i usuwanie.

Każdy błąd proszę pisać i tutaj i wysyłać do użytkownika Pomoc Techniczna.
Forum przeszło dużą zmianę i pewne rzeczy trzeba dopracować.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbyszek Grudner

Offline

Podczas chęci edycji posta wyskakuje mi:

Not Found

The requested URL /forum/forum/post.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8g DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.11 Server at www.forumsumowe.pl Port 80
 

Zbyszek Grudner

Offline

Acha, i nie wyświetla mi "Kto aktualnie przegląda ten temat"..
 

Artur Betcher

Offline

Konkretnie jakiego posta w jakim dziale??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbyszek Grudner

Offline

Acha, i nie wyświetla mi "Kto jeszcze czyta ten temat?"
 

Longin B

Offline

Mnie też przed chwilą w "dziś na rybach, nie sum" wyskoczyło

Not Found

The requested URL /forum/forum/post.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8g DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.11 Server at www.forumsumowe.pl Port 80

A teraz właśnie tutaj jak chciałem uzupełnić.

Not Found

The requested URL /forum/forum/post.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8g DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.11 Server at www.forumsumowe.pl Port 80

To zdaje się ten sam komunikat. Wcześniej też się zdarzało ale nie zwracałem na to uwagi. Muszę wrócić i wchodzić od początku forum-spr. org. błedy na .. i dopiero jeszcze raz. tak jakbym od nowa chciał coś poczytać w tym dziale.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
Zaprzyjaźniony z forum sklep Hyde Park 13 02 czerwca 2017 04:44
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Przewodnicy wędkarscy na Forum Sumowe? Przewodnicy wędkarscy 98 28 sierpnia 2016 14:54
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,714,892 unikalne wizyty