Przewodnicy wędkarscy na Forum Sumowe? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Piszcie po polsku!!! Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laskę" - Profesor Bralczyk.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Przewodnicy wędkarscy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Przewodnicy wędkarscy na Forum Sumowe?

Artur Betcher

Offline

Witam.
Właściwy temat i news na ten temat pokaże się wkrótce.
Niemniej jednak napiszę kilka słów w temacie wstępnym po to żeby poznać Wasze opinie. Zachęcam do jak największej aktywności w tym temacie.

Już wielokrotnie przewijał się temat polecania przewodników wędkarskich znad Ebro czy Padu jednak do tej wykluczałem możliwość ich reklamowania. Powód jest prozaiczny, nie interesuje mnie nabijanie kasy ludziom którzy i tak nigdy nie zrobią nic dla użytkowników tego portalu.
Niemniej jednak już od dawana zastanawiałem się jak sprawić żeby był i wilk syty i owca cała bo i tak poza forum przez PW wędrowały linki do przewodników które niejednokrotnie z niewiedzy były przepłacane. Po co pokątnie jak można to zalegalizować i udoskonalić tak żeby użytkownicy realnie odczuli że coś zyskali?

Przeważyła wczorajsza rozmowa kiedy jeden z użytkowników poprosił mnie prywatnie o wskazanie przewodnika którego mógłbym polecić.
Mam kilka numerów telefonów do przewodników znad Ebro a także sporawą bazę zdjęć z ich ośrodków i sporo informacji na temat ich doświadczenia i oferty. Wybrałem z nich na razie jednego który wypadł najlepiej porównując wszystkie za i przeciw i zadzwoniłem z propozycją współpracy. Wybrałem dodatkowo najtańszą ofertę na tamtejszym rynku i zacząłem negocjować warunki dla użytkowników naszego portalu. Właściciel ośrodka jest zdecydowany podjąć z nami współpracę na warunkach które wspólnie wynegocjowaliśmy. Od siebie dodam żeby nie było nieścisłości że ja jako osoba prywatna i jako forum odmówiłem wzięcia prowizji za osoby tam wysłane. W tej propozycji z jego strony nie było nic złego bo to normalne że przedstawiciel jakiejś firmy bierze prowizję za wykonaną pracę tak jak przedstawiciel handlowy czy agent ubezpieczeniowy. Odmówiłem gdyż nie interesuje mnie ten sposób zarabiania pieniędzy ( mam swoją pracę) a jedynie dobro stałych użytkowników tego portalu. Chcę w ten sposób podziękować realną zaoszczędzoną gotówką tym którzy aktywnie budują nasz portal szanując do tego jego zasady. Myślę że to dobry gest dla dobra użytkowników.

Oferta jest w tej chwili nie dość że najtańsza na rynku tamtejszym to dodatkowo każdy użytkownik potwierdzony przez administrację portalu otrzyma zniżkę w wysokości 50 euro czyli stawka stanęła na 200 euro i to w sezonie. Dodatkowo są przewidziane inne bonusy. W zamian za to ja zgadzam się reklamować wybranych przewodników na tych samych zasadach co rękodzielników czyli nie chcąc nic w zamian. Reklama będzie polegać na stworzeniu specjalnego dla nich działu gdzie będą mogli dodawać swoje prezentacja jednakże ich liczba będzie ograniczona a także będą musieli mieć ofertę już się na rynku wyróżniającą dodatkowo dając zniżkę dla użytkowników naszego portalu. Nie będzie to na zasadzie że ktoś doda sobie, wpierw będzie musiał przedstawić nam pełną ofertę w szczegółach i jakie bonusy dla naszych użytkowników przewiduje. Będziemy musieli mieć również gwarancję że będzie postanowień umowy między nim a portalem przestrzegał. Jeśli złamie dany przewodnik warunki umowy jego prezentacja i wszystko z nim związane zostanie usunięte a powód jest prosty. Nawet reklama na Onecie nie przyniesie przewodnikowi wędkarskiemu znad Ebro czy Padu takich korzyści jak reklama u nas. Mamy zatem prawo coś w zamian konkretnego wymagać a nie jedynie czcze obiecanki lub śmieszne bonusy. Uczciwość nasza w formie tego że nic w zamian dla portalu nie chcemy powinna tym bardziej zdopingować ich do rzetelnej współpracy.
Docelowo chcielibyśmy mieć swoich przewodników nad Ebro, nad Padem lub choćby Rybnikiem.
Każdy z nich będzie weryfikowany.
Oczywiście ceny takie mogły by spowodować to ze każdy się zwali do takiego przewodnika mówiąc że jest z Forum Sumowego i że należy mu się zniżka i bonusy dlatego też i z tej strony będą obostrzenia bo skoro chronimy dobry interes użytkownika to i przewodnika też powinniśmy ze względu na zwykła uczciwość.

Będą zatem kryteria do spełnienia a w ramach współpracy będziemy potwierdzać przewodnikowi że zniżka danej osobie przysługuje.
Podstawowym kryterium będzie fakt że jako nicka dana osoba używa imienia i nazwiska a także staż na forum i ilość napisanych postów. Ani staż ani liczba postów nie będzie wygórowana tak żeby nie dyskryminować ludzi i nie chciał bym ślepego pisania postów byle się załapać. Myślę ze 50 postów to nie wygórowana liczba zwłaszcza ze mamy na forum tysiące tematów z czego wiele nie wymaga wiedzy w poławianiu suma. Staż miesięczny chyba wystarczy, tu chodzi o uniknięcie sytuacji gdzie ktoś rejestruje się tylko po zniżkę.

Status zakazu reklamowania przewodników nie dających żadnych zniżek i bonusów dla użytkowników Forum Sumowego od tej pory zostaje jeszcze bardziej zaostrzony. Ich i ich kolegów którzy by chcieli reklamować ich usługi odeślę bezpośrednio na Onet.

Nie będziemy nawiązywać współpracy z przewodnikami którzy zdzierają poza sezonem 200euro od osoby a w sezonie wołają 2x tyle. Tylko z tymi mającymi atrakcyjne wyróżniające się ceny a nie z tymi co naiwnych szukają a w rzeczywistości nie są w ogóle konkurencyjni.

Jeszcze raz podkreślę że nie będziemy czerpać korzyści finansowych a wręcz ich odmówimy jak wczoraj w zamian za reklamę wybranych przewodników ale mam nadzieje że obie strony które na tym będą korzystać czyli i przewodnik i nasz użytkownik to doceni i się odwdzięczy. Przewodnik od czasu do czasu ładnym materiałem na temat połowu suma w Hiszpanii a użytkownik relacją z wyjazdu. Tu liczę na waszą uczciwość.


Czekam na Wasze opinie na ten temat i zachęcam do aktywności w tym temacie.
Pozdrawiam Artur Betcher
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Idealnie to rozpracowałeś Arturze. Dla mnie bomba. Będzie trochę roboty z weryfikacją chętnych, ale może stworzymy jakiś system, że przed zgłoszeniem się do przewodnika, ktoś najpierw na forum zgłasza swój akces.
Generalnie jeszcze raz pochwalam pomysłUsmiech
 

Krzysztof Kobus

Offline

Mi się taki pomysł podoba i to bardzoOczko Ja akurat mam zamiar się wybrać nad Ebro jakoś jesieniąOczko
 

Artur Betcher

Offline

Arek Pawlak napisał(a):

Idealnie to rozpracowałeś Arturze. Dla mnie bomba. Będzie trochę roboty z weryfikacją chętnych, ale może stworzymy jakiś system, że przed zgłoszeniem się do przewodnika, ktoś najpierw na forum zgłasza swój akces.
Generalnie jeszcze raz pochwalam pomysłUsmiech


Jeśli chodzi o weryfikację to będzie ona konieczna ale nie uciążliwa. Po prostu każdy kto będzie spełniał wymagania i zgłosi taką chęć będzie zatwierdzony. Kontakt z przewodnikami będę miał przez to stały i tu problemu nie będzie. Rzeczywiście osoba która będzie chciała skorzystać ze zniżek wynikających ze współpracy będzie musiała dać nam znać żebyśmy mogli potwierdzić. Potwierdzenie będzie tylko formalnością. Co do wymagań to nie będzie od nich odstępstw.

Dalej czekam na opinie i propozycje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek Gebala

Offline

Dobry pomysł ! OklaskiDodatkowo proponuje żeby po każdej takiej usłudze/pośrednictwu uczestnik umieścił na forum - na miarę własnych sil Foto - (foto)relacje Piwkoz wyprawy.
 

Artur Betcher

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Dobry pomysł ! OklaskiDodatkowo proponuje żeby po każdej takiej usłudze/pośrednictwu uczestnik umieścił na forum - na miarę własnych sil Foto - (foto)relacje Piwkoz wyprawy.


Na to akurat liczę, to będzie jedyny zysk nas jako portalu ale jest on dla nas ważny. Liczę że ci którzy tam pojadą w ten sposób się zrewanżują ale już pisałem o tym wyżej.
Za kilka dni będą gotowe blogi i galerie każdego użytkownika. Będzie mógł każdy pisać do woli zatem i wyprawy opisywać. Najciekawsze relacje idą na stronę główną. Liczę że właśnie stamtąd przybędzie ich trochę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Dobry pomysł ! OklaskiDodatkowo proponuje żeby po każdej takiej usłudze/pośrednictwu uczestnik umieścił na forum - na miarę własnych sil Foto - (foto)relacje Piwkoz wyprawy.


Uważam, że powinno to być wręcz obowiązkiem każdego, kto z tej promocji skorzysta. Oczywiście skorzysta też na tym forum, więc wszyscy powinni być zadowoleniOkok
 

Patryk Zglenicki

Offline

Co chodzi o przewodników i ich oferty z uwzględnieniem użytkowników forum to moim zdaniem rewelacyjny pomysł. My będziemy ich reklamować a w zamian będziemy mieli zniżkę na to co nas pasjonuje czyli połowy sumów. Jestem jak najbardziej za. Napewno w przyszłości bym z takiej oferty skorzystał i na forum opisał z uwzględnieniem; jak było, jakie i ile brań, wielkość ryb i nastawienie przewodnika (+ i -) i oczywiście fotografie z wyprawy Usmiech
papltr
www.forumsumowe.pl/images/animacja.gif
 

Jaroslaw Latocha

Offline

Moim zdaniem pomysł rewelacja same korzyści tylko widać dla wszystkich ! Gratuluje pomysłu !Oklaski
Zestaw jest tak mocny jak jego najsłabszy element!
 

Jacek Gebala

Offline

Proponuje, aby ci którzy będą reklamowani jako przewodnicy/uczestnicy po zakończeniu takiego "Guide'ingu" wpłacili symboliczna sumę na konto forum. Tak Artur, Nono już słyszę jak się sprzeciwiasz, zly ale przecież strona kosztuje, a powinna sama na siebie zarobić.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,291,155 unikalne wizyty