Nasze akwaria i ich mieszkańcy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Nasze akwaria i ich mieszkańcy

Longin B

Offline

Zaczęło się tak:

Lukasz Sieranski napisał komentarz:
Kijek ładniutki, swoją drogą piękne akwarium, sam posiadam dwa-mój kolejny bzik.

To była ta fotka:

www.forumsumowe.pl/images/try_akwarium_wedka.jpg



Po kilku postach na temat akwariów, wymianie zdań z Arturem, postanowiliśmy przenieść temat do Hyde Parku.
Niestety pierwsza próba nie skończyła się najlepiej i posty pomieszały się raczej przypadkowo. Temat był nazwany Wędkarze-Akwaryści i niedługo zostanie zlikwidowany.
Ponieważ wydaje mi się jednak, że ci którzy tak lubią (nie mam na myśli apetytu) ryby lubią też rybki i jest nas więcej niż dwóch, proponuję tutaj rozwinąć ta tematykę. Po prostu pisać, wklejać fotki. Oczywiście są fora akwarystyczne i tam trzeba szukać wiedzy jeżeli jest potrzebna. Choć nie wykluczam drobnych porad.
Chciałbym jednak aby Wędkarze-nie akwaryści zobaczyli co można hodować w domu a Wędkarze-akwaryści mogli pokazać co mają.

Na początek pokażę co mam ja w tej bańce z poprzedniej fotki:

www.forumsumowe.pl/images/try_glonojad.jpg




www.forumsumowe.pl/images/try_glonojad_01.jpg



www.forumsumowe.pl/images/try_glonojad_02.jpg



W moim przypadku ryby w akwarium to dodatek do roślinności więc są trochę dziwne.
 

Lukasz Polecki

Offline

Ładne rybki UsmiechIle litrów mieści to akwarium? Jak często zmieniasz wodę? Bo na zdjęciach jest bardzo czysta i przejrzysta.Ja również posiadam akwariumUsmiech
 

Longin B

Offline

Ta bańka ma ok. 370 l. wody nie zmieniam prawie nigdy. Dolewam bo sporo odparowuje a czasem podmieniam ok 20-25%.
Ostatnio cała wodę wymieniałem chyba w lipcu 2010.
 

Artur Betcher

Offline

Przepraszam za zepsucie pierwszego tematu ale dzięki temu dowiedzieliśmy się że mamy błąd i został naprawiony.

Żeby nie było że znów spamuje nabijając sobie liczbę postów to dodam że cudne te rybcie. I ja w młodości miałem akwarium w domu choć nie moje ono było Usmiech Takie bardzo amatorskie Usmiech
Żonie również się rybcie podobają Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Polecki

Offline

To moje 80L to pikuś przy Twoim "kolosie" Haha
 

Longin B

Offline

Wielkość się nie liczy. Ja mam także 30 l. Po świętach postaram się zrobić jakieś fotki to wrzucę.
 

Lukasz Polecki

Offline

Ja też jutro albo może dziś przed pójściem spać jakieś zdjęcia zrobię i jutro wstawię.
 

Damian Poweska

Offline

Witam kolegów akwarystów Usmiech ja też mam akwarium ale nie duże jakieś 70l ostatnio mało czasu mam by się nim zająć.
Jak niektórzy wiedzą mam małe dziecko i to jest mój pochłaniacz czasu Usmiech jak tylko znajdę czas wolny to wolę jechać ze spinnerkiem nad wodę niż zająć się akwarium.
Zrobiłem fotkę na dzień dzisiejszy nie za bardzo to wygląda, może po świętach ogarnę to wszystko Usmiech

www.forumsumowe.pl/images/d_akwarium.jpg
 

Lukasz Polecki

Offline

Bardzo ładne akwarium Usmiech
 

Lukasz S

Offline

Ja też jak wezmę aparat od brata to zrobię parę fotek Usmiech Próbowałem telefonem ale całkiem kiepskie wychodzą. Ja posiadam jedno ogólne, trochę mniej jak 200 l oraz mini malawi, około 100 l. W malawi mam haremik Pseudotropheus saulosi tak na próbę. Bardzo ciekawe rybki, udało mi się je rozmnożyć nawet, dla nie wtajemniczonych-mają bardzo ciekawy sposób rozmnażania. Samica po tarle trzyma ikrę w pysku przez miesiąc i nic nie je. A wypuszcza dopiero już w pełni rozwinięte rybki Usmiech Drugie akwarium większe jest akwarium ogólnym. Ale niestety nie mogę sobie pozwolić na jakieś bardzo wymagające rybki gdyż jak jestem cały tydzień na uczelni to zajmuje się nimi młodszy brat co za dużo pojęcia nie ma o tym... Już miałem parę przypadków, że połowa ryb mi zdechła i póki mnie nie ma cały czas w domu to wolę za dużo nie inwestowaćUsmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nasze kulinaria. Kulinaria 226 13 marca 2016 23:24
Nasze zwierzaki Hyde Park 28 27 lutego 2016 18:16
Nasze drinki i nalewki. Kulinaria 135 06 października 2015 22:45
Plecionka przyponowa do stacjonarki - nasze opinie Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 21 21 sierpnia 2015 19:55
Nasze sumowe rekordy Relacje z wypraw na suma 5 01 lipca 2015 23:13
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,565,822 unikalne wizyty