Wybór kołowrotka Sumowego | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

I kura ma skrzydła jak orzeł, ale cóż z tego? -Aleksander Fredro


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wybór kołowrotka Sumowego

konrad26

Offline

Witam. po wczorajszej przygodzie ze sumem postanowiłem skompletować nowy sprzęt zacząłem od kołowrotka, na wydaniu mam max 350zł więc raczej idę w rynek używany. Zestawów nie będę wywoził nie mam czym, łowił będę głównie na rzece Warcie okolice Poznania daleko raczej też nie planuje zarzucać ale kołowrotek ma być mocny i nie zawodny, planuje nawinąć plecionkę 0.50 lub 0.60.
Propozycję które dostałem to :
Penn spinfisher 7500
Penn ssm 6500
Penn Slammer 760 LL
Daiwa opus bull 6000
Jaki kołowrotek byście wybrali? miele widziane inne propozycję i rady. czekam na szybką odpowiedz Pozdrawiam Konrad Haha
 

Piotr Stec

Offline

A nie myślałeś np o Sanger Uni Cat Destroyer 2 na przykład albo DAM Quick Combat? Za około 200 zł masz nówkę, może warto to rozważyć Usmiech.

PS Co to za wczorajsza przygoda z sumem i gdzie łowiłeś? Moja była taka, że przez całą noc z piątku na sobotę konkretnie mnie olał Usmiech.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Co mogę doradzić ,to do tej listy jeśli chodzi ci o mocny kołowrotek dorzuć kołowrotek Uni Cat WarlockOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

konrad26

Offline

Łowiłem na Warcie silne branie odjazd i chamulec spalony a kołowrotek nadaje się do śmieci 😁 A który z modeli byście wybrali? Moim faworytem jest spinfisher 7500 za nim slammer 760LL sadzicie że wolny bieg się przyda?
 

Artur Betcher

Offline

konrad26 napisał(a):

Łowiłem na Warcie silne branie odjazd i chamulec spalony a kołowrotek nadaje się do śmieci 😁


Który to kołowrotek Ci się spalił??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

konrad26 napisał(a):

Łowiłem na Warcie silne branie odjazd i chamulec spalony a kołowrotek nadaje się do śmieci 😁 A który z modeli byście wybrali? Moim faworytem jest spinfisher 7500 za nim slammer 760LL sadzicie że wolny bieg się przyda?


żadnego wolnego biegu Nono prosty mocny ,ze szpulą dużej pojemności i z dobrym płynnie działającym hamulcem Okok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

konrad26

Offline

Spinfisher 7500 da radę czy może większy model? nie chce tez przesadzać.
 

Piotr Traba

Offline

Jak dużo plecionki nie chcesz nawijać to wystarczy choć lepiej zainwestować w większy model - nigdy nie wiadomo kiedy może Ci się przydać zapas.
 

Kenzo

Offline

Na OLX jest Penn Slammer 760 za 250zł z plecionką
 

adi203

Offline

czy ktos ma penna 7500 ss. mam pytanie o działanie. ten model ma 2 przełączniki od wolnego biegu i do "treszczotki" problem w tym ze wyłaczajac treszczotke wyłacza się blokadę biegu wstecznego. czyli nie ma opcji zeby zwijać z blokada i bez treszczotki... to ma tak działas?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pomoc w doborze kołowrotka. Forum ogólne o sumach 6 31 stycznia 2024 12:00
Wybór kotwicy na rzekę Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 21 listopada 2019 21:31
Dobór kołowrotka do wędziska Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 7 24 stycznia 2018 02:48
Kupię cześci do kołowrotka Unicat vs7000i Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 stycznia 2018 14:35
Mętlik w głowie - wybór sprzętu. Wędziska spinningowe na suma 4 08 stycznia 2018 21:41
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,564,525 unikalne wizyty