Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie. -Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum

Robert Pytka

Offline

Arturze . Taka demokracja wiesz że nie zdaje do końca egzaminu . Najlepiej będzie jak wysuniesz konkretną propozycję - my się wypowiemy czy pasuje . Ewentualny kompromis i ju . Banned
 

Artur Betcher

Offline

Ja mam pytać ludzi którzy przykładowo półtorej roku temu napisali ostatniego posta czy łaskawie mogę zmienić zasady w programie zniżek?? grin beka Ci stali którzy cyklicznie się tu udzielają już się wypowiedzieli.
Będą nowe zasady i tyle.
Na ilu forach za aktywność można przykładowo zaoszczędzić 1000zł na kuponie pontonu z silnikiem?
Ci którzy naprawdę są aktywni popierają takie rozwiązanie bo będą korzystać z dobrodziejstw tego forum stale a ja jako osoba w pełni utrzymująca ten twór mam wizję w której wszystkie benefity będą trafiać tylko do tych osób które swą stałą aktywnością budują ten portal a nie odwalają pańszczyznę żeby coś zyskać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Ja w pełni popieram Artura. Dla mnie wręcz sprawą honorową była by rezygnacja ze zniżek, gdybym z jakiegoś powodu przestał uczestniczyć w życiu forum. Faktem też jest, że kwestia punktów powinna być bardziej zaostrzona, bo 200 postów z powitalni, nie równa się 200 postom w tematach gdzie można pomóc innym, albo napisać opowiadanie lub relacje z połowów, coś co inni chętnie będą czytać jako rozrywkę.
 

Robert Pytka

Offline

No i super . Czekam z niecierpliwością na decyzje . Jestem przekonany że obecne zmiany spowodują że forum stanie się bardziej atrakcyjne dla użytkowników - obecnych i nowych. grin
 

Artur Betcher

Offline

Nie wiem czy się stanie czy nie ale wyeliminuje problem nabijania punktów żeby osiągnąć zniżki i znikania z niego.
Czy wielkość chcecie czy jakość?
Forum ludziom dało naprawdę wiele a jak wiele mało kto potrafi sobie wyobrazić.
Cały czas wszystkie działania od chwili powstania były podyktowane dobrem użytkowników i to się nie zmieni.
Zaczniemy jednak premiować tych najaktywniejszych.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek Gebala

Offline

Tak na szybko, bo obowiązki czekają... Zmeczony

Osobiście preferuje na Forum jakość Okok a przy cenach ilość Oklaski
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Filipka

Offline

Ja bym proponował aktualne listy "zniżkowców" wysyłać do sklepów i żeby mieli do tego wgląd. A nie ,że ktoś mówi ,że z forum i z bomby dostaje rabat. Mimo ,że już 2 lata na forum nie zaglądał
 

Robert Pytka

Offline

Zawsze jakość - to powinien być priorytet . Trzeba też pamiętać że najaktywniejszy nie zawsze jest równy z najatrakcyjniejszy . Forum powinno też premiować użytkowników łowiących ryby . To od tych wędkarzy uczą się inni . Wiem to po sobie lista jest bardzo krótka - a ja szukam tych ludzi po całym internecie i obserwuję ich dokonania . Kilku jest i tutaj . Na przykład weźmy Ciebie Arturze pod uwagę - rok / dwa temu wielu się wypowiadało na temat Twojego łowienia . Po serii filmików kulinarnych i promocji wypuszczania sumów już nikt nie będzie tego kwestionował . Jakość - jakość . ............... jakość . Okok
 

Robertrs

Offline

Jakość proszę i jak by się dało jak najszersza oferta z ukierunkowaniem na naszą pasję. Złotego środka się pewnie nie uda znaleźć więc i na kompromisy narzekał nie będę Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Robert Pytka napisał(a):
Na przykład weźmy Ciebie Arturze pod uwagę - rok / dwa temu wielu się wypowiadało na temat Twojego łowienia . Po serii filmików kulinarnych i promocji wypuszczania sumów już nikt nie będzie tego kwestionował . Jakość - jakość . ............... jakość . Okok

Naprawdę kiepski przykład bo kiedy ja wypuszczałem sumy wielu kupkami mnie obrzucającymi nie wiedziało jak sum z bliska wygląda.
Filmiki to dodatkowa promocja ale pierwsze z wypuszczania sumów sięgają daleko wstecz niż te kilkanaście z ostatnich dwóch lat.
Ale nie o tym jest temat.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
Błędy na forum. Sprawy organizacyjne 213 31 października 2018 16:55
Zaprzyjaźniony z forum sklep Hyde Park 13 02 czerwca 2017 04:44
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,680,270 unikalne wizyty