Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Jeśli spotkasz śpiącego niewolnika, nie budź go, może śni o wolności." - Władysław Grzeszczyk


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu.

Bartosz Wasielewski

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):
W askari wg mnie kiepską sprawą jest to, że zniżki nie obejmują produktów z promocji. Jest tam mnóstwo produktów w promocjach np, 3% albo 5% i wtedy blokują tym nasze zniżki, a my kupujemy jak wszyscy inni.

Masz całkowitą rację. Sam kilka razy nie kupowałem w Askari. Przede wszystkim za dużą, zróżnicowaną ofertę. Ze względu na ich promocję nie przysługiwał rabat, to szukałem gdzie indziej. Mimo wpadek z długim terminem realizacji zamówienia i czasowymi problemami z dostępnością produktów jest jak najbardziej ok.

Eldorado polecam tak jak pisali Filip i Łukasz. Szybko, sprawnie, miły kontakt. Nic dodać, nic ująć.

Z Sebile nie kupowałem jeszcze nic, ale oferta ciekawa, zniżka dobra. Jakaś alternatywa dla Salmo, Rapali czy Józka pfft

Co do Willeminki to dobra alternatywa dla pontonów Tokarexu. Warto by było dalej zostawić. No chyba, że ktoś inny ma w ofercie łodzie Haha

W Miras Fishing nie kupowałem nic (słabo rozbudowana oferta), tak samo z Dragona. Wolę osobiście kupić w hurtowni we Wrocławiu. Nie czekam na wysyłkę i mam co potrzeba od ręki Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Lukaszb

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

No i pani w Askari jest milutka przez telefon jak nikt HahaHaha


A jak do nich dzwoniłem to zawsze właśnie czytali mojego maila beka
 

Jacek Gebala

Offline



Ja tam od czasu do czasu kupuje. Oferta olbrzymia Nono, ale ceny też "nie z tej ziemi".Zmeczony Co do realizacji to nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Okok
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Artur Betcher

Offline

Bartoszu chyba nie muszę przypominać że nie reklamujemy sklepów ( i to jeszcze przez link) z którymi nie mamy współpracy??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Coś już kiedyś propozycja była ale oni faktycznie mają ceny z kosmosu. Wiem ,że forum było na krzywe pyski z nimi. A przynajmniej takie wersje słyszałem. Osobiście nie przepadam za sklepem ale fakt towaru mają dużo.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Bartoszu chyba nie muszę przypominać że nie reklamujemy sklepów ( i to jeszcze przez link) z którymi nie mamy współpracy??


Łukasz napisał, że przydałby się sklep, który ma zniżki na wszystko w ofercie, stąd link do dobrze zaopatrzonego sklepu.

Kij z nimi, ceny i tak mają wysoki.... a oferta taka duża Foch
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Wisniewski Michal

Offline

Ja stanę może trochę w obronie TeamDragon, bo ostatnio zamawiałem u nich multika. Dostałem wersje na prawą rękę zamiast na lewą przez bląd katalogowy ( co w gruncie rzeczy wyszło na plus dla mnie). Otrzymałem przeprosiny i obietnicę dodatkowego gratisu przy kolejnym zamówieniu, więc obsługa jak najbardziej stanęła na wysokości zadania. Fakt czekałem prawie 2 tyg. ale była oficjalna informacja o opóźnieniu wysyłki. Dla mnie są w porządku i pewnie skorzystam na wiosnę.

Eldorado musi zostać - większość na obecny sezon zakupiłem u nich.
Askari - zamawiałem raz i wszystko ok.
Tokarex i/lub Wileminka - bardzo bym chciał skorzystać z ich usług, ale niestety mam poważniejsze, nie planowane wydatki Smutny

Co do reszty, ja osobiście raczej nic nie potrzebuje.
 

Lukaszb

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Co do reszty, ja osobiście raczej nic nie potrzebuje.


No chyba, że zniżki w komisie samochodowym Oczko
 

Wisniewski Michal

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

Wisniewski Michal napisał(a):

Co do reszty, ja osobiście raczej nic nie potrzebuje.


No chyba, że zniżki w komisie samochodowym Oczko

Bardziej w salonie samochodów używanych - nie zaśmiecamy ŁukaszekNono nu nu nu Haha
 

Babinski Damian

Offline

Według mnie przydałby się na forum ktoś kto mógłby dostarczyć oryginalne i tanie plecionki min. Power Pro. Wszyscy tu polecają Aspiusa (Ja również Haha) więc może z nimi spróbować? Usmiech
.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Weryfikacja punktów i zniżki dla forumowiczów Sprawy organizacyjne 43 04 lipca 2013 15:15
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,753,088 unikalne wizyty