Sport - Strefa Kibica | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uznanie związku małżeńskiego za nierozerwalny to prowokacja do zbrodni. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sport - Strefa Kibica

Marcin Fokt

Offline

A tak w ogóle to nasi Siatkarze są Wielcy ale Piłkarze zrobili wczoraj coś co Siatkarzom na pewno nie uda się przez kolejne 4 lata. Żeby nie wiem jak byli dobrzy to Mistrzów Świata nie pokonają ....
 

Viking

Offline

Marcin przepraszam Cie walnąłem się.Wybacz
,chodziło mi o Bartosza ,który cytował Ciebie a raczej o jego komentarz pod Twoim wpisem Sorrki
 

Marcin Fokt

Offline

Tak też myślałem ;-). Na szczęście na tym forum są spoko ludzie, niema żadnych inwektyw i nawet jak jest różnica zdań to zawsze prowadzona jest ona na poziomie. W ramach rewanżu kibicuj naszym we Wtorek i otwórz przy tym piwko ;-)
Pozdrawiam.
 

Viking

Offline

I o to chodzi by prowadzić rozmowę konstruktywna i rzeczowa,powtarzam rzeczowa .A piwko pyknie się na konto a jak .
 

Bartosz Wasielewski

Offline

YouTube Video


gringringrin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Viking

Offline

No i sie uśmiałemOkok do bólu Oklaski
 

Kazimierzp

Offline

Liczy się wynik, który poszedł w świat, a wynik 2 dla Polski, a 0 dla Niemiec Czy grali Polacy lepiej czy gorzej to nie ważne bo wygrali. A najważniejsze że biegali do ostatniej minuty, bardzo się bałem że tak jak zwykle około 70-tej minuty staną.
Należą się piłkarzom i szkoleniowcom brawa.
 

Artur Betcher

Offline

No dziś jeden Polak w boksie przegrał z Niemcem po kilkudziesięciu sekundach (boks) ale za to drugi wygrał na KSW też w kilkadziesiąt sekund Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszb

Offline

Gala była całkiem spoko, jedynie zadziwił mnie strasznie wynik Sowiński vs Bakocevic... A na ostatniej walce już usnąłem Haha
 

Artur Betcher

Offline

Tak. Sędziowie oszukali Bakocevica i jak dla mnie po czymś tak ewidentnym ci co sędziowali dla Polaka powinni dostać zakaz od ręki. Nikt tam wątpliwości nie miał kto wygrał.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Konger Imperial Pro Sport 960FD (Dla majsterkowicza) Sprzedam sprzęt wędkarski 1 29 maja 2015 16:36
Oddam Kołowrotek Daiwa Emcast Sport 4500 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 15 29 lutego 2012 23:44
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,564,072 unikalne wizyty