Oddam Kołowrotek Daiwa Emcast Sport 4500 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uznanie związku małżeńskiego za nierozerwalny to prowokacja do zbrodni. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Oddam Kołowrotek Daiwa Emcast Sport 4500

Artur Betcher

Offline

Witam
Jak zwykle to oferta darmowego oddania kołowrotka i preferowani są stali użytkownicy forum.( koszt przesyłki a dla nie stałych co łaska Usmiech)

Tym razem Oddam Kołowrotek Daiwa Emcast Sport 4500.

Ten kołowrotek wyciągał już sumy powyżej 40kg i służył mi wiernie długi czas aż do momentu kiedy przy holu jednego suma zaczął przepuszczać. Na mniejszych rybach nie przepuszcza ale na większych już tak czyli jakaś część uznała że czas z Arturem współpracę zakończyć i mimo wszystko darzę go naprawdę wielkim sentymentem za wszystkie sumy wyciągnięte.

Dokładam dla zadowolenia ewentualnego dar biorcy zapasową szpulę Usmiech

www.forumsumowe.pl/images/m_daiwa_emcast_sport.jpg

Oczywiście kołowrotków oddaje kilka a nawet niektóre w pełni sprawne i będę się starał jeden na osobę Usmiech

Pozdrawiam wszystkich Artur Betcher
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

buthidae

Offline

Arturze, nie wiem czy jestem stałym użytkownikiem forum (raczej sam siebie określiłbym jako uczeń i podglądaczHaha ) ale z chęcią przyjąłbym ten kołowrotek.
Proszę powiedz mi jaki byłby koszt tego kołowrotka dla właśnie takiego początkującego sumiarza jak jaOczko

Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Nie będę oszukiwał że piszesz 4 posty na miesiąc, nie wiem jak wyglądasz i nie zaliczam Cię do stałych aktywnych członków forum. Jestem zawsze szczery i nie ma w tym złośliwości. Jeśli nikt się nie znajdzie to OK ale jeśli znajdzie się ktoś ze stałych użytkowników to pójdzie do niego gdyż wolę takiemu oddać za darmo niż żebyś ty cokolwiek mi płacił.
Najwyżej cenię tych co się dla tego forum poświęcali i swoją aktywnością je budowali.

Pozdrawiam i tak jak mówiłem jeśli nikt się nie znajdzie pomyślimy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

buthidae

Offline

Rozumiem w pełniOczko
Tak jak napisałem, ja też się za stałego użytkownika nie uważam gdyż na razie brak mi doświadczenia aby się więcej wypowiadać- na ten czas tylko zadaje pytaniaHaha

W każdym bądź razie pamiętaj o mnie.

Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Stały użytkownik to nie taki który się uczy bo i ja się uczę.
Stały użytkownik to taki który wkłada serce w forum, jest aktywny, wiemy jak wygląda a nie chowa się za samym nickiem pod tytułem""kukunamuniu"
To ktoś kto aktywnie nas wspiera a nie wpada od czasu do czasu.
To ktoś kto szanuje innych i ich dokonania a nie tylko własne.
To po prostu ktoś kto ma zdrowo poukładane pod sufitem i nie jest ważne czy kiedykolwiek widział suma.
Przykładem takiego człowieka jest Tabor, Robert, Scroo, Mały i wielu innych którzy na co dzień nas wspierają i to dla nich wysyłam te graty do Polski zamiast wywalić do kosza lub wystawić na allegro żeby coś zarobić. Wysyłam bo szanuję ich za to co dali temu forum. Wolę oddać Im niż sprzedać tym co na forum wchodzą okazyjnie i rzadko się w czymkolwiek udzielają.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

buthidae

Offline

Rozumiem i się nie sprzeczam, choć ja szanuje dokonania innych a swoich to praktycznie nie mam czego szanować.
Co do tego jak wyglądam- po prostu nie ma okazji aby to okazywać.
Btw. Aby coś włożyć, trzeba mieć co włożyć

W każdym razie szanuję to, że chcesz sprzęt oddać komuś kto coś wnosi i chwała Ci za toOklaski
Pozdrawiam

I jeszcze jedno- wydaję mi się, że dobrą opcją byłoby rozdanie tego sprzętu osobą które mają chęć rozpoczęcia zabawy z sumami lecz brak funduszy. (nie mówię tego aby zyskać kołowrotek bo mnie stać na sprzęt)
Taka inicjatywa byłaby chyba jeszcze lepsza, ale sprzęt jest Twój i Ty nim dysponujesz.
 

Slawomir T

Offline

Avalone jak duże są koszty naprawy tego kołowrotka żeby śmigał.Mam trochę sprzętu Daiwy może bym go przytulił jeśli jestem godzien.Z uszanowaniem TS
 

Artur Betcher

Offline

Idzie oczywiście do Ciebie i nie ma że godzien nie godzien bo gdyby na forum 1400 osób prezentowało taką postawę jak Ty to bylibyśmy najwartościowszym portalem tematycznym w polskim internecie.
Namiary do wysyłki na PW wyślij proszę.
Ciesze się że się odezwałeś.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir T

Offline

Dzięki za uznanie i kołowrotek.Avallon adres już wysyłam .Z uszanowanie TS
 

Szymon Sawa

Offline

Bardzo miły gest. Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,572,592 unikalne wizyty