Echo do 1500 zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Prawdziwa przyjaźń to doskonała harmonia tego, co ludzkie z tym, co boskie. -Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Echo do 1500 zł

Artur Betcher

Offline

Mariusz Kulenty napisał(a):

Obecnie mam Garmina 201DV. Szukam czegoś z większym wyświetlaczem -co najmniej 7 cali i oczywiście w kolorze. Ostatnio widziałem Garmin echoMAP 70s w bardzo dobrej cenie ale nie mogę nigdzie znaleźć o tym ploterze żadnych opinii. Na korzyść echoMAP 70s nad STRIKER 5dv jest obecność map (striker map nie ma).
Do Hummbirda nie mam zaufania. Kilku znajomych nie było z nich zadowolonych i szybko je sprzedali.
Artur a Ty jaką obecnie masz ?i co możesz o niej napisać?
Ps.nie zakładam nowego posta chociaż cena w/w echosond przekracza 1500 zł.

Ja mam dwie Lowrance ale marka nic nie znaczy jeśli ma dobrą detekcję i odpowiedni kąt. Wielki zawód, jedna ma 7 cali wyświetlacz tyle że wysokość się nie zmienia ekrany a po prostu idzie wszerz co uważam za krzywdzące bo choć jeden cal w górę dałby odpocząć oczom.

Robert nawet gdzieś było coś na forum o tych blokadach ale tera nie umiem znaleźć.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Viking

Offline

Moj wybór na teraz to
Garmin Striker 7SV lub HELIX 7x SI/GPS Combo
obie maja metryczne jednostki i jez pl blokad brak .
Jak ktos ma któreś z tych ech to proszę o opinie
Garmin ma flashera i to jego plus przyda sie do łowienia spod lodu i nie tylko, a HB. nie wiem czy go ma .

Germin nie ma typowego gps-a, a helix ma i to jego plus
 

Michal Wilk

Offline

Michal Sip napisał(a):

A tobie co służy Michał , pochwal się. Ja cały czas szukam złotego środka.


Ja obecnie pływam na Humminbird 997c SI. I nie mam problemu z obserwowaniem przynęty pod łodzią( przetwornik z tyłu a ja najczęściej z boku w połowie pontonu)

Mariusz Kulenty napisał(a):

Michal Wilk napisał(a):

Chłopaki ode mnie mają tego garmina 7sv... no i jeśli ktoś planuje pływanie z kwokiem... to osobiście odradzam... ogólnie bardzo mało ustawień trochę utrudnia pracę...

Michał napisz coś więcej, co w niej jest nie tak, jakie inne modele polecasz.Powiem szczerze,że mi jest potrzebna nowa echosonda do verticala. Obecnie mam 201DV.
'

Ma bardzo słabe kąty. Przynęta była widoczna jak była puszczona bliżej (pletka nie dalej jak pół metra prawo lewo) przetwornika. Jak była większy wiatr to przynęta znikała z ekranu bo wychodziła ze stożka. Według mnie słaby transducer i przynęta była widoczna np w stożku 200 kHz (wąski i mocny) ale w tym 77 kHz (szeroki i słaby) już nie... Ogólnie są niezadowoleni. Samo nawet obrazowanie dna i detekcja ryb tez nie powala. Przykład: na moim echu pojedyncze ryby a na germinie pustka lub sporadycznie jakiś odczyt i ubogość ustawień w niczym nie pomagała...

Robert Godles napisał(a):

Moj wybór na teraz to
Garmin Striker 7SV lub HELIX 7x SI/GPS Combo
obie maja metryczne jednostki i jez pl blokad brak .
Jak ktos ma któreś z tych ech to proszę o opinie
Garmin ma flashera i to jego plus przyda sie do łowienia spod lodu i nie tylko, a HB. nie wiem czy go ma .

Germin nie ma typowego gps-a, a helix ma i to jego plus


Tego Helixa ma strzała od paru miesięcy i chwalił sobie. Kupił go na karpie zamiast wysłużonego humminbirda 798ci hd si. A co do tego garmina to tak już wcześniej wspomniałem nie polecam.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pomoc w wyborze pontonu, echosondy, silnika, akumulatora i echo Łodzie, pontony i inne środki pływające 24 27 lipca 2017 12:53
Mark5 X pro czy Garmin Fishfinder 350C - pytanie co wybrać ? pierwsza echo Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 9 01 marca 2017 20:32
Echo do 1000zł Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 1 13 października 2016 00:07
Kupię Echo bezprzewodowe Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 13 05 stycznia 2016 23:21
garmin echo 151dv Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 3 25 sierpnia 2014 20:32
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,553,007 unikalne wizyty