Zrywka pytanko | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uznanie związku małżeńskiego za nierozerwalny to prowokacja do zbrodni. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Zrywka pytanko

Pyrdziol

Offline

Witam nie wiem czy w dobrym dziale pisze moje zapytanie jeżeli w złym to proszę o przeniesienie do prawidłowego. Chciał bym się zapytać czy łowienie na zrywke to kłusownictwo?? Ponieważ miałem dziś nad wodą Panów strażników rybackich którzy wmawiali mi że nie wolno łowić tak jak wspomniałem wyżej na zrywke ponieważ jest to kłusowanie. Prosze żebyście wypowiedzieli sie na ten temat dzięki i pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Znajdź mi namiary na straż w Twoim regionie to zadzwonię i spróbuję dociec o co chodzi.
Nie rozumiem co ma obciążenie zestawu do metod kłusowniczych.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Stec

Offline

Jestem ciekaw co konkretnie mówili Haha. Jeśli chodzi o metodę np z podwodnym spławikiem i zrywką, to przecież jedyne, co odróżnia ją od metody gruntowej jest uniesienie przynęty nad dno, użycie obciążenia z kamienia, a nie z ołowiu, które ma się zerwać podczas brania/zacięcia. Co tutaj może być nielegalne? Może myśleli, że zastawiasz jakąś samołówkę? Jeśli chodzi o metody opisane na forum, to myślę że jedynie zbrojenie żywca w więcej niż jeden hak/kotwicę nie jest dozwolone na wodach PZW.

Edit: Może strażnicy nie słyszeli nigdy o metodzie na zrywkę i na pierwszy rzut oka pomylili zestaw z czymś takim:
forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc11954_847f1.jpg
 

Tomek Sztanka

Offline

Pyrdziol, taka Twoja miejscowość=chcieli Ci zrobić "Zabór" mienia!!! zlyTo głupole.
T.
 

Pyrdziol

Offline

Dziś dodzwoniłem się do komendanta straży rybackiej i tak jak pisaliście można używać zrywki. On powiedział ze strażnicy nie znają takiej metody i myśleli, że to samołówka tak jak pisaliście i dlatego się czepiali Haha a i jaki macie sposoby stawiania zrywki na wodzie poniżej 10h pytam, dlatego że wiadomo, że nie można pływać na wodzie poniżej 10h.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zrywka z brzegu Łowienie sumów na grunt 8 22 lipca 2017 11:26
Szczupak, a zrywka. Łowcy Szczupaków 3 17 lipca 2017 10:16
Pytanko Łowiska sumowe 5 20 kwietnia 2015 21:21
Spławik podwodny/Zrywka Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 4 19 lutego 2015 21:05
Zrywka bezpieczeństwa Łodzie, pontony i inne środki pływające 9 31 grudnia 2014 11:09
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,551,361 unikalne wizyty