Pytanko | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył kobiety bez poczucia humoru – w rezultacie potrafią one tylko kochać mężczyzn, zamiast śmiać się z nich. Ingmar Bergman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Pytanko

Renegat81pl

Offline

Witam . Mam takie Pytanie czy który kolwiek z Kolegów pochodzi z Podkarpacia ? a jeśli tak czy łowi na łowisku Zgoda , niedaleko miejscowości Jarosław. Chodzi mi konkretnie o kolegę Sumiastego w tamtejszej wodzie Usmiech Bo Karpie i Amury są tam nawet ładne Usmiech. A o wąsatych to jedynie tam słyszałem? Jeśli ktoś ma takie informacje bardzo Prosze o odpowiedz , ponieważ właśnie tam mam zamiar rozpocząć przygode z Sumem.Pozdrawiam i z góry dziękuje.
 

Martin94

Offline

Witaj

Ja pochodzę z tamtych stron. Na Zgodzie sumów nie ma ale w miejscowości Wietlin, zaraz za Surochowem jest ich sporo na żwirowni i w Sanie.

Pozdrawiam
 

Renegat81pl

Offline

ok dzięki wielkie a . mógłbyś napisać czy ta żwirownia jakoś sie nazywa ?
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Martin, ciekawe co piszesz, byłem w tamtym roku na Zgodzie. Zarówno właściciel jak i wędkarze którzy byli na zasiadkach mówili że sumy są i to naprawdę spore egzemplarze. Tylko wszyscy tam jeżdżą na zasiadki karpiowe, a nie sumowe, więc się trafiają tylko jako przyłów na kulki i pellety.
C&R
 

daddax

Offline

Wpisz w necie i wszystko o łowisku jest opisane, opinie użytkowników również. Sumy z tego co wiem są tam na pewno i to niemałe, ale tak jak Kamil powiedział, pewnie za często nikt ich tam nie niepokoi.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zrywka pytanko Hyde Park 5 13 lipca 2015 17:44
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,643,757 unikalne wizyty