Dziś na rybach SUM 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Oprócz optymistów i pesymistów istnieje jeszcze trzeci gatunek - przewidujący. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach SUM 2015

czeslaw sowinski

Offline

Gratulacje Filip!Oklaski
 

SumiTo

Offline

Gratulacje Oklaski
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Arkadiuszka

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_45623retres_dee38.jpg
Ja dziś , po dziesiątkach godzin spędzonych na wodzie, litrach spalonego paliwa i setkach bąbli po gzach, wyciągnąłem w końcu 120cm na otarcie łez.
Dodatkowo stoczyłem walkę z ok 30m siecią kłusowniczą-żakiem, dzięki porządnemu odhaczaczowi po ok 20 minutach, udało mi się ją poderwać z 10 m pod ponton. W wyniku całej akcji życie odzyskały 3 maluchy i mały węgorz. Niestety jednemu smikowi się nie poszczęściło, panie świeć nad jego duszą. Siecią zajęli się panowie z niebieskiego riba.
Spostrzerzenia- to już 3cia taka sieć, na którą trafiłem tuż przy............. oznakowanch sieciach rybackich!! +dwie które zachaczył mój kolega, także wniosek jest prosty. Panowie z niebieskiego rib'a też to potwierdzili. Najwięksi kłusole to zawodowi rybacy!!!
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Brawo za sieci dobra akcja Okok i gratkii duże za wąsacza fajna rybkaOklaski
 

SumiTo

Offline

Piękny sumik i smutny przykład okradania nas wszystkich...
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

phil-wroclaw

Offline

Bardzo grube te 120 ! Gratulacje - Na lżejszym sprzęcie to juz niezły wojownik
 

phil-wroclaw

Offline

To i ja coś wlepię.
Z przedwczoraj 118 cm
forumsumowe.pl/h/fshzw_f1_811ac.jpg
Bardzo waleczna i silna ryba potarmosiła trochę przed odzyskaniem wolności
 

phil-wroclaw

Offline

Wczoraj niestety na zero ! Woda z 24,5 skoczyła na 27,5 C w ciągu jednego dnia! Do tego ostry zakwit na Odrze. Dało to do myślenia więc poszukaliśmy z kumplem alternatywy mieliśmy 4 rybki po godz 20 na woblery Józka Sendala moje rekordami nie były a kolega może się w innym temacie pochwali.
Mój nr 1
forumsumowe.pl/h/fshzw_ff1_62b91.jpg
I nr 2
forumsumowe.pl/h/fshzw_ff2_20da3.jpg
Sumki osiemdziesiąt kilka i dziewiędziesiąt kilka cm może nie szokują ale cieszą bo złapane w ekstremalnych temperaturach no i na sprzęcie raczej sandaczowym i na takim to juz fajny przeciwnik ;o)
 

SumiTo

Offline

Gratulacje Filip, piękne rybki Oklaski
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Gratuluje wszystkim sumów.
Nie zawsze biorą duże a jak umiemy się ciszyć i z tych małych wtedy naprawdę mamy w sobie pasję.
Na ostatnie dwa wypady popołudniowe złowiliśmy tylko 9 sumów i w tym żadnego większego niż 160cm.
Tym razem wstawię jednak tylko 2 bo na nich najlepiej widać ze każdy sum cieszy.
Oba złowił Radek na woblery Czesia. Jednego na woblera 12cm a drugiego na 10-tkę.
Rekordowy w drugą stronę miał 47,3cm grin a mimo to sprawił Radkowi dużo radości Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_6249jpg_be5df.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_6260jpg_5b034.jpg

Oby każdego z nas zawsze cieszył każdy sum Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016 Forum ogólne o sumach 383 03 stycznia 2017 22:09
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,713,852 unikalne wizyty