Dziś na rybach SUM 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne. - Johann Wolfgang Goethe"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach SUM 2015

Artur Betcher

Offline

My wczoraj po raz trzeci z rzędu mieliśmy pecha na rybach. Za każdym razem tylko dwa sumy przez jakieś tam sytuacje. Za pierwszym razem mieliśmy pokaz sztucznych ogni i w najlepszej porze brań się zwinęliśmy żeby zdążyć na przygotowania. Za drugim czekaliśmy na klienta który późno mógł wyjechać i szybko musiał wracać ( producent telewizyjny, mocno zabiegany) ale złowił dwa sumy i bardzo zadowolony. Za trzecim pożar barki z możliwością wybuchu wykluczył naszą miejscówkę i nie mogliśmy popłynąć dalej przez ponad dwie godziny bo policja zamknęła ruch na Sekwanie a na koniec dorwała nas wczoraj ulewa. Jak obrobimy się to wstawię zdjęcia.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Seta

Offline

To faktycznie z przygodami Artur.Nie wszystko da się przewidzieć a i nie wszystko od nas zależy.Mnie najbardziej jednak denerwuje jak sam czegoś nie dopilnuje.Ostatnio na nocce na wiadrze siedziałem bo krzesła nie wziąłem.Nie polecam...
 

Artur Betcher

Offline

Dziś umyliśmy łódź. 2 godziny samego szorowania szrobrem pokładu bo tyle było śluzu suma zagryzionego z brudem. Pozytyw jest taki że moje chłopaki są zadowolone i cieszyli się że mogli ze mną myć łódź a sama łódź wygląda jak nowa i znów jak słońce się odbija to razi po oczach Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Witkiewicz

Offline

DZISIAJ PADŁY 3 SUMKI 180 178 130

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150719_100957_7cae4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150719_101309_4f807.jpg


forumsumowe.pl/h/fshzw_20150719_105037_14dd4.jpg


forumsumowe.pl/h/fshzw_20150719_112522_a52c5.jpg
Catch &r Release No Kill no grill...
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Gratulacje ŁukaszuOkok , trolll robi spustoszenie hehehehe pięknie połowiliście brawooooOklaski
 

Tomi78

Offline

Artur Betcher napisał(a):

My wczoraj po raz trzeci z rzędu mieliśmy pecha na rybach. Za każdym razem tylko dwa sumy przez jakieś tam sytuacje. Za pierwszym razem mieliśmy pokaz sztucznych ogni i w najlepszej porze brań się zwinęliśmy żeby zdążyć na przygotowania. Za drugim czekaliśmy na klienta który późno mógł wyjechać i szybko musiał wracać ( producent telewizyjny, mocno zabiegany) ale złowił dwa sumy i bardzo zadowolony. Za trzecim pożar barki z możliwością wybuchu wykluczył naszą miejscówkę i nie mogliśmy popłynąć dalej przez ponad dwie godziny bo policja zamknęła ruch na Sekwanie a na koniec dorwała nas wczoraj ulewa. Jak obrobimy się to wstawię zdjęcia.


Mam jedno pytanie czy na tej Sekwanie są sumy w normalnych miejscach czy tylko łowi się je w miejskim syfie ?
 

phil-wroclaw

Offline

Do Łukasza, to pozamiatane !!!
A ta nawałnica was nie złapała ?
 

Lukasz Witkiewicz

Offline

phil-wroclaw napisał(a):

Do Łukasza, to pozamiatane !!!
A ta nawałnica was nie złapała ?



Niestety tak Usmiech Nie było szans na ucieczkę..
Catch &r Release No Kill no grill...
 

Konrad Bartosik

Offline

Piękne rybki ŁukaszUsmiech. Ja wczoraj tylko jednego malucha, może metra nie miał.
Acha, fajny wobler na pierwszym zdjęciu. Tak trzymać. ...
 

phil-wroclaw

Offline

Wracałem wczorajj z rodziną znad morza , koło zielonej o 16 złapało nas bylem w aucie ale dawno czegos takiego nie przezyłem. Na łodzi to musiało być wesoło ;o) !
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016 Forum ogólne o sumach 383 03 stycznia 2017 22:09
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,727,267 unikalne wizyty