Moja pierwsza łódź aluminiowa - Dekalog | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Głównym urokiem żon jest to, że z biegiem czasu zaczynają nam przypominać nasze matki. Autor: Jane Fonda.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Moja pierwsza łódź aluminiowa - Dekalog

Artur Betcher

Offline

Panowie gdzie w Hondzie 30HP jest nr silnika wbity??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

wojtek zdunik

Offline

Na kradzionym wytarte Oczko
 

malyms

Offline

Bardzo fajny artykuł opisujący "pływadełkową ewolucje", która jest zasługą ciężkiej pracy i upartego dążenia do spełnienia marzeń, nie jednemu narobiłeś "smaka" lub "gula", jeżeli ktoś z nas na forum ma też tyle odwagi i samozaparcia warto więc przemyśleć emigracje do Skandynawii lub zachód Europy, nasz administrator jest przykładem jak żyć godnie i uczciwie, jednak "tam na zachodzie" trzeba ciężko zasuwac, tam "ciepłe kotlety" same z nieba nie spadają.... , a u nas w POlsce dopóki ludzie nie zmądrzeją i dalej będą głosować na kwartet po pis psl sld i inne przepoczwarzenia PZPRu pozostaną marzenia i pokomunistyczna cerata, chyba, że ktoś partycypuje w "systemie"

Pozdrawiam wszystkich, którzy wyjechali, spełniają swoje wędkarskie marzenia i nie tylko poza granicami kraju, oby więcej takich felietonów, niech będą to wzory do naśladowania.

...teraz mozecie mnie pojechac, ze wypisuje bzdury i sieje propagande

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Michał S.
 

strzala

Offline

Z tego co kojarzę to nigdzie. Jest tylko tabliczka znamionowa z numerem.
 

Artur Betcher

Offline

Numer ponoć jest na bloku od strony pawęży tylko dostęp trudny.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Dziś już wszystko wiem.
Po prostu mam szczęście Oczko
Od samego początku roku zresztą coś się chrzani tak jak info o tym ze ktoś na mnie wziął kredyt i muszę to wyjaśniać Smutny

Ten silnik jest jedynym na tysiące sprzedanych który przyszedł bez tabliczki znamionowej.
Honda już od końca roku zna sprawę i przesłała odpowiednią dokumentację z prośbą o wyjaśnienie do Honda Europe a ci do Japonii.
Nie przypilnowano jednak tego więc dziś znów nadano sprawie bieg i zapewniono mnie że tabliczkę odzyskam.
Tu zdjęcie zaraz po wyciągnięciu z kartonu miejsca gdzie powinna być tabliczka z numerem.

forumsumowe.pl/h/fshzw_20141008_174932_ddc04.jpg

Szczęście w nieszczęściu jest takie że ja jadąc jutro rejestrować łódź mogę podać numer gdyż zrobiono jednocześnie zdjęcie opakowania na którym on jest.
Pozostaje czekać na tabliczkę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Dzwonili dziś z Hondy z Francji. W ciągu tygodnia odezwą się i dadzą mi termin spotkania gdzie mam się stawić żeby zamocować tabliczkę znamionową. Czekają tylko na to żeby z Japonii doszła tabliczka. Wkrótce więc prawdopodobnie koniec sagi.
Swoją drogą za starty moralne i niedogodności a także poniesione koszta mogli by dorzucić silniczek 50HP identyczny beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

edi

Offline

Chciałbyś...grin
 

Artur Betcher

Offline

No coś ty Usmiech Wystarczyła by jakaś dodatkowa szósteczka do Skylla żebym mógł pływać tam gdzie są ograniczenia ze względu na moc silnika grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Skylla zarejestrowana. Nadaliśmy jej imię Catfish Hunters Usmiech
Okazyjnie zarejestrowałem ponton i nadaliśmy mu imię Isabelle Usmiech
Jutro mykam żeby wykupić winiety na trasy żeglugowe żebym mógł przepływać przez zapory Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Mark5 X pro czy Garmin Fishfinder 350C - pytanie co wybrać ? pierwsza echo Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 9 01 marca 2017 20:32
Moja propozycja Okuma SLX Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 01 marca 2017 11:08
Łódź ABC 385 Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 12 stycznia 2017 19:40
SUMOWE - wędki i kołowrotki - PIERWSZA LIGA Sprzedam sprzęt wędkarski 3 25 listopada 2016 11:54
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,574,810 unikalne wizyty