Mój środek pływający | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gorzki to chleb jest Polskość. . . Autor: Cyprian Kamil Norwid


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mój środek pływający

Jankes

Offline

Po długich i burzliwych przemyśleniach nad tym czy wybrać łódź czy ponton , zdecydowałem jednak się na łódź
którą wykorzystam w przyszłym roku do pracy przewodnika na Wiśle , Wykonanie łodzi pozostawiłem koledze Krzysiu Kacprzak obiecał że nie utonie i mam nadzieje że jeszcze będzie łowna jak żadna . Mój Fox 420x170 w trakcie budowy .Do tego jakiś odpowiedni silnik Hondy 9,9 kmOczko i zestaw navigacyjno informacyjny Garmina
forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_000975_41ff3.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_000977_a2432.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Zdjęcia wyłącznie przez nasz hosting. To jedna z zasad która się wpisuje w to że nie reklamujemy niczego z czym nie współpracujemy a linki nawet w formie zdjęcia to robią.

No jest przy tym sporo dłubania.
Sam przy tym się też relaksujesz?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jankes

Offline

Już to ogarnąłem Usmiech
 

Jozefp

Offline

Łódeczka wygląda ciekawieOkok budujesz ją od podstaw czy tylko remontujesz jakąś starszą łajbę ???
 

Jankes

Offline

Józek robiona na zamówienie w Fox Boats przez Krzysia kasprzaka .Nowa nów encja , jak na razie w trakcie produkcji.Liczę na to że chociaż zdążę zrobić nią rejs badawczy i przynajmniej popływać trochę po wodzie nim kra się pojawi na Wiśle .
 

Robertrs

Offline

Fajne łodzie tam grzebią Usmiech jak będzie budżet to na 2016 ...... Usmiech
 

Jozefp

Offline

Aha, ja myślałem że to gdzieś w garażu Ci to robi....River Fox od zawsze mi się podobał,cena już mniej Oczko
 

MiyamotoMusashi

Offline

Chyba już znalazłem dla siebie łódeczkę ciekawe ile mnie wyniesie po konfiguracji?.
 

strzala

Offline

Jeżeli na zdjęciach to ta konkretna łódka to w takim razie model F420 i od wewnątrz szału nie robi. To ekonomiczna wersja która jest bardzo atrakcyjna cenowo ale praktycznie nie ma bakist. Powiem Ci, że silnik 9,9 do tej łajby jest zbyt mały bo piszesz o przewodniku. Jeżeli będziesz pływał sam to silnik da radę ale o trolingu z bocznym wiatrem możesz zapomnieć - wysoka burta+ ciężar na rufie powoduje, że nie można utrzymać kierunku. Jeżeli w 2 lub 3 osoby problemu z wiatrem nie będzie ale silnik możesz sobie kupić 5KM a nawet 3,5KM i efekt będzie praktycznie ten sam co 9,9 przy tym obciążeniu. Do tej łódki to minimum 15/20KM a i 40KM wcale nie będzie za duży. Ja swojego riverfoxa 390 sprzedałem i muszę zamówić kolejnego - nie mogę się zdecydować z koloremUsmiech.
Polecam łodeczki od Krzysztofa bo warte są swojej ceny - mimo, że nie jest ona niska...
Siema
 

Jankes

Offline

Bakisty to są w mojej ocenie, tak potrzebne jak łysemu grzebień, przynajmniej w moim wypadku gdzie łódź będzie stała przeważnie w marinie przez cały bity rok, a wszelkie zamknięte pojemniczki mogły by zostać zdewastowane przez złodziei .ważne żeby na łódce były uchwyty na wędki , knagi , winda cumownicza . Łodzi nie biorę dla szpanu jak większość , tylko po to by jednostka byłą bezpieczna, przestronna umożliwiająca swobodne wędkowanie .Tak samo łowi się łodzią za 20 tyś i za 5 tyś.
A z silnikiem 9.9 to oczywiście żart był ., minimalnie będzie tyle by 3 osoby i sprzęt leciały w pełnym ślizgu pod prąd i z prądem . A co do cen u Krzysia to wybór łodzi i dodatków jest tak skonstruowany , by każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mój sprzęt pływający Łodzie, pontony i inne środki pływające 94 11 października 2014 18:19
Mój pierwszy sprzęt pływający: Kolibri KM-330PP Łodzie, pontony i inne środki pływające 16 11 marca 2014 21:54
Gotowy pływający zestaw na grunt Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 6 29 grudnia 2013 22:21
Mój zestaw pływający Łodzie, pontony i inne środki pływające 5 04 maja 2013 15:21
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,578,192 unikalne wizyty