Mój środek pływający | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich". Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mój środek pływający

Artur Betcher

Offline

Jedna sprawa Jankes.
Portal nie ma współpracy z jakimś Krzysiem i nie chcę tu linków do niego ani filmów reklamowych jego strony.
Tu są zdjęcia jego łódek jak już ktoś posiada ale jak ja zauważę choćby cień lobbingu na temat jakiejkolwiek firmy z którą nie mamy współpracy to daje to wszystko w kosmos bez wyjaśnienia Usmiech Z tym nie ma polemiki, tak po prostu jest i koniec.
To samo się tyczy echosond Garmina.
Widzę na Twoim Fanpage że lobbujesz na rzecz tej marki łącznie z łódkami Krzysia w każdym poście. Nie interesuje mnie to ale jak zobaczę to tutaj to mnie żadne Twoje układy z dystrybutorem Garmina i Krzysiem nie będą interesować czy je masz czy nie i tak samo w kosmos wszystko poleci Usmiech Nie ma tu reklamy kolesi dla kolesi.
Takie tu panują zasady ze żadnych lobbystów tu nie ma.

Rzetelna wiedza, spotkania na wodzie, koleżeństwo i wzajemna BEZINTERESOWNA pomoc. To jest tu pożądane i cenione.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jankes

Offline

Spoko Arturo Okok
To idąc tokiem Twojego rozumowania , to żadne moje zdjęcie z nad wody nie będzie nadawało sie do wstawienia na tym forum raz że na łódce ze wszystkich stron jest logo producenta , a ponad to jest też sprzęt drugiego producenta którego wymieniłeś .Oczko
 

Artur Betcher

Offline

I o Garminie i o tych łodziach są ty tematy. To nie cenzura. Po prostu nie reklamujemy, nie wspomagamy umieszczeniem filmów, linkami, kryptoreklamą żadnej firmy z nami nie współpracującej.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

strzala

Offline

Paweł mój imienniku nie odbieraj tego negatywnie ale skąd Masz stwierdzenie, że większość kupuje łodzie dla szpanu??? Pytam bo wielu moich kolegów ma na prawdę wypasione jednostki a pływają po takich zadupiach, że poszpanować to mogą co najwyżej przed czaplami lub kormoranami. Takie stwierdzenie jest również krzywdzące wobec mnie - chyba że jestem ów wyjątkiem.
Wracając do tematu to dla każdego co innego. Dla mnie duża ilość bakist to zaleta choć ile by nie było zawsze będzie mało. Jeżeli trzymasz łajbę w przystani nie stróżowanej to faktycznie ni Ci po nich.
Nie zgodzę się też ze stwierdzeniem, że "tak samo łowi się łodzią za 20tyś i za 5 tyś" choć nie ma tu żadnej zależność drożej-lepiej czy odwrotnie. Doświadczenie podpowiada mi, że na wyniki wpływ może mieć sama łódka i mówię tu o trolingu. Niestety tego zagadnienia nikt dokładnie nie zbadał ale ja mam na to swój osąd.
Łódeczka jaką kupujesz na pewno dostarczy Ci wiele radościUsmiech. Pogoda jeszcze się trzyma więc może jeszcze z niej połowisz w tym roku a nie tylko przetestujeszUsmiech. Pamiętaj tylko powiesić przyzwoity "wiatrak" na pawęży. Jak mogę podpowiedzieć to min. 15/20KM, optimum 30KM a max. 40KM a na rzekę to nawet 50KM.
Pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Trzy sprawy.
Tu we Francji jest masa wędkarzy kupujących drogie łódki. Standardem jest to ze musi posiadać taka łódka określone bakisty gdyż inaczej będzie niesprzedawalna. Najważniejsza ma mie 230cm długości żeby móc chować wędki w niej i się nie pieprzyć z nimi dojeżdżając na łowisko. Druga to sadzyk wbudowanych z pompkami różnicowymi. Do tego inne na resztę gratów. Nawet ich układ jest już z założenia sprecyzowany. To dlatego ja moja łódź aluminiowa Skylla 440 Pro idzie pod młotek a ja zamawiam kolejną z pewnymi udogodnieniami. Pomimo tego że to cudeńko i pływa świetnie to jednak rzeczywiście fajnie mieć takie udogodnienia o których nie pomyślałem wcześniej. Na morze za to jest idealna a z racji tego że jest 100% spawana Tigiem, pancerna, robiona ręcznie, z aluminium stoczniowego z certyfikatem nie ma tu na rynku u nas żadnej konkurencji i nie będzie problemu ze sprzedażą.
Druga sprawa.
Skąd te pomysły że duża łódź to szpan??
Wczoraj z kimś rozmawiałem i to samo powiedział.
Przestańcie kreować takie bzdury bo dla mnie im więcej miejsca na pokładzie tym lepiej.
Każdy potrzebuje coś pod siebie i dla mnie te 60cm więcej oraz inny nieco układ bardzo by mi pomógł a przecież już po testach okazało się że łódka pływa wyśmienicie i spełnia moje oczekiwania. Zamierzam wiec ( jak się uda) kupić nieco większą i dzięki temu 4 osoby na pokładzie będą mogły spinningować.
Trzecia sprawa.
Faktycznie żadne Twoje zdjęcie znad wody by się pewnie nie zadawało bo wszystkie robisz tak żeby zareklamować tych z którymi masz układy. Twoja działalność na forum nie ma nic wspólnego z pasją, czysty biznes i widać to nawet na FB gdzie w jednym z ostatnich postów sprzedajesz nie jednego Garmina a do wyczerpania zapasów jak dystrybutor. Stąd też Twoje opinie o niej są zawsze najlepsze Usmiech
Nie interesuje mnie jaki układ wytargowałeś z Krzysiem gdyż to nie moja sprawa ale ja nie muszę się zgadzać na żaden lobbing na jego rzecz na tym forum.

Właściwie możemy tu dywagacje zakończyć bo po tym jak Paweł wczoraj dowiedział się że tu nie zareklamuje tego co chce dostałem wiadomość z prośbą o usunięcie konta i zamknięcie wszystkich tematów czym potwierdził swoje intencje dotyczące tego portalu.
Temat więc jest już nieaktualny a Paweł musi sobie znaleźć inne forum gdzie będzie mógł uprawiać kryptoreklamę Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robertrs

Offline

6666 - wiedziałem że to coś musi znaczyć Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Znów wyszedłem na tego złego, bezdusznego admina beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

No właśnie..... Wszystkich się czepiasz zly
 

Artur Betcher

Offline

Ty tu nie pyskuj bo wiem gdzie mieszkasz i zaraz tam zajadę wytrzepać wszystkie pchły grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

Oooo to przyjeżdżaj, pomożesz mi druciki kręcić do woblerów Jahoooo
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mój sprzęt pływający Łodzie, pontony i inne środki pływające 94 11 października 2014 18:19
Mój pierwszy sprzęt pływający: Kolibri KM-330PP Łodzie, pontony i inne środki pływające 16 11 marca 2014 21:54
Gotowy pływający zestaw na grunt Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 6 29 grudnia 2013 22:21
Mój zestaw pływający Łodzie, pontony i inne środki pływające 5 04 maja 2013 15:21
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,651,788 unikalne wizyty