Fenwick EliteTECH Salomon/Steelhead złamana :/ | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne. - Vivien Leigh"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Fenwick EliteTECH Salomon/Steelhead złamana :/

Filipka

Offline

Jest naprawiony ale nie wiem jak. Śladu łączenia nie ma i nie wiem jak się naprawia jeden skład. A napewno było naprawiane bo poznaję jedną specyficzną ryskę na składzie który był złamany.
Cieszę się jak cholera Usmiech
 

Tomasz Kalaska

Offline

Oby to łączenie nie było słabym punktem.Haha
 

Lukasz Witkiewicz

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Jest naprawiony ale nie wiem jak. Śladu łączenia nie ma i nie wiem jak się naprawia jeden skład. A napewno było naprawiane bo poznaję jedną specyficzną ryskę na składzie który był złamany.
Cieszę się jak cholera Usmiech



Jak naprawiony to się okaże podczas sezonu; )
Catch &r Release No Kill no grill...
 

Filipka

Offline

Nie wiem czy to na przelotce było dorabiane czy pieron wie gdzie hehe Zna się ktoś panowie?
 

Tomasz Kalaska

Offline

Opisz sprawę i napisz do Irka Matuszewskiego on Ci powie co i jak lepszego znawcy i specjalisty chyba nie znajdziesz od wędek w tym kraju!!!!
 

Robertrs

Offline

Lukasz Witkiewicz napisał(a):

Filip Kwasnik napisał(a):

Jest naprawiony ale nie wiem jak. Śladu łączenia nie ma i nie wiem jak się naprawia jeden skład. A napewno było naprawiane bo poznaję jedną specyficzną ryskę na składzie który był złamany.
Cieszę się jak cholera Usmiech



Jak naprawiony to się okaże podczas sezonu; )


Przetestuj Usmiech 10kg i ......
 

Robert Pytka

Offline

Wstaw zdjęcia . W 90 % wklejka( jeżeli rozpoznajesz jeden z kawałków ), miejsce łączenia zamaskowane pod przelotką . I to dobrze wróży, bo z automatu jest wzmocnione oplotem . Powinni byli dać w środek coś ala spigot łączący oba elementy . Jedyny minus jaki może być to minimalnie zaburzona krzywa ugięcia tego odcinka . Jednak szału nie ma bo to reperacja czyli sklejone dwa kawałki blanku . Rybki
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

Lukasz Witkiewicz napisał(a):

Filip Kwasnik napisał(a):

Jest naprawiony ale nie wiem jak. Śladu łączenia nie ma i nie wiem jak się naprawia jeden skład. A napewno było naprawiane bo poznaję jedną specyficzną ryskę na składzie który był złamany.
Cieszę się jak cholera Usmiech



Jak naprawiony to się okaże podczas sezonu; )


Przetestuj Usmiech 10kg i ......


news z crash testu masz gotowy Jahoooo
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Filipka

Offline

Wole żeby sum złamał niż kibel wody jak już. Wrócimy do tematu jak wrócę z ryb haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Złamana wedka Wędziska spinningowe na suma 8 03 sierpnia 2017 11:26
Kije Fenwick co to jest Wędziska spinningowe na suma 5 24 lutego 2015 08:40
Fenwick EliteTECH Salomon/Steelhead szukam multiplikatora Kołowrotki sumowe spinningowe 2 08 stycznia 2015 21:48
Fenwick Elite Tech Salomon Wędziska spinningowe na suma 8 04 września 2014 11:32
Fenwick HMX 2,74 do 28g Wędziska spinningowe na suma 14 08 stycznia 2013 21:31
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,582,284 unikalne wizyty