Fenwick Elite Tech Salomon | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Fenwick Elite Tech Salomon

Filipka

Offline

Panowie wygrałem ten kijaszek jak wiecie na Ebro. Ale musicie mi wytłumaczyć z czym to się pije itp.

forumsumowe.pl/h/fshzw_1409763757966_6b235.jpg

Na zdjęciu dane wędki które mi wytłumaczyć musicie.
Wiem ,że jest pod multika. Jedyny co mam to ta Okuma moja z pletką Sangera 0,40. Da radę to połaczyć? Czy pleta za gruba?
Dzięki za podpowiedzi. Nigdy by mnie stać na taki kij nie było i nie chce czegoś spierniczyć. Przy okazji dziękuję sponsorowi za taki gest. Ale to jeszcze poruszę temat w opisie Ebro przygody.
 

Jozefp

Offline

O ile się nie mylę to jest pod te multiki castingowe,takie nisko osadzone którymi się spinninnguje Okok
 

Gracjan Chlebicki

Offline

Przede wszystkim gratuluje kijka!
Co do plecionki- sanger 0.40 ma ok 35 kg wytrzymałości czyli ok 77lb, a kijek ma parametry 15-50 lb ( 6.8- 22 kg).
Ciężar wyrzutowy 21-85g.
Co do multiklika przypasuje każdy- pozostanie kwestia wagi zestawu i wygody.
Pozdrawiam
Gracjan
 

Filipka

Offline

Czyli jak do Józkowych to tylko trol Usmiech Bez rzucania Oczko
 

Jozefp

Offline

Filip jak Ci się nie podoba to ja go mogę wziąć na głowacice, sezon właśnie się zaczyna a to jest kij na łososiowate jak sama nazwa wskazujeOkok
 

Filipka

Offline

Haha pfft Wyciągne nim suma 203+ Oczko
 

Michal Loktok Polok

Offline

Filip gratulacje. Osobieście mam 2 Fenwicki - rewelacyjne wędki.

Co do multika to niskoprofilowy będzie raczej wygodniejszy do spina, tylko pozostaje wtedy albo kwestia wielkości multika albo kwestia grubości plecionki. Ja na Abu Revo toro winch 61 mam nawinięte około 200m 0,41 power pro, w spinie tyle wystarcza ale to dosyć spory multik, a dodatkowo rzuty przy takiej grubości plecionki nie należą do najdłuższych.

Pamiętaj, że to co jest podane w lb na wędce to wytrzymałość kija czyli do 50 lb kij wytrzyma i pęknie plecionka prędzej, powyżej plecionka wytrzyma a prędzej pęknie kij. Oczywiście kije zawsze mają trochę większą wytrzymałość.

To co jest w oz. to masa przynęty przy której bezpiecznie można rzucać. Oczywiście da się trochę więcej.

Dodatkowo pamiętaj, że Fenwick ma dożywotnią gwarancję i nawet przy naszych błędach rozpatrywaną pozytywnie dla właściciela.
 

Krzysztof Kacprzak

Offline

Filip gratuluję Graty
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziwne wskazania echosondy Lowrance Elite 4 Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 1 20 maja 2016 20:10
Lowrance elite 4x hdi Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 55 07 lipca 2015 23:36
Sprzedam echosondę Lowrance Elite 4x HDI Sprzedam sprzęt wędkarski 13 22 maja 2015 10:50
Kije Fenwick co to jest Wędziska spinningowe na suma 5 24 lutego 2015 08:40
Fenwick EliteTECH Salomon/Steelhead złamana :/ Wędziska spinningowe na suma 49 17 lutego 2015 21:11
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,601,669 unikalne wizyty