Fenwick HMX 2,74 do 28g | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zdrowe życie seksualne. Najlepsza na świecie rzecz dla kobiecego głosu..... Leontyne Price


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Fenwick HMX 2,74 do 28g

obivan

Offline

Witam, wrzuciłem ten wątek ze względu na bardzo znane wędki Fenwick. Ostatnio spinningowałem rekreacyjnie na jeziorku do którego dopływa rzeka Wadąg w Olsztynie. Podczas łowienia z opadu (okolo 6 m) trafiła mi się miła niespodzianka. Sum 28kg. Walka trwała około 25min. Wędka spisała się rewelacyjnie. Test przeszła w 100% Piękna akcja, mięsista praca. CUDO!!! Do tego kołowrotek Shimano 3000 gt-ra z plecionką Dragom h8x 10mm. Przeważnie łowię szczupaki z opadu, a tu taka niespodzianka :-) POLECAM kijek każdemu!!!!


Przypominam, że na forum piszemy poprawną polszczyzną, jest to zawarte w regulaminie portalu. Już nie raz byłeś upominany, dalej będziesz to miał gdzieś to każdy post będzie lądował w koszu, uwierz że dużo łatwiej jest usuwać niż poprawiać. Zajrzyj do regulaminu.
 

Surowiec Grzegorz

Offline

Co do wędek serii HMX to prawda bardzo fajne kije mój brat miał do połowu sandacza z łódki tylko długość coś około 2m i spisywał się ten kijek bardzo dobrze.
 

Grzegorz Petryna

Offline

A ja czekam na opis testu Artura, który ma je testować.
 

Wilk_

Offline

Co do "normalnych" kijków spinningowych - bo przecież nikt mnie, spinningiście, nie powie, że kije po 120 gramów wyrzutu to są normalne Haha - i ich przygód z sumami, to jako ciekawostkę powiem, że widziałem na własne oczy film, który zniknął z internetu, bo było mnóstwo zastrzeżeń do potraktowania ryby, który zrobił na mnie wrażenie. Na Rybniku - no bo gdzie! - spinningista wyholował na Dragona HM 80 Hot Shot 2.6m c.w. 14-42 gramy suma 250cm. Widziałem ten hol, widziałem, że to ten kij - bo mam taki i to moja ulubiona wędka - warunki były co prawda wyjątkowo sprzyjające, gdzieś na rzece pewnie nie mogłoby się to udać, ale mimo wszystko. Holował go godzinę.

To ten człowiek wyjął tego suma i wypuścił chwilę wcześniej, ale że ryba była wyciągana osęką za skrzele, ciągnięta po betonie, zrobiła się awantura i film z holem suma jest już chyba nie do oglądnięcia:

YouTube Video


Jeżeli chcesz dodać do swojego posta film z youtube to nie wstawiaj linku tylko użyj do tego znaczników [youtube]. Michał
Póki wilk krwawi - wilk żyw!
 

Longin B

Offline

Wilk_ napisał(a):

Co do "normalnych" kijków spinningowych - bo przecież nikt mnie, spinningiście, nie powie, że kije po 120 gramów wyrzutu to są normalne Haha - .


A co jest nienormalnego w spinie do 120 czy więcej gram? A jak się spinningiście rzuca wobkiem 100 gram na kiju do 50?
 

Wilk_

Offline

To był żart. Taka kategoria estetyczna, zabieg stylistyczny... Czasem ludzie, którzy skończyli szkołę podstawową stosują go, na przykład w sposób przewrotny wyrażając podziw: "No nikt mi nie powie, że normalna kobieta ma 175cm wzrostu i nogi do szyi - to jakaś aberracja!"
Paniał tym razem? Już prościej nie umiemOczko
Póki wilk krwawi - wilk żyw!
 

Michal Gorski

Offline

Wilk, grzeczniej troszkę, proszę. Tą ironię mogłeś zachować dla siebie...
Catch & Release
Kajtek...
 

Longin B

Offline

Wilk_ napisał(a):

To był żart. Taka kategoria estetyczna, zabieg stylistyczny... Czasem ludzie, którzy skończyli szkołę podstawową stosują go, na przykład w sposób przewrotny wyrażając podziw: "No nikt mi nie powie, że normalna kobieta ma 175cm wzrostu i nogi do szyi - to jakaś aberracja!"
Paniał tym razem? Już prościej nie umiemOczko


Złośliwości są nie na miejscu.
A wyciąganie ryby osęką i ciąganie jej po betonie też uważam za niestosowne i nie pokazywał bym takich filmów.
Jako spinningista powinieneś wiedzieć, że cw. czasem ma się nijak do mocy kija. To właśnie parametr, który określa co można kijem wyciągnąć o którym zapominają wytwórcy a spiningiści po studiach nie mają pojęcia (to tak a propos "Paniał&quotOczko.
 

Wilk_

Offline

Dlaczego moja odpowiedź została usunięta? Każdy człowiek ma prawo ustosunkować się do krytycznego wobec niego tekstu. Ja akurat robię to w formie żartobliwej, ironicznej, bo czasem tylko humor i poczucie absurdu ratuje przed równaniem nie w tę stronę, co trzeba. Usuwanie "bo mogę, bo co mi zrobisz", "bo zobacz co tu możesz i kim jesteś" mnie nie dezintegruje, nie trafia w moją tożsamość, a świadczy o niezrozumieniu standardów obowiązujących w cywilizowanym świecie. Jeśli wykształciuchy są tu ciałem obcym, jeśli Waszym zdaniem nie wnoszą nic, co można by podpatrzeć, przemyśleć i ew. poduczyć się - to ja naprawdę nie muszę być tu ani sekundy dłużej. Ja na pewno na tym nie stracę. Usunięcie mojego tekstu było chamskie i prostackie.
Prosiłbym szefa tego miejsca, by się ustosunkował, nie jego pomocników. Robert Wilk
Póki wilk krwawi - wilk żyw!
 

Michal Gorski

Offline

Wilk, ja usunąłem Twoją wiadomość ale nie dlatego żeby pokazać Ci jak twierdzisz "co tu możesz i kim jesteś" tylko dlatego że jak sam również zauważyłeś Twoje posty były ironiczne co mogło prowadzić do jakiegoś zgrzytu a tego tu nie chcemy.
Przykro mi że traktujesz to jako atak na swoją osobę. Prosiłem Cię o zachowanie ironi w swoich wypowiedziach dla siebie ale nie potraktowałeś mojej prośby na poważnie i w kolejnym poście dalej byłeś ironiczny w stosunku do jednego z kolegów. Uważasz to za mniej chamskie i prostackie od usunięcia Twojego posta???
Michał Górski
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kije Fenwick co to jest Wędziska spinningowe na suma 5 24 lutego 2015 08:40
Fenwick EliteTECH Salomon/Steelhead złamana :/ Wędziska spinningowe na suma 49 17 lutego 2015 21:11
Fenwick EliteTECH Salomon/Steelhead szukam multiplikatora Kołowrotki sumowe spinningowe 2 08 stycznia 2015 21:48
Fenwick Elite Tech Salomon Wędziska spinningowe na suma 8 04 września 2014 11:32
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,604,005 unikalne wizyty