Zmiany na portalu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej. Francois Mauriac.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zmiany na portalu

Filipka

Offline

Ależ Robert ja Cie nigdzie nie wypraszam. Chciałem Ci podsunąć pomysł na skrócenie twych męk na forum. Ale skoro masz porównanie z innych portali i robisz wszystko dla dobra forum sumowego to chwała Ci za to.
 

Artur Betcher

Offline

Raz że jak zmniejszymy czcionkę bo ktoś ma takie widzimisie to następnych dwudziestu użytkowników będzie miało problem z przeczytaniem takich małych czcionek a ty sam tu nie jesteś i pamiętaj że czytają też nas masy niezarejestrowanych użytkowników często z tego powodu ze nie umieją. Często też są to ludzie starsi którym mała czcionka w ogóle nie pasuje.
Dwa że to niewykorzystane miejsce to pic bo wystarczy że użyjesz CTRL+kółko myszki i też się tego pozbędziesz od ręki dostosowując to do swoich potrzeb.
U mnie to wygląda tak i nie widzę nawet grama zmarnowanego miejsca

forumsumowe.pl/h/fshzw_beztytulu_5ec7a.jpg

Trzy że żeby po napisaniu dwóch wyrazów w poście nie było "straconego" miejsca to musiał bym wywalić rangi, miejsce na podpis a najlepiej jeszcze avatary. Wtedy by było tak jak sobie życzysz.
Tak, to jest szukanie dziury w całym.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Panowie, ta wymiana uprzejmości nie ma sensu więc proszę przestańcie się przekrzykiwać. Jest jak jest i póki co to się nie zmieni. Był pomysł poprawy ale niestety technik który miał zmienić i odświeżyć stronę nie wywiązał się z umowy.
Robercie, Twoje sugestie już przeczytaliśmy, jeżeli masz inne to wymieniaj je w punktach a nie rozwijasz ciągle jeden wątek. Wszystkie pomysły i spostrzeżenia są brane pod uwagę, po to jest ten temat.
Catch & Release
Kajtek...
 

Robert Pytka

Offline

Ok Michale , znacie moje zdanie i niech tak zostanie.
 

Artur Betcher

Offline

Mateusz Janik z Interactive Art do dziś pieniędzy nie oddał.
Oszust to oszust i po prostu trzeba o tym mówić zwłaszcza że Askari przez jego działania straciła dziesiątki tysięcy.
Do tego jeszcze pomimo że cyklicznie rośnie nam aktywność zarówno jeśli chodzi o wyświetlenia strony jak i o aktywność samych forumowiczów to we wszelakich rankingach spadamy na łeb, na szyję nawet za fora ... które dawno temu wymarły grin
Pewnie zbieg okoliczności Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

W jaki sposób on może mieć na to wpływ ? Znaczy z ciekawości po prostu pytam co ten zefel robi ,że tak spadamy.
 

Artur Betcher

Offline

Nie wiem ale dopiero kilka dni temu odciąłem mu dostęp do konta i forum licząc cały czas na jego skruchę. Pomyliłem się.
Poza tym narobił wielkiego bajzlu wszędzie i obiecał mi sowitą antyreklamę. Jeden z tych typów co buduje swój wizerunek i portfel na oszustwach.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Takie info dostałem:
"Osobiście podejrzewam, że konkurenci (lub spamerzy zza granicy) zaczęli cię linkować, ponieważ do twojego forum prowadzi sporo linków typu "sex", "xxx" itp. Należy się zrzec tych linków w narzędziu disavow"


Nie wiem co to znaczy ale na pewno ktoś nam źle życzy grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

To jakiś nieuk ! Wciska nam tu jakiś sex i xxx a cycków nie widać Haha haha
 

Janusz Golebiewski

Offline

Takiemu to tylko obciąć ja.. nie powiem tego Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Avatar, wizytówka, zmiany Sprawy organizacyjne 40 07 marca 2015 14:45
Zmiany w okręgu Katowice 2015r. PZW Federation Peche i inne organizmy 17 03 stycznia 2015 12:30
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,563,283 unikalne wizyty