Zmiany na portalu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

W życiu są tylko wierne trzy rzeczy: pieniądze, pies i stara kobieta. Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zmiany na portalu

Artur Betcher

Offline

To o czym mówisz to kwestia przyzwyczajeń.
Na stronie głównej znajdują się po lewej stronie skróty do wszystkich działów na tej stronie. Komu się chce w nie kliknąć ten łatwo wszystko znajduje. Ja w ciągu kilku sekund dokopuje się do najstarszych opracować a szukajka działa tak samo bez zarzutów.
Przykładowo zrobimy zmiany bo komuś coś nie pasuje to następnym dziesięciu nie będą one odpowiadały więc nie ma możliwości zmiany czegokolwiek pod kątem jednego któremu coś się nie widzi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Ja odnoszę wrażenie ,że tu do wszystkiego jest fajny i szybki dostęp. Ale może znam już forum i wiem co gdzie może być. Z drugiej strony koledzy którzy wchodzą a się nie logują też chwalą ,że jest wszystko dostępne i to bez logowania można znajdywać.
 

Robert Pytka

Offline

Arturze o przyzwyczajeniach możemy mówić po pewnym czasie i ja osobiście się już przyzwyczaiłem to formy tego forum . Nie zmienia to faktu że nie powinno się zaczynać przeglądania forum od skrótów tylko klikamy na forum potem szukamy odpowiedniego działu i tematu . A tu trzeba kopać jak rowy melioracyjne . Prosty przykład . Chcę odszukać zdjęcie z września w temacie ryby nie sum 2014 . I jedziemy Forum - otwierają się 3 banery i przewijam - teraz gdzie to może być ? szukam dobra Forum ogólne o sumach - ok klikam - otwierają się banery przewijam - nie ma na pierwszej klikam na drugą super pierwszy temat nie muszę przewijać 11 następnych stron całe szczęście bo tylko 10 tematów na stronie , uf - klikam wchodzę - przewijam banery i dupa 81 stron do przewertowania za jednym zdjęciem . Poddaję się .Jeżeli to jest szybko i bez problemów to ok .wysmiewacz
 

Wisniewski Michal

Offline

Z całym szacunkiem Robercie, ale odnoszę wrażenie, że szukasz dziury w całym. Tematy wspomniane przez Ciebie np. "Dziś na rybach" to tematy niejako poboczne, gdyby każdy z nich miał być osobnym działem, to wtedy dopiero było by od cholery przewijania. Kiedy temat ma kilkadziesiąt lub kilkaset wpisów trudno znaleźć ten porządany post i to tyczy się wszystkich for. Jeśli szukasz konkretnego zdjęcia z tematu, którego jak sam wspomniałeś nazwe znasz, wpisujesz go w szukajke i w ciągu kilku sekund masz to na ekranie. Tematy ważne dla potencjalnego nowego użytkownika lub gościa (którzy akurat na tym forum mają wgląd do zdecydowanej większości) są rozpisane niemalże na głównej stronie, prosto, logicznie, tematycznie i łopatologicznie, a to jest najważniejsze. Po co komuś kto szuka informacji o kołowrotku, którą otrzymuje na talerzu prosto z google, bezpośredni wgląd w "Dzis na rybach" albo "Hyde Park". Mało tego, nawet z wyszukiwarki po zdjęciu, kilk przenosi do tematu z informacjami.
Jeśli ktoś się zaloguje na forum i chce z niego korzystać w pełni, mieć dostęp do wszystkiego co tu piszemy w ciągu kilku godzin łapie całe drzewo tematyczne. Ba, nawet "forumowy śmietnik" jest dostępny.
 

Artur Betcher

Offline

Tu mnie rozwaliłeś z brakiem logiki i zrozumienia działania wszelakich for. Myślę ze szukasz dziury w całym Oczko
Raz że banery możesz sobie po prostu zablokować i już nigdy ich nie zobaczysz to Cię w oczy kłuć nie będą.
Niemniej jednak nie utrzymujesz tego portalu i nikt od Ciebie tego nie wymaga. Ba, nawet nie jest to brane pod uwagę, po prostu do forum masz dostęp całkowicie darmowo a nawet już za samą aktywność możesz skorzystać na jakiś bonusach. Banery te jednak mogą się przyczynić do utrzymania tego forum choć i tak dwa lada dzień znikną a jeden zniknie po wyjeździe nad Ebro i będzie czysto ( to dla tych wrażliwych beka )
Ja w trzy kliknięcia dostałem się do tematu "Dziś na rybach (nie sum) sezon 2014." Strasznie przy tym cierpiałem, palce prawie spuchły Oczko ( wstyd przyznać nie wiedziałem gdzie jest ale jednak znalazłem go migiem)
W ciągu kolejnych 5 sekund dotarłem do postów z września ( 6 kliknięć).
Musisz poprosić ludzi żeby nie pisali tyle postów bo ja już tak z ciekawości przelazłem się na inne fora i zerknąłem na nie przy czym dowiedziałem się że istnieją takie gdzie taki temat ma 180 stron. Tam też kilkanaście razy trzeba kliknąć żeby się dostać do interesującego okresu.
Inna opcja to zakładanie co miesiąc tematu Dziś na rybach - styczeń 2015 itd ale musisz tu brać pod uwagę fakt że to się robi na forach stricte ogólnowędkarskich a nie na tematycznych. Porównywanie nas do nich to pomyłka gdyż tu ludzie skupiają się głównie na łowieniu sumów a wszystkie inne ryby traktujemy ponadplanowo.
Oczywiście możemy to wypróbować ale po prostu nie wiem czy jest sens żeby po 3 latach istniało tu 36 tematów dotyczących tego co złowiliśmy a co nie jest sumem.
Dla mnie to nie jest problem ale tak naprawdę nie widzę w tym nic ciekawego gdyż będą to w niektórych miesiącach tematy kilkupostowe.
Jeśli jednak więcej ludzi stwierdzi że takie coś jest potrzebne to nie będę przeszkadzał.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Pytka

Offline

Czy to takie trudne technicznie aby zmniejszyć ilość stron a zwiększyć ilość tematów lub postów na jednej stronie ?

Czy to takie trudne technicznie aby zmniejszyć trochę czcionkę i zyskać więcej miejsca ?

Tak wygląda ekran u mnie

forumsumowe.pl/h/fshzw_p1030454jpg_1a308.jpg

Użytkownik napisał w poście 1 zdanie i zobaczcie ile jest straconego miejsca , takich postów są miliony i to jest ok.
Na takiej stronie można by zmieścić 3-4 posty . Po co jest tak szeroki nagłówek ? Miejsce po bokach jest dalej niewykorzystane 1/3 ekranu.

Jeżeli to jest szukanie dziury w całym to tak zgadzam się z Wami .
 

Filipka

Offline

Robert po co wchodzisz na forum skoro wszystko Cię tu irytuje i masz takie problemy z szukaniem wiadomości ? Znajdź inne forum gdzie dostęp do informacji jest łatwiejszy (o ile tu jest trudny) i wszyscy będą szczęśliwsi.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Robert Pytka napisał(a):

Czy to takie trudne technicznie aby zmniejszyć ilość stron a zwiększyć ilość tematów lub postów na jednej stronie ?

Czy to takie trudne technicznie aby zmniejszyć trochę czcionkę i zyskać więcej miejsca ?

Tak wygląda ekran u mnie

[img] forumsumowe.pl/h/fshzw_p1030454jpg_1a308.jpg [/img]

Użytkownik napisał w poście 1 zdanie i zobaczcie ile jest straconego miejsca , takich postów są miliony i to jest ok.
Na takiej stronie można by zmieścić 3-4 posty . Po co jest tak szeroki nagłówek ? Miejsce po bokach jest dalej niewykorzystane 1/3 ekranu.

Jeżeli to jest szukanie dziury w całym to tak zgadzam się z Wami .


Ta wolna przestrzeń po bokach jest rzeczą normalną. Zmniejsz sobie rozdzielczość ekranu i zobaczysz, że się zmniejszy. Jej wielkość jest zależna od rozdzielczości jakiej używasz.

Co do tego postu to ktoś za dużo razy Enter użył i nie ma żadnego podpisu/sygnatury pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Bartekp

Offline

Pewnie dla tych "kilku kumatych" tu wchodzi i chce cokolwiek poprawić.Dla reszty spamujacych trolli jest elegancko Usmiech
 

Robert Pytka

Offline

Robert po co wchodzisz na forum skoro wszystko Cię tu irytuje i masz takie problemy z szukaniem wiadomości ? Znajdź inne forum gdzie dostęp do informacji jest łatwiejszy (o ile tu jest trudny) i wszyscy będą szczęśliwsi.


Filipie irytujesz to się tylko TY . Ja jestem aktywnym użytkownikiem i piszę w tamacie i na temat . Jeżeli nie umiecie zrobić tak prostych zmian to napisz - nie da się . I będzie temat zamknięty . Jeżeli nie pasuje Ci tutaj moja obecność to twój problem i jesteś nieuprzejmy wypraszając mnie z tego forum - to tylko świadczy o tobie . Dodam iż nie muszę szukać innych forów bo już jestem tam zarejestrowany i korzystam z nich i mam porównanie .
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Avatar, wizytówka, zmiany Sprawy organizacyjne 40 07 marca 2015 14:45
Zmiany w okręgu Katowice 2015r. PZW Federation Peche i inne organizmy 17 03 stycznia 2015 12:30
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,560,976 unikalne wizyty