Zmiany na portalu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zmiany na portalu

Artur Betcher

Offline

To wersja skrócona na pierwszej stronie, po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ pokazuje się cała.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Komuś dobrze działa FS na telefonie? U mnie na 3 telefonach nie da się oglądać zdjęć i filmów (Android 4.1, Android 4.3, Windows). Posty też rozsypane i na dodatek ten latający po całym ekranie czarny pasek nawigacyjny Smutny
 

Artur Betcher

Offline

Mi wszystko chodzi na telefonie bez żadnych problemów ale nie jest to wersja na telefony gdyż technik jakoś się nie wywiązał i oddaje pieniądze poprawiając błędy. Pisałem jednak że przelew to wysyła chyba przez Arktykę i Singapur a błędy poprawia tak jakby miał to skończyć w 2019r....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszb

Offline

U mnie na andku 4.4.1 czytać się da, fotki widać, ale do ideału jeszcze kawałek drogi
 

Michal Gorski

Offline

Galeria z poziomu Admina działa Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

wojtek zdunik

Offline

Artur Betcher napisał(a):

To wersja skrócona na pierwszej stronie, po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ pokazuje się cała.

Dla mnie to dziwne ze akurat środek....
 

Artur Betcher

Offline

A dlaczego dziwne?? Wybiera się kawałek najatrakcyjniejszej części newsa i wstawia jako zwiastun. To tak jak w filmach że w zwiastunach daje się określone sceny a nie napisy końcowe Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Komuś dobrze działa FS na telefonie? U mnie na 3 telefonach nie da się oglądać zdjęć i filmów (Android 4.1, Android 4.3, Windows). Posty też rozsypane i na dodatek ten latający po całym ekranie czarny pasek nawigacyjny Smutny

Na Androidzie 4.4 w miarę działa. Czarny pasek u mnie zniknął parę dni temu. Da się forum przeglądać, tylko sporo do przesuwania jest pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

wojtek zdunik

Offline

Artur, jak sie wejdzie w twojego bloga to to co ma byc na środku to jest, ale...

Ankieta, Aktualnie online, Shoutbox, Urodziny ....
to jest w dolnym prawym rogu jakby przylepione
http://www.forums...?blog_id=5
Żeby przejść na sam dół strony, przynajmniej u mnie muszę 14 razy pociągnąć scrollem.
 

Artur Betcher

Offline

Co ja mam na to poradzić jak to robił " geniusz " z Interactive Art Usmiech
W niedzielę po kilku już upomnieniach napisał że w poniedziałek rano odeśle przelew a dziś mi pisał że nigdy nie pisał że już wysłał.... Dla mnie to nieudolne oszustwo bo moja cierpliwość się wyczerpała i jak jutro nie będę miał zwrotu za nie wykonane zlecenie to idzie to do kancelarii prawnej. Już nie raz pisał o honorze i szacunku ale ten małolat nawet nie wie co te słowa znaczą.
Gdyby miał jakikolwiek to zlecenie było by dawno temu skończone i nie było by żadnej gadki.
Nawet jak się przeliczył co do swoich umiejętności to gdyby miał jakikolwiek to dawno temu kasę by oddał, błędy poprawił i w zadośćuczynieniu przerobił system punktów.
A tak jest fałszywy honor, szacunek i pieprzenie że jutro coś będzie od kilku tygodni. Każdy wie że to Mateusz Janik nam to robi czyli od dawna sam swoim nazwiskiem tyłek wyciera i żadnego przy tym wstydu nie ma.
Ja bym tak nie potrafił ale tak właśnie robi się "biznes po polsku" czyli na odwal się byle szybko a jak jeszcze do tego słyszę na jakie to tysiące robi zlecenia średnie to mnie ze śmiechu skręca że nie ma żeby oddać za to co schrzanił.
Maili to już ze 300 wymieniliśmy a przecież jak ktoś jest poważny to bierze kasę, wykonuje zlecenie i nie trzeba się żebrać o swoje. Szkoda mojego czasu na takiego partacza, niech kancelaria się tym zajmie.

Do tego wszystkiego właśnie zauważyłem że nie działają na blogach artykuły i nie idzie ich przeczytać, totalna fuszerka.

Edit w niedzielę 07.12.1044 nadal zwrotu nie mam. Zwykłe oszustwo??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Avatar, wizytówka, zmiany Sprawy organizacyjne 40 07 marca 2015 14:45
Zmiany w okręgu Katowice 2015r. PZW Federation Peche i inne organizmy 17 03 stycznia 2015 12:30
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,563,993 unikalne wizyty