Zmiany na portalu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Sny rodzą rzeczywistoŚć. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zmiany na portalu

Artur Betcher

Offline

Jakby ktoś umiał to potrzeba z tej grafiki skomponować taki marmurek 200x200 powtarzalny tak że jak skleimy kilkadziesiąt ze sobą to nie będzie za bardzo widać efektu kafelek.

www.forumsumowe.pl/images/123.png

Najbardziej chodzi o wykorzystanie tego w kółku bo to jest sumowy marmurek pierwsza klasa Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Się zrobiUsmiech
Ale za jakieś 2h ok?
 

Artur Betcher

Offline

Następnego suma jakiego złowię zrobię ładne zdjęcia jego skóry tak żeby tło ładne zrobić pod całe forum a na razie będą kafelki. Później damy co wymyśli Michał z tego jak będzie OK.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Okienka YT wróciły do normalnych proporcji, te plamki po rogach zniknęły, tło tymczasowo mamy OK, Pisać co Wam przeszkadza w wyświetlaniu i błędach graficznych na komputerze.
Wcześniej odświeżajcie stronę za pomocą CTRL i F5 wciśniętych jednocześnie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Pytka

Offline

Widać łączenia zdjęć na plamkach . Można by to usunąć . Zdecydowanie nawigacja jest za nisko .
 

Lukaszb

Offline

Ciemno tu... Haha
 

Artur Betcher

Offline

Raz za jasno, raz za ciemno, nie dogodzisz Haha
Trochę marmurek można rozjaśnić.
Wolał bym jednak żebyście pisali o rzeczywistych błędach grafiki, przesunięć, złego wyświetlania elementów itp.
Chodzi na razie o komputery.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Pytka

Offline

Artur . Jeżeli chodzi o kolorystykę to jest naprawdę fajnie . Dla mnie jako użytkownika forum tragiczne są :

1. Za dużo przewijania góra dół - czyli 1/4 ekranu jest niewykorzystana na szerokość - dać szersze kolumny główne

2. Coś co ciągnie się od lat - za mała ilość wyświetlanych tematów w danych działach - jest 10 a powinno być 50 . Zmniejszy się ilość stron do klikania . Np wchodzę forum / forum ogólne o sumach mam 21 stron do przeszukania - dla nowych tragedia .

3. Na stronie głównej są cały czas poucinane tematy - może zmniejszyć wielkość czcionki

4. o nawigacji już pisałem - to podstawa poruszania się po stronie powinna być wyżej

5. To już duperele np przy stronach na dole dać możliwość " następna "

6. Znalazłem jeszcze coś takiego . Często szukam tematów nie z forum tylko ze stron konkretnych użytkowników . I jest coś takiego np : klikam Artur Betcher / zobacz wszystkie tematy / strona 27 / zmniany co by się przydało i nie otwiera mi tematu tylko wywala na stronę główną .
 

Wisniewski Michal

Offline

Mnie kolorystyka tez pasuje, może z pozoru ponuro, ale dobrze się czyta i nie męczy oczu. Najważniejsze elementy wróciły na swoje miejsce.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nawigacja mi skacze na wszystkie strony, raz z lewej, raz z prawej, a najlepsze jest to, że znajduje się w połowie strony. Z przyzwyczajenia jak przeczytam post, to jadę scrollem do góry, a tam ostatnio dodane zdjęcia, zamiast navi.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Avatar, wizytówka, zmiany Sprawy organizacyjne 40 07 marca 2015 14:45
Zmiany w okręgu Katowice 2015r. PZW Federation Peche i inne organizmy 17 03 stycznia 2015 12:30
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,673,364 unikalne wizyty