VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

O radę pytaj tego kto sam sobie radzi. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

gregor

Offline

Wiem Bartosz . Na myśli miałem zlot rodzinny niestetynie nad wodą
 

Artur Betcher

Offline

Odświeżam dla resztek tych jednak pasją zainteresowanych Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arkadiusz Walas

Offline

Witam ,
Panowie jak jest w końcu z tym zlotem Wisła Brzezie ?
Bo przeczytałem prawie całe forum odnośnie tej sprawy i idzie zgłupieć jaka decyzja zapadła ?
Dokładny termin to ponoć 3-4-5 lipiec 2015? a godzinowo jak to się przedstawia ?
Jakieś wpisowe ? Do kogo się zgłosić żeby nie wpisał na listę uczestników ?
Powiem od razu żeby nie było bardzo chce się z zwami spotkać , zintegrować i może dzieki waszej pomocy wkońcu złapać swoja pierwsza metrówkę ale .... jest problem jestem na zwolnieniu nogę załatwiłem w kolanie od operacji zleciało raptem 3 tyg niby chodzę ale jeszcze się boje bo to nad wodą może być różnie.. jak coś czy z kimś można zabrać tzn . Czy ktoś będzie przejeżdżał przez Skarżysko -Kam. i miał trochę wolnego miejsca ? to tak w ostateczności może uda mi się do tego czasu wydobrzeć i być na tyle sprawnym i samemu dotrzeć żeby mieć zaszczyt was poznać Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Mogę wpisać na listę. Wpisowego nie ma, tylko chęć dobrej zabawy jest potrzebna.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arkadiusz Walas

Offline

Artur
ile osób będzie ?
 

Artur Betcher

Offline

Nie mam pojęcia. Kilka osób włożyło całe swoje serce żeby było ich jak najmniej tak więc będą tylko ci którzy mają choć odrobinę własnego rozumu i chęć na zabawę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Wilk

Offline

I ja już napewno wiem że nie dojadę ;(

Zabezpieczam święto brygady 3 Lipca do późnych godzin wieczornych... a jechać tylko poto żeby głównie czas spędzić w samochodzie mnie nie kreci ;( szkoda bardzo bo byłem mega nakręcony na ten wyjazd...
 

Artur Betcher

Offline

Michale są rzeczy od zlotów ważniejsze a finalnie okaże się ze będzie to mały, klimatyczny, kilkuosobowy zlocik gdzie ci co pojada będą naprawdę bawić się wspólnie a nie w podgrupkach jak już bywało Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

No właśnie apropo spraw ważniejszych. U mnie niestety tez sytuacja się pogmatwała i zamiast do Krakowa, muszę jechać do Gdańska Smutny żona zmienia pracę, wcześniej ma urlop i właśnie w zlotowy weekend muszę kobity swoje odebrać od teściówSmutny
 

Michal Wilk

Offline

Arturze... może i tak... ale miałem się z Filipem napić( z całą reszta chłopaków też ). Żona dałami już wolne a tu taki suprajz... Po przesuwali nam urlopy jakby nie było innych żołnierzy w 3 i pół tysięcznej brygadzie...


Mało tego przyjaciel przeplanował kawalerski bo miałem być na zlocieOczko

chociaż wypijcie moje zdrowieOczko A flache wyślę pocztą Oczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,713,756 unikalne wizyty