VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewczyna to piec, w którym powoli piecze się baba.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

Daniel Kozlowski

Offline

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Wiem bo mieszkałem i łowiłem i nam Renem i Menem w Niemczech a tam był kategoryczny zakaz łowienia z środków pływających więc pisze co wiem Michale


Potwierdzam słowa kolegiPlacze
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Wszystko się zgadza, ja nie upieram się przy tym że tak jest z każdą rzeką, dlatego mówię że warto być pewnym na 100% co wolno czego nie wolno bo przelewek z nimi nie ma, powiedzą 500-set i trza zapłacić zly
 

Michal Wilk

Offline

Dlatego dzwoniłem do sekretarza 3 pzw w Kostrzynie i on udzielał mi dokładnych informacji po naszej stronie. Udzielił też informacji odnośnie strony niemieckiej ale nie zna cen bo osobiscie nie wykupuje.

Po drugie mówi Pan że tak nie jest i trzeba sprawdzić na 100% a w tym poście pisze Pan że nie można tam pływać.
Jaroslaw Radzki napisał(a):

Hejo, co do niemiaszków nie jestem pewien czy bez niemieckich licencji na łowienie będziesz w stanie kupić zezwolenie na łowienie na tym odcinku rzeki tym bardziej z środków pływających bo tam ogólnie jest zakaz , .
 

Daniel Kozlowski

Offline

I znowu potwierdzam słowa kolegiOczko bo to niestety realiazly
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Michal Gorski

Offline

Czyli można pływać bez "zgody" Niemca czy nie można? Ktoś wie na pewno czy to tylko domysły bądź plotki?
Jeżeli nie można pływać to nie proponował bym tego miejsca na zlot. Słaby pomysł żeby załatwiać jeszcze pozwolenie od Dojczlanda:/
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Wilk

Offline

Michale tak jak opisałem na polską kartę plywac można do osi rzeki czyli jakies 100 - 110 metrów od lini brzegowej. Trolingować można od fioletowej lini (4 główka za ujściem). To tylko propozycja. Może Darek gdzieś tam od siebie doda bytom odrzański bo to jego rewiryOczko
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Michale na spokojnie i ze zrozumieniem przeczytaj co napisałem, Napisałem że są rzeki nad którymi łowiłem i tam był zakaz łowienia z środków pływających, a wykupienie licencji na dany odcinek rzeki bez niemieckiej karty był niemożliwy, dlatego napisałem by dowiedzieć się i być na 100% pewnym jak to jest na Odrze bo u nich każdy rejon Niemiec ma swoje odrębne przepisy tak w woli uściślenia całej tej sytuacji, czy teraz już jest to dla Ciebie jasne ( to co ja napisalem)
 

Daniel Kozlowski

Offline

Michał nie chcę wyjść na cwaniaka, czy wszech wiedzącego, ale jak próbujesz wpłynąć na obce wody, to zastanów się! bo to co wiem na 100% to, to że to mało nie kosztuje tzn. (kara) a Niemiec się nie pier.....li
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Michal Wilk

Offline

Mam nadzieję że czytam dokładnie i ze zrozumieniem.
Jaroslaw Radzki napisał(a):

...kupić zezwolenie na łowienie na tym odcinku rzeki tym bardziej z środków pływających bo tam ogólnie jest zakaz , ...


jak na.moje oko piszesz że na tym odcinku rzeki a nie że na tamtych nie bylo można. Mam nadzieję że moje czytanie ze zrozumieniem nie upadło...
 

Michal Wilk

Offline

Daniel Kozlowski napisał(a):

Michał nie chcę wyjść na cwaniaka, czy wszech wiedzącego, ale jak próbujesz wpłynąć na obce wody, to zastanów się! bo to co wiem na 100% to, to że to mało nie kosztuje tzn. (kara) a Niemiec się nie pier.....li


Danielu nie na obce wody tylko do osi rzeki czyli do połowy. Przez połowę Odry prowadzi granica. Odra w tym miesjcu ma 210-215 metrów. Więc 100m od brzegu to jest jeszcze polska.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,579,790 unikalne wizyty