Mam Marzenie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby otrzymać pożyczkę, najpierw musisz udowodnić, że jej nie potrzebujesz Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mam Marzenie

Artur Betcher

Offline

Ja wolę spełniać te przyziemne dla tych co nigdy nie byli kochani.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Najważniejsza jest potrzeba niesienia pomocy - potrzebujący zawsze się znajdą. Wiadomo, że lepiej pomóc komuś kogo się zna, niż anonimowej osobie, o której intencjach nic nie wiemy. Dlatego szanuję Twój wybór i trzymam kciuki za realizację postanowień.
 

Slawomir T

Offline

Na forum będziemy zamawiać koszulki ,może dodać do każdej ceny trochę grosza i to przeznaczyć na szczytny cel . Nie łamiąc prawa .Z uszanowaniem TS
 

Artur Betcher

Offline

Powtórzę jeszcze raz to co już napisałem wyżej.

Avallone napisał(a):
Jako forumsumowe.pl nie zamierzam uczestniczyć na razie w żadnej takiej akcji.
Zostawiam to na przyszły rok


Powód taki jaki podałem wyżej

Avallone napisał(a):
Prosze nie zrozum mnie źle ale po prostu już od lat nosze się z zamiarem pomocy Domowi Dziecka w Kartuzach bo wiąże się z tym pewien sentyment ale odpuściłem w tym roku ze względu na inne zajęcia. Znam dzieciaki z domu dziecka i wiem że ich marzeniem jest przytulenie się do kogoś lub prezent od kogoś na Mikołaja lub zająca a nie wyjazd do egzotycznych krajów.
W przyszłym roku może coś zaplanuje ale muszę się odpowiednio przygotować.


Avallone napisał(a):
Ja wolę spełniać te przyziemne dla tych co nigdy nie byli kochani.



Na pewno w przyszłym roku być może na Boże Narodzenie albo już na Zająca coś zorganizuje bo znam te dzieciaki i warunki w jakich spędzają święta od podszewki o ile będziesz miał ochotę również pomóc i okrasić tym dzieciom takie święta byłbym zobowiązany.

Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
2 metrowy sum,marzenie łowcy Forum ogólne o sumach 6 25 stycznia 2016 19:15
Spełnione marzenie Opowiadania wędkarskie 60 19 października 2014 12:04
Marzenie wędkarza w związku Relacje z wypraw na suma 15 11 marca 2014 10:45
Łowisko marzenie - INDIE. Filmy o sumach znalezione w sieci 11 26 listopada 2012 15:46
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,653,698 unikalne wizyty