Marzenie wędkarza w związku | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bez względu na wszystko, co można powiedzieć o seksie, nie da się go nazwać godnym zachowaniem. Helen Lawrenson


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Marzenie wędkarza w związku

Martin94

Offline

W ten weekend byłem z moją narzeczoną Małgosią na rybach.
Dojechaliśmy do naszej miejscówki, która jest jakieś 80 km za Paryżem i od razu poczuliśmy inne przyjemne powietrze.

Nie marnując czasu, rozłożyłem 2 feederki żeby złapać szybko żywce i jak się okazało wcale nie musiałem długo czekać. Małgosia łowiła żywce a ja zająłem się rozkładaniem pontonu i wędek na suma.

Jeszcze dobrze wszystkiego z samochodu nie wyciągnąłem, a Małgosia czekała na mnie z takimi żywcami po 1.5 godzinie (te mniejsze przyłowy zostały wypuszczone więc ich tu nie ma na zdjęciu):


www.forumsumowe.pl/images/m_rekordowe_leszcze.jpg


Niejeden wędkarz zarumieniłby się Haha a ja tylko biegałem z podbierakiem od wędki do wędki. Gdy próbowałem udzielić jej wskazówek to mi odpowiadała, że nie tłumaczy mi jak się jeździ samochodem, więc żebym jej nie pouczał jak się wędkuje!!! Kiedy już miałem dość i żywce nie mieściły się w siatce to na spokojnie wypłynąłem rozłożyć bojki.

Małe sumiki były bardzo aktywne i wyczerpały mi aż trzy żywce. Zmęczone odzyskały wolność.
Dopiero nad samym ranem (stąd ta moja dziwna fryzura), było bardzo silne branie na leszcza ok. 40 cm. Rezultatem był sum 170 cm.

Sum 170cm:

YouTube Video
 

Artur Betcher

Offline

No pięknie Gosia połowiła, wielkie brawa dla płci pięknej Oczko
Sum już też śliczniutki każdy z nas wie że nie na co dzień się takie łapie i za niego wielkie graty.
Liczę że dorzucisz jakieś zdjęcia i jedno do naszych rekordów Oczko
Pozdrawiam

Zdjęcie słabo wchodzi dla tych co maja słaby net więc mógłbyś minimalizować do 1024x768
Film obejrzę jak mi net przestanie mulić
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Gratulacje dla Małgosi za nałapanie pięknych żywcy no i dla Ciebie Martin za pięknego suma. Pięknie pięknie jeszcze raz
Gratulacje!!!
 

Janusz Michalak

Offline

Pozazdrościć, narzeczona i kumpel w jednym i do tego ładnym ciele. Gratuluje połowu i gustu.
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Pozazdrościć drugiej połowy masz z kim miło spędzać czas na rybach
Gratulacje za suma i za żywce Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Wreszcie obejrzałem film, ładnie zrobiony i bardzo ładnie zmontowany, brawa dla operatora kamery.
Swoja drogą Marcin mógłbyś mi dać lekcje przerabiania filmów bo i w moich co nieco muszę powycinać (zwłaszcza w ostatnim)
Sum śliczny i pięknie walczył, brawa dla łowcy
Pozdrawiam Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Martin94

Offline

Avallone napisał/a:
Swoja drogą Marcin mógłbyś mi dać lekcje przerabiania filmów bo i w moich co nieco muszę powycinać (zwłaszcza w ostatnim)


To pierwszy film jaki zrobiłem więc wielu lekcji udzielić Ci nie mogę, ale Małgosia ma dość fajne pomysły na łączenie tego wszystkiego więc za małą opłatą myślę ze powinniśmy się dogadać.
 

Artur Betcher

Offline

A gdzie zdjęcie do galerii rekordów???

Co do opłaty to ja bym wolał w tradycyjny naturalny sposób Haha Z tym ze mógłbym potem tego nie przeżyć Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Martin94

Offline

Sandacze podobno biorą na trupki Usmiech A zdjęcie dodam jak wrócę z rybków.
 

gaca

Offline

Gratulacje Martin ,pięknej narzeczonej jak również dużego suma .
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
19 Marca - Dzień Wędkarza Polskiego Umawialnia informator dot. imprez 89 19 marca 2016 17:35
2 metrowy sum,marzenie łowcy Forum ogólne o sumach 6 25 stycznia 2016 19:15
Spełnione marzenie Opowiadania wędkarskie 60 19 października 2014 12:04
Córka wędkarza (sumiarza)! Hyde Park 7 06 września 2014 22:58
Satyryczne rysunki wędkarza Hyde Park 158 18 maja 2013 14:52
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,557,852 unikalne wizyty