Mam Marzenie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czlowiek tylko dlatego jest nieszczesliwy gdyz nie wie, ze jest szczesliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie bedzie czuc sie szczesliwym w kazdej chwili


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mam Marzenie

Arekp

Offline

Fundacja Mam Marzenie powstała, aby spełniać marzenia chorych polskich dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Działalność ta pozwala dzieciom i ich rodzinom zapomnieć o trudach walki z chorobą, dodać sił w dalszym leczeniu i dać odrobinę nadziei na przyszłość.

Na innych forach kilka razy uczestniczyłem w realizacji marzeń chorych dzieci. Może i tutaj znajdą się ludzie, którzy zechcą podzielić się częścią swoich sukcesów?

Poniżej link do "marzenia":
www.mammarzenie.org/marzyciel/3589,3,lowienie-ryb-w-cieplych-krajach
 

Artur Betcher

Offline

Kto mnie zna bliżej wie że nie mam warunków żeby uczestniczyć w czymś takim. Ograniczam się do wspomagania drobnych akcji na przykład na dom dziecka i o ile w tym roku jest za późno to w przyszłym lub na Zająca może jako forum wspomożemy jakiś dom dziecka bo już nad tym myślałem ale to temat na potem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Nie chodzi o to, żebyś sam finansował wycieczkę. Możemy zrobić zrzutkę. Kwestia jest tylko w tym, czy znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.
 

Artur Betcher

Offline

Ja na razie nie jestem za specjalnie za organizowaniem takich akcji na tej stronie. Jesteśmy jeszcze mali i musimy się dobrze zorganizować i dlatego Dom Dziecka zostawiam na przyszły rok.
Poza tym powiem szczerze że na tak małej stronie nie warto angażować się w kilka akcji charytatywnych a zawsze pomoc dzieciom z jakiegoś domu dziecka których marzeniem jest czasami zwykła zabawka i przytulenie się do kogoś choć nie ma nic to wspólnego z wędkarstwem będzie większym priorytetem nad akcją Mam marzenie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

cum

Offline

Piękna akcja i pożyteczna Pytanie zatem moje jest takie. Przeczytałem dokładnie stronę tej organizacji i nie znalazłem nic takiego gdzie mógłbym wysłać pieniądze. Jest opis co robią, jak, i kto to robi. Żadnego numeru konta czy nr sms. Zatem gdzie bo zawsze wysyłam na takie fundacje sms-a jak POLSAT czy masz serce daj serce. Inne też.
W naszym trzeba by uzyskac zezwolenie bo prawo stanowi.................Podstawa prawna: art. 56 kodeksu wykroczeń.
Przepisy kodeksu wykroczeń stanowią, że każdy, kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny.
Czyn taki może być popełniony umyślnie. Warto zauważyć, że ustawodawca wprowadził także karalność podżegania (nakłaniania) i pomocnictwa (ułatwiania).
Nie myśl że nie znam problemów.
Określenie jasno komu, gdzie i jak wyjaśni spawe. Na ich stronie tego nie ma.Usmiech
 

Arekp

Offline

Tak to zrobiliśmy na SPŁAWIKU:
www.splawik.com/index.php?showtopic=23369&hl=mam+marzenie

Masz tam linka do akcji z CANON BOARD.

Tu masz konta:
www.mammarzenie.org/O-Fundacji/jak-mozesz-nam-pomoc
 

Artur Betcher

Offline

Jako forumsumowe.pl nie zamierzam uczestniczyć na razie w żadnej takiej akcji.
Zostawiam to na przyszły rok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

OK. No problem Avallone - dla mnie temat był już zamknięty, ale ktoś coś naskrobał, to odpisałem. Pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Prosze nie zrozum mnie źle ale po prostu już od lat nosze się z zamiarem pomocy Domowi Dziecka w Kartuzach bo wiąże się z tym pewien sentyment ale odpuściłem w tym roku ze względu na inne zajęcia. Znam dzieciaki z domu dziecka i wiem że ich marzeniem jest przytulenie się do kogoś lub prezent od kogoś na Mikołaja lub zająca a nie wyjazd do egzotycznych krajów.
W przyszłym roku może coś zaplanuje ale muszę się odpowiednio przygotować.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Jak będziesz miał jakieś plany, to napisz, chętnie się przyłączę.
Pozdrawiam.

Edit:
Co do samej treści marzeń - może wydają się wygórowane, ale dla niektórych dzieci, to niekiedy ostatnie marzenie w życiu...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
2 metrowy sum,marzenie łowcy Forum ogólne o sumach 6 25 stycznia 2016 19:15
Spełnione marzenie Opowiadania wędkarskie 60 19 października 2014 12:04
Marzenie wędkarza w związku Relacje z wypraw na suma 15 11 marca 2014 10:45
Łowisko marzenie - INDIE. Filmy o sumach znalezione w sieci 11 26 listopada 2012 15:46
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,556,140 unikalne wizyty