Religie i ich wpływ na ludzkość. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety lubią mieć stopę wąziutką, a żyć na szeroką. Julian Tuwim (1894 - 1953)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Religie i ich wpływ na ludzkość.

Grzegorz Petryna

Offline

Dobrze to ująłeś Michał.
 

Artur Betcher

Offline

Grzesiu coraz więcej ludzi starszych i przed śmiercią się wyrzeka całej tej obłudy bo czasy się zmieniły, ludzie otworzyli oczy i nie wielu nie zamierza ich przymykać z upływem czasu.
Za dużo mam spraw na głowie ale jak tylko czas pozwoli sam dokonam aktu apostazji żeby zerwać ostentacyjnie z tą hipokryzją i zacofaniem do którego mnie nieświadomego zmuszono jak miałem 6 miesięcy.
Nie mylcie też pojęć bo wiara w Boga nie ma nic wspólnego z kościołem. Wyrzekając się kościoła nadal wielu ludzi wierzy w Boga i nosi go w sercu czynami swoimi pokazując że warci są nazywania się ludźmi. Taki człowiek śmierci się bać nie musi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Czasy się zmieniły ale w Polsce to trochę jeszcze potrwa nim ludzie dojdą do tego o czym Artur pisze, choć coraz częściej się to zdarza.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

I tu racja wierzyć w Boga a kościół to dwie różne sprawy nasze i obecne babcie są osobami wychowanymi przez kościół w zupełnie innych dla nich świata którego wg.mnie się boją a i nie rozumieją do końca ( ogólnie patrząc na te pokolenie) stąd to zaślepienie w pisiora , bo pisior to kościół i ksiądz, teraz sytuacja jest zupełnie inna , ja wierze w Boga jestem katolikiem ale po tym co robią księża i za to jak ludzi traktują to mi się nóż w kieszeni otwiera i każdego bym wykastrował i w socjalną pensję zaopatrzył i zobaczylibyśmy dopiero tych co chcą głosić i nauczać tego co w biblii
 

Wisniewski Michal

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Nie mylcie też pojęć bo wiara w Boga nie ma nic wspólnego z kościołem. Wyrzekając się kościoła nadal wielu ludzi wierzy w Boga i nosi go w sercu czynami swoimi pokazując że warci są nazywania się ludźmi. Taki człowiek śmierci się bać nie musi.


Ot i kwintesencja. Dokładnie tak samo myślę, już od dawna!
I ciekawa kwestia, mój ojciec jest rozwodnikiem, miał ślub kościelny z pierwszą żoną, nie wyszło zdarza się....
Z moją matką ma tylko cywilny, mnie nie chcieli dać chrztu z tego powodu, a kiedy przychodził ten sam ksiądz po kolendzie, ciągle jechał na mojego ojca...aż w końcu zaproponował "co łaska" i on załatwi rozwód kościelny.

Dalej....ten sam ksiądz dawał mi komunię, w czasie nauk, czy też rekolekcji, dzieciaki jak to dzieciaki przepychali się przed ołtarzem. Ksiądz prosto z mównicy, przerwał swoje wywody i otwarcie zakomunikował do nas stojących spokojnie "kopnijcie ich w dupę, żeby się uspokoli" - pamiętam to jak dziś.

Dalej....inny ksiądz, byłem w 7 klasie podstawówki, do bierzmowania nieco brakowało wiekiem, ale ksiądz zebrał 3 roczniki i nakazał! Dlaczego? nie wiem, ale 3tyg potem jeździł nowym Golfem 3.

Do czego zmierzam? do tego, że ksiądz to zawód, to nie wiara w Boga!
 

edi

Offline

Trzeba Helenę zaprosić do TV, może sypnie z rękawa paroma nazwiskami...

YouTube Video
 

Grzegorz Petryna

Offline

Aż mi się Adolf wspomniał tak jakoś ja tego wysłuchałem. Haha
 

Artur Betcher

Offline

Bóg Bogowi nie równy beka

Wielki mufti Arabii Saudyjskiej szejk Abdul Aziz bin Abdullah ponowił apel o zburzenie wszystkich kościołów chrześcijańskich na Półwyspie Arabskim. Podkreślił on, że jest to absolutnie konieczne, gdyż wymaga tego - jego zdaniem - islamskie prawo.
Z podobnym wnioskiem wystąpił on już w 2012 r. Teraz ponowił go w związku z wizytą delegacji z Kuwejtu, gdzie w ubiegłym miesiącu jeden z członków parlamentu przedstawił projekt prawa o burzeniu chrześcijańskich świątyń.

Apel wielkiego muftiego nie odnosi się bowiem do samej tylko Arabii Saudyjskiej. W tym kraju nie ma ani jednej chrześcijańskiej świątyni. Nieliczne kościoły istnieją natomiast w innych krajach Zatoki Perskiej i to właśnie o nich myślał duchowy zwierzchnik muzułmanów saudyjskich.

Szejk nie jest islamskim ekstremistą, lecz najwyższym autorytetem religijnym w Arabii Saudyjskiej, w której znajdują się główne miejsca kultu muzułmanów. Wielkim muftim jest z nominacji króla Arabii Saudyjskiej.


Żródło Onet.pl

W sumie co się dziwić, kościół katolicki działał kiedyś podobnie ale wolimy o tym nie mówić i dalej się okłamywać że coś robimy "w imię Boże"...
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Krzysztof Sawicki

Offline

Co myślicie o tym- piszę tu do wszystkich forumowiczów - że w niedługim czasie cały system religijny zostanie wytracony przez system polityczny? Wyobrażacie to sobie?
Wszystko ma swój czas...
jest pora na każde zajęcie na ziemi...
 

Piotr K

Offline

Jak na razie to chrześcijańska Europa pozwala stawiać meczety, czego nie można powiedzieć o stronie przeciwnej.
Tłumaczenie tego krucjatami jest infantylne.
Warto też przypomnieć sobie ekspansje półksiężyca w Europie, zwycięstwo Karola Młota (przed krucjatami), czy Sobieskiego.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wpływ temperatury wody na żerowanie suma Sum europejski biografia 20 11 sierpnia 2015 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,602,480 unikalne wizyty