Pokrowiec do pontonu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Prawdziwa przyjaźń to doskonała harmonia tego, co ludzkie z tym, co boskie. -Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Pokrowiec do pontonu.

Artur Betcher

Offline

Pokrowiec do pontonu.

Witam.
Czy ktoś z Was ma pokrowiec do pontonu?
Chodzi o to żeby móc przykryć ponton i zostawić w deszczu na wodzie tak, żeby potem wszystko nie pływało w środku.
W jakich cenach można kupić do Kolibri 330D Kamu i czy są inne opcje?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

AP1982

Offline

http://www.pontony.net.pl/kolibri_akcesoria.php
 

Kuba Maj

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_accessories_151_big_750cc.jpg

Cena : 322 zł

Nie jest to chyba zbyt wygórowana cena za możliwość nakrycia pontonu w deszcz, ochrony przed słońcem lub wszystkim co leci z drzew.
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 

Michal Gorski

Offline

Są i na alledrogo po ok 200zł ale zważywszy na kolory (szary i niebieski) chyba wolałbym dołożyć te 100zł i wziąć ten ze zdjęcia powyżej. ..
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Ja chyba jednak nie wezmę Kamu. W Tokarex mają nowy wzór i ponoć choć szary to jest jeszcze bardziej wytrzymały. Ten chyba kupię, właśnie do nich napisałem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Nie będę spamował zakładając nowy temat. Szukam pokrowca na łódź moją.
Ma panel i boję się kupować na styk.
Znalazłem za 280zł jakiś w sklepie żeglarskim i nadaje się do szerokości 220cm i długości 280cm tylko ta cena mnie nieco wyhamowała Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

BartoszC

Offline

Podzielę się doświadczeniami.

Kupiłem w tokarexie pokrowiec zwykły 330cm na ponton 3m bo innych wtedy nie było.
To był błąd bo po sezonie stania na wodzie ta część 30cm co stała cały czas wodzie jest nie do domycia i śmierdzi.
Musiałem wywalić i zakupiłem z tokarexie pokrowiec specja 295cml i jest dużo bardziej wytrzymały i mocowany na gumę (tamten był na sznurek + zapinałem karabińczyki). Jeszcze go nie używałem ale nei widziałem niestety miejsca na podpięcie karabińczyków (czy będzie sie wystarczająco mocno trzymał podczas np. burzy?).
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator do pontonu 330 z silnikiem haswing 55lb Łodzie, pontony i inne środki pływające 6 20 lipca 2019 16:25
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Pokrowiec black cat boat spin 270 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 06 lutego 2018 16:17
Który pokrowiec wybrac Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 42 15 listopada 2017 21:47
Pomoc w wyborze pontonu, echosondy, silnika, akumulatora i echo Łodzie, pontony i inne środki pływające 24 27 lipca 2017 12:53
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,604,211 unikalne wizyty