Hand Made Konrad Bartosik | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

W czasie łowienia ryb należy zachowywać najwyższą ostrożność - zwłaszcza gdy się jest rybą.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Hand Made Konrad Bartosik

Filipka

Offline

Konrad pewnie chętnie też sprzeda Oczko
 

Michal Wilk

Offline

Lubie to Oczko

a można jakieś ceny bo nigdzie nie widziałem ??
 

Lukaszb

Offline

One są bezcenne Haha Lepiej pytaj się o zapisy bo sporo trzeba czekać na te rarytasy, dobre 4 miesiące pewnie Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Faktycznie woblery robisz już z klasą. Dobra robota, oby były łowne. Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Konrad Bartosik

Offline

Mam taką nadzieję, że będą łowne, bo dużo czasu poświęciłem na osiągnięciu takiej a nie innej pracy, ale to nie jest stracony czas, bo sporo się nauczyłem, co pozwoli mi na zrobienie innych wobkow. Ogólnie to jest zwrot o 180 stopni w moich działaniach, a czy w dobrą strone to ten sezon pokaże. Pozdro wszystkim i dziękuję za miłe słowa uznania pfft
 

Mateusz Harezlak

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Ogólnie to jest zwrot o 180 stopni w moich działaniach, a czy w dobrą strone to ten sezon pokaże.


Myślę że w dobrą stronę Okok
 

Robert Pytka

Offline

Zajefajne , to już klasa sama w sobie . Okok
 

Artur Betcher

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Pozdro wszystkim i dziękuję za miłe słowa uznania pfft


Tylko nie spocznij na laurach. Robisz coś wyjątkowego jak Józek i tego nie strać. Przecież wiesz że pierwsze Twoje woblery zebrały baty za "papierowe stery" i jakość wykonania. Teraz prezentują sie świetnie więc i słowa uznania zbierają. Cieszy nas to że kolejny rękodzielnik tu na forum się wyrobił a jeszcze bardziej cieszy fakt że jesteś tylko u nas.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Konrad Bartosik

Offline

Witajcie, mam do zaprezentowania nowo zrobiony kwok (fot nr 1, nr 2, nr 3, nr 4). Jest zrobiony z drewna, ale prosiaczek i nóż pokryty jest dodatkowo włóknem szklanymi i żywicą żeby zwiększyć wytrzymałość konstrukcji, przez co udało mi się osiągnąć bardzo cienki nóż 5 mm, bez obawy na złamanie. Ogólnie konstrukcja jest sprawdzona, nawet na zlocie 2013r. udało mi się zwabić kilka sumów i jednego wyciągnąć (fot. nr 5), jednak z braku odpowiedniej wody i silnika zaniechałem zgłębiania wiedzy na temat kwoka i nie łowiłem już. W tym roku może się to zmieni ale nie wiem czy pozwoli na to wobleromania. Kwoka powieliłem z mojego pierwszego bo jeden forumowicz chciał, ale się rozmyślił, więc jak ktoś zainteresowany to proszę pisać na pw. pozdro

Fot. nr 1
forumsumowe.pl/h/fshzw_kwok_1jpg_6c798.jpg

Fot. nr2
forumsumowe.pl/h/fshzw_kwok3jpg_f1cec.jpg

Fot. nr 3
forumsumowe.pl/h/fshzw_kwok_2jpg_1fef7.jpg

Fot. nr4
forumsumowe.pl/h/fshzw_kwok4jpg_f476b.jpg

Fot. nr5
forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12205jpg_b26a5.jpg
 

Michal Gorski

Offline

Kondziu, na "dancerki" sie piszę w ciemno Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hand Made Wahadłówka LukaszWolny Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 2 14 maja 2019 14:37
Hand Made Stasiak Kamil (Stachu442) Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 204 09 marca 2019 16:34
Kołowrotki Penn Made In USA 7500-9500 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 06 czerwca 2016 20:57
Moje Hand-made i malowanki. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 32 25 maja 2016 10:29
Woblery z Basoni Hand Made. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 31 13 grudnia 2015 20:25
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,605,816 unikalne wizyty