Woblery z Basoni Hand Made. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Codziennie rano staraj się czytać listę najbogatszych. Jeśli cię na niej nie ma, idź do pracy. Autor: Robert Orben


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery z Basoni Hand Made.

Tomek Janeczek

Offline

Witam, wędkarstwem interesuję się dobre 15 lat i jak chyba każdy swoją przygodę zaczynałem od spławika i gruntówki ale szybko porzuciłem te metody na rzecz spinningu. Woblery robię od kliku lat, niezmiennie tradycyjną metodą czyli lipa,nożyk i papier ścierny chociaż woblerki kleniowe robię z pianki bo nie mam cierplowości do strugania tak małych konstrukcji Oczko Strugam głównie woblery boleniowe, sandaczowe oraz szczupakowe ale od tego roku za namową znajomych robię także woblery sumowe które tej jesieni przechodziły testy bojowe, na razie większość złowionych sumów była w granicach 130-140cm chociaż jedna kijanka kolegi miała 186cm takie połowy skłoniły mnie do dalszych prac nad woblerami na wąsy. Aktualnie strugam i testuje coraz to nowsze konstrukcje aby w nowym sezonie wieszały się jeszcze większe kijanki Oczko Wszystkie swoje sumówki robię od a do z ręcznie z lipy bo własnie drewno nie ogranicza moich pomysłów i daje bardzo wiele możliwości.

Oto kilka moich woblerów sumówych jak również jerki szczupakowe.

1.Długość 11,5cm waga 42.5g

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211114515_dsc02631_zmniejszamy_pl_f7af9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211114929_dsc02632_zmniejszamy_pl_eae96.jpg

2.Długość 11cm waga 46g.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211115720_dsc02638_zmniejszamy_pl_7594d.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151212032327_dsc02640_zmniejszamy_pl_d5755.jpg

3. Długość 10cm waga 40g.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211114330_dsc02629_zmniejszamy_pl_722dd.jpg

4. Długość 10cm waga 35g

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151212052212_dsc02650_zmniejszamy_pl_2bc0b.jpg

5.Długość 10cm waga 35g

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211115420_dsc02636_zmniejszamy_pl_b1a23.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211115552_dsc02637_zmniejszamy_pl_3d9da.jpg

6.Długość 9,5cm waga 35g. DOSTĘPNE 2 SZTUKI.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151212033325_dsc02641_zmniejszamy_pl_cedc2.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151212035732_dsc02643_zmniejszamy_pl_8c737.jpg

7.Długość 12,5cm waga 30g praca delikatniejsza od tych woblerów powyżej, zejdzie do 3m.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151211115219_dsc02634_zmniejszamy_pl_85b5a.jpg
 

Arkadiusz Klasa

Offline

Woblerki bajka jedne z lepszych jakie tu widziałem na pewno znajda się tu na nie dużo chętnych pozdrawiam .
 

Artur Betcher

Offline

Woblery piękne ale proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska bo tego wymaga regulamin tego działu. Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

edi

Offline

Naprawdę ładnie się prezentują Oczko Z tego co piszesz to strugasz szerszy asortyment. Dodaj fotki pozostałych jeżeli to możliwe ? Może coś z rybkami...?
 

Janusz Golebiewski

Offline

Te sztuczne rybki świetnie się prezentują Oklaski Twoja robota to raczej wysoka półka...... choć ciekawi mnie ich wytrzymałość po braniu suma
 

Tomek Janeczek

Offline

Edytować nie moge dlatego zgodnie z regulaminem pragnę się przedstawić, nazywam się Tomasz Janeczek 27 lat, mieszkam w małej miejscowości 100 metrów od Wisły Usmiech

Dzięki Panowie za dobre słowo.

Więcej swoich modeli wstawię później bo teraz siedzę jeszcze w pracowni.

Jeżeli chodzi o wytrzymałość woblerów to raczej nie ma z tym problemów, tak jak pisałem sumy już łowiły moze nie 2,5 metrowe bo woby były testowane przez kilku znajomych w ciągu dwóch ostatnich miesięcy sezonu sumowego na paru wyprawach. Największy wąs miał 186cm oraz kilka mniejszych 130-140cm. O fotki niestety ciężko bo koledzy bronią swoich tajnych miejscówek co oczywiście szanuję to i nie naciskam bo jednak ryby najważniejsze.

Duże nadzieję wiążę z sezonem 2016 kiedy woblery będą miały większe pole manewru.
 

phil-wroclaw

Offline

Piękne wykonanie, faktura łuski super naturalna, nie wiem jaka praca ale wiadomo że pierw kupują oczy !
Te się na pewno sprzedadzą ;o) Na prawdę dobra robota - gratuluję zdolności manualnych
 

Viking

Offline

Piekna robota, szczupakowe i sumowe wobki chętnie bym wypróbował na Bugo-Narwianskich wodach
Jest coraz więcej rękodzielników i coraz większa możliwość wyboru .
 

Tomasz Seta

Offline

Prezentują się kapitalnie.Nie trudno się domyślić,że taka precyzyjna robota wymaga czasu i wiele cierpliwości ale mieć takie zdolności i mieszkać 100m od wody to chyba gwarancja sukcesu i podwójnej satysfakcji z każdej złowionej rybki...Powodzenia w przyszłorocznych testach!
 

Tomek Janeczek

Offline

Tomasz Seta napisał(a):

Prezentują się kapitalnie.Nie trudno się domyślić,że taka precyzyjna robota wymaga czasu i wiele cierpliwości ale mieć takie zdolności i mieszkać 100m od wody to chyba gwarancja sukcesu i podwójnej satysfakcji z każdej złowionej rybki...Powodzenia w przyszłorocznych testach!


Tomasz dziękuje za pochlebną opinie Usmiech Swoim woblerom poświęcam mnóstwo czasu ale nic dobrego niestety nie powstaje w pośpiechu. Apropos mieszkania 100 metrów od Wisły to są dobre i złe strony np. powódź w 2010 trochę bezpośrednio mnie doświadczyła i w tym momencie Wisły miałem dość Smutny Czasem też szlag trafia człowieka jak ma coś na wyciągnięcie ręki ale niestety czasu brak żeby nad wodę wyskoczyć Smutny Ale prawdę mówiąc (tzn pisząc) nie zamieniłbym miejsca zamieszkania za żadne skarby Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Hand Made Wahadłówka LukaszWolny Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 2 14 maja 2019 14:37
Hand Made Stasiak Kamil (Stachu442) Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 204 09 marca 2019 16:34
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,297,425 unikalne wizyty